Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pędził 122 km/h w terenie zabudowanym

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 8 lipca 2017 r. o 11:14 Powrót do artykułu
TAKIEMU IDIOCIE ZABRAĆ PRAWO JAZDY DOŻYWOTNIO. CO GŁUPIEMU PO ROZUMIE JAK GO NIE UMIE USZANOWAĆ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale przeciez sa miejsca gdzie jest to na porzadku dziennym,gdzie z taka predkoscia jezdza,tylko nikt o tym nie mowi,bo nie ma kto takich piratow zatrzymac.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale pajac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyli tak jadąc mógł zabić nie tylko rodzinę, ale przechodnia, rowerzystę. Znaczy się terrorysta to był. No to znaczy sieeto musiał być islamista. Polak katolik by tak nie zrobił
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
:-o jak to możliwe, że już stracił uprawnienia? ;-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
....widzę, że jeszcze posty wysyłają po-kanalie kwiczące po oderwaniu od koryta i stęsknieni z Tuskiem. Ten człowiek nie będzie mógł podjąć odpowiedniej pracy, aby zapewnić rodzinie chleb i dach nad głową! Nikomu nie zagroził i tylko wykazał się słuszną postawa człowieka nie chcącego opóźnić pracy otrzymanej od zaraz! to mu nagroda, a nie taka kara, żeby nie mógł przynieść najbliższe rodzinie poborów i wypłaty! Empatyczna wyrozumiałość buduje a taka nie empatyczna niszczy, a nawet rujnuje postawy obywatelskie. Pan Bóg dal nam szanse na odbudowanie zrujnowanego kraju i musimy się do tego szczególnie przyłożyć, bo elity nam odbiorą wszystko!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@A.N. ... odbiło ci człowieku? Gość, który nie potrafi zadbać o bezpeczeństwo swej rodziny, miałby wozić ludzi do "nietuskowej" pracy... pewnie wyprzedzając na trzeciego pod górkę?! Taką ja mam empatię i jako wyborca PiSu wymagam, by ten chwast eliminować z polskich dróg, by odbudowa polskiej gospodarki szła sprawniej. Sam zakupiłem kamerkę i każdego gnojka zajeżdżającego mi drogę wysyłam nagranego w "laurce" (email) na policję. Mam taką empatię, by mnie świr drogowy nie zepchnął do rowu lub na drzewo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kofidenci!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...