Szanuję postawę mieszkańców, ale prawda jest taka że nic nie wskóracie już. Zaraz będzie wariant inwestorski tej linii, oni was nie słuchają mają gdzieś. Ja osobiście uważam że takowa linia powinna powstać, czy w takim przebiegu to już inna sprawa ale powinna. Zamość i okolice powinny wykorzystać każdą szansę na lepszy rozwój jaka jest im dana , S17 i Szprycha nr 5 do Lwowa to by było coś i wierzę że to powstanie, tunel pod Zamościem tutaj mam mieszane zdanie, ale w mojej opinii dobre skomunikowanie północ południe powinno być , bo komunikacja wschód zachód jeszcze jako tako daje radę, linie 72 i 66 są w miarę proste, mają sensowny przebieg, natomiast linia 69 kręci się niesamowicie, dodaje ogromnie dużo kilometrów lecąc przez Zwierzyniec Józefów Susiec Bełżec i w północnej części Krasnystaw - Rejowiec to nakładanie kilometrów. Szprycha nr 5, S17, Obwodnica Zachodnia DK 74 i LHS jest potencjał i miejmy nadzieję że będzie dobrze Teraz do mieszkańców - Protestujecie o odszkodowania a nie o to by ta kolej nie powstała to są dwie różne rzeczy, walczcie o Swoje ale pamiętaj że kolej musi powstać jeśli chcemy być dobrze skomunikowanym regionem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz