Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lubelskie: Straciła kartę płatniczą. Chwilę później ruszyły wypłaty z jej konta

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 3 sierpnia 2018 r. o 13:10 Powrót do artykułu
Jak?? PIN też miał? Paniusia karty nie zablokowała jak zorientowała się że ją okradziono?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widziałam jak Pani chcąc płacąc kartą odwróciła ją i doczytała pin zapisany na karcie. Sprzedawczyni zwróciła jej uwagę żeby lepiej zapamiętać pin albo zapisać na karteczkę i nosić np w kieszeni, byle nie razem z kartą, ale Pani się żachnęła i stwierdziła że i tak nikt nikomu karty nie daje, a zresztą, kto będzie wiedział co to za cyfry
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pomijam fakt, że aby ukraść pieniądze z karty, złodziej musiał znać PIN (podejrzewam zapisany na samej karcie). Drugą rzeczą jeszcze ważniejszą byłaby publikacja ubioru złodzieja. Pozwalałaby np. właścicielom okolicznych sklepów czy innych punktów dysponujących monitoringiem na ustalenie do jakiego samochodu wsiada sprawca lub czy ma wspólników. Tymczasem nie wiadomo dlaczego napis na koszulce jest zamazany.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moze tresc nna koszulce zamazane bo tab bylo: Bog Honor i Ojczyzna albo Inne patriotczne haselka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja słyszałem że pin miała zapisany flamastrem na karcie, a brzmiał o dokładnie tak: ****
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do jj, ja myślę że na koszulce było twoje zdjecie jak osla posuwasz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
frajerów się goli...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zostalam okradziona przez żałosnego śmiecia który nie potrafi nic zrobić w życiu tylko kraść. Nie uważam siebie za frajera, jeżeli ktoś chce ciebie oszukać, okraść i tak to zrobi. Niezależnie od tego jak uważasz. Dlatego uważam złodziei i oszustów za zwykłe ludzkie śmieci, degeneratów, ich miejsce jest w więzieniu, w którym powinni zarobić na utrzymanie. Z tego co powiedziałeś cytat: Frajerów się goli.... Pytam o jakich frajerów ci chodzi? Ktoś kto potrafi zarobić na siebie nie jest frajerem, frajerem jest złodziej lub oszust, takich ludzi można porównać do gówna na podeszwie po nich zostaje tylko swąd nic więcej. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moze tresc nna koszulce zamazane bo tab bylo: Bog Honor i Ojczyzna albo Inne patriotczne haselka
 Albo ŚMIERĆ WROGOM OJCZYZNY!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co mają powiedzieć starsi schorowani ludzie często z demencją samotni których zmusza się do zakładania kont posługiwania się kartami kredytowymi robienie opłat przez internet i te obrzydliwe meile od banków firm pożyczkowych.Skąd mają moje dane adres numer telefonu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zostalam okradziona przez żałosnego śmiecia który nie potrafi nic zrobić w życiu tylko kraść. Nie uważam siebie za frajera, jeżeli ktoś chce ciebie oszukać, okraść i tak to zrobi. Niezależnie od tego jak uważasz. Dlatego uważam złodziei i oszustów za zwykłe ludzkie śmieci, degeneratów, ich miejsce jest w więzieniu, w którym powinni zarobić na utrzymanie. Z tego co powiedziałeś cytat: Frajerów się goli.... Pytam o jakich frajerów ci chodzi? Ktoś kto potrafi zarobić na siebie nie jest frajerem, frajerem jest złodziej lub oszust, takich ludzi można porównać do gówna na podeszwie po nich zostaje tylko swąd nic więcej.
 to powiedz w jaki sposob wypłacił twoje pieniadze z konta? sama karta do tego nie wystarczy. a moze miałas zapisany pin na karcie? dlatego mowa o goleniu frajerów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...