Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lubelskie: Autokar wiozący dzieci wypadł z drogi. Wypadek na drodze krajowej nr 17

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 22 listopada 2018 r. o 11:55 Powrót do artykułu
Jeszcze alufelg temu autokarowi brakuje. Kurna co to za kolor. W lecie to tam bez włączonej od 30minut klimy nawet nie podchodź.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
25 lat i zero doświadczenia prowadzi autobus z ludzmi. Dlaczego ustawodawca nie przerwie tej głupoty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
25 lat i zero doświadczenia prowadzi autobus z ludzmi. Dlaczego ustawodawca nie przerwie tej głupoty.
Nie chcę człowieka bronić ale zawsze myślałem, że doświadczenie za kirownicą wyraża się liczbą przejechanych kilometrów a nie przeżytych lat. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolor wypisz wymaluj tylko pogrzebowy,nigdy bym do takiej trumny nie wsiadł.Właściciel tego karawanu tkwi w głębokiej depresji mogę polecić dobrego psychiatrę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powiat Tomaszowski.. 90% kierowców tam to ukraincy, którzy mają pewnie wszystkie kategorie odrazu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piszecie na forach, że kierowcom powyżej czterdziestki powinno się zabierać prawa jazdy. To teraz wysyłacie swoje dzieci i rodziców na wycieczki autokarowe z takimi szczuchami!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mandat za?? Jechał za osobowym i obserwował : widzę jego tablicę rej/ nie widzę. Policja łapie radarami tajnowozami, a nikt nie gania Tir, autobusów: ciężkich pojazdów, za jazdę na "zderzaku".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdybym jechał sam osobowa to policja zabralabymi  PJ, a tu tylko mandat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak glaby, lepiej niech prowadzi zgred z wasem po 40tce z prawem jazdy kupionym na ukrainie. Mlody sie ogarnie i bedzie jezdzil dalej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na drodze trzeba być zawsze czujnym
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może stan techniczny tego pojazdu nie pozwalał na zatrzymanie? Weźcie też to pod uwagę podczas "osądu". Pamiętajcie, że to lubelszczyzna. Tutaj przeglądy wszystko przechodzi, nawet coś w czym hamulce nie działają i opony łyse.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odżywiają się Ci co ich styczność z pojazdami kat. B szkoda chłopaka ale lincz tu nie pomoże. Inaczej., kto święty niech pierwszy rzuci kamieniem. Mam wrażenie że każdy co krytykuje chociaż raz w życiu odpierdo.. l coś na drodze...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moje dziecko jechała w tym autobusie powinni mu zabrac prawo jazdy dzieki bogu nic sie dzieciom nie stało
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ci wszyscy co piszą są jebnieci i nie mają pojęcia nawet nie wiecie ile osobom powinni zabrać prawo jazdy i wiek nie ma nic do znaczenia poprostu debili nie brakuje i nie używają kieronkow albo pchają się pod koło takim powinni zabrac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgadzam się te komentarze są śmieszne ! Przypuszczam że z tych co piszą komentarze by w takiej sytuacji rozjebalo auto bo skoro uciekł to ma pojęcie co zrobić awaryjnie , a większość by pewnie hamowala i uderzyła 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawko na D od 16 lat!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...