Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lubelskie. Potknął się i zastrzelił kolegę

Utworzony przez Palikut, 29 sierpnia 2022 r. o 20:22 Powrót do artykułu
Pojechał na polowanie i został upolowany. O co krzyk? Ktoś żałuje zwyrola z flintą?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest i ofiara, można uznać polowanie za udane. Zwierzaki są wdzięczne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyli jednak polowanie w nocy . Ciekawi mnie czy skomentuje nowy artykuł wszystko wiedzący , który twierdził , że nie polowali , a tylko przewozili broń . Wyszło że jest głupcem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W sumie łatwo się kogoś pozbyć pod pretekstem nieumyślnego zabójstwa. Wyrok między 3 mce a 5 lat czyli skończy się na 2-3 latach więzienia. Do zniesienia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Otrzymaj bezpłatną i pilną pomoc dla dzieci. Witajcie drodzy przyjaciele. Starsza pani prosi o przekazanie 800 000 euro przed śmiercią na utworzenie sierocińca. Obecnie jest poważnie w szpitalu i nie ma już nadziei. Jej jedynym pragnieniem jest znalezienie dobrej i szczerej chrześcijanki, która za pomocą tej darowizny, której dokona, założy sierociniec w jej imieniu. Moja rodzina i ja jesteśmy niestety muzułmanami, więc nie możemy się tym cieszyć. Jeśli to konieczne, skontaktuj się z nią na jej e-mail: (marie55.gabriella@gmail.com) lub jej WhatsApp: +40790178922 Jest teraz ciężko chora, ale napisz do niej. Dzień dobry wszystkim.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...