Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Skatowali mężczyznę, bo ochlapał ich błotem. Zbigniew Ziobro chce apelacji

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 4 stycznia 2020 r. o 08:29 Powrót do artykułu
PiS jest mi ideowo obcy, ale w tym przypadku popieram decyzję ministra, dla tych dwóch kary po 25 lat bez prawa skrócenia kary
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziennik wschodni , proszę o weryfikację informacji odnośnie nieżyjącej ofiary. Czy to prawda , że był pijakiem , damskim bokserem , znęcającym się nad partnerką? Czy to prawda, że siał postrach i dokuczał ludziom ze swojej miejscowości? Czy sa to tylko plotki ? Wiele osób z jego otoczenia odetchnęło z ulgą po jego śmierci , dlaczego ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ewa to napewno partnerka któregoś z zabójców i myśli że takie posty coś pomogą żenada. Pan Ziobro ma rację powinni zgnić w więzieniu a jak dla mnie za taką zbrodnie powinna być przywrócona kara śmierci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziennik wschodni , proszę o weryfikację informacji odnośnie nieżyjącej ofiary. Czy to prawda , że był pijakiem , damskim bokserem , znęcającym się nad partnerką? Czy to prawda, że siał postrach i dokuczał ludziom ze swojej miejscowości? Czy sa to tylko plotki ? Wiele osób z jego otoczenia odetchnęło z ulgą po jego śmierci , dlaczego ?
 Jeżeli nawet to prawda, to co z tego? To znaczy że mogę sobie wymierzyć sam sprawiedliwość bo w mojej główce uznam kogoś za tyrana? Czy mogę tak pomówić męża pani Ewy i daje mi to prawo do wymierzenia samosądu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten wyrok potwierdza konieczność przeprowadzenia bardzo głębokiej reformy wymiaru niesprawiedliwości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po 25 lat dla wiejskich smieciazy, takich burakow trzeba wsadzac do wiezien, podobni debile jezdza po ulicach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nazwiska składu orzekającego !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I to właśnie jest Polskie sądownictwo... Sąd wydając wyrok w takiej sprawie powinien z automatu brac pod uwage dwie kary albo 25 lat albo dożywocie... 5 i 4 lata za zabicie chłopaka. Przeciez oni wiedzieli ze jadą sami go osądziać... Jabto nie wiem czy za to nie powinni dostać CZAPY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro bili go drewnianym palami po głowie tzn chcieli go zabić. 25 lat albo dożywocie. Ewentualnie krzesło elektryczne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dalej to samo wałkujecie. Czemu nikt nie powie że nie było żadnych pałek tylko trzonek od siekery, który był własnością tejże ofiary, i to ona pierwsza zaatakowała własnym trzonkiem. Czemu dalej wszyscy brną w tym że to było na oczach dzieci i tej za przeproszeniem kochanki? Powiedzcie coś o nim. Słyszę Pan Ziobro w tv wypowiadal się że był to dobry człowiek. Dobre sobie, powiedzcie prawdę niech ludzie usłyszą że rozjechał autek własne dziecko taki dobry tatus. To Dziecko napewno teraz płacze w dzień i w nocy od stary tatusia. Napewno płacze tez po nocach byla zona. No bo kto teraz będzie ja bił i maltretował. Przecież ona chciała jeszcze kilka razy wylądować w szpitalu w związku z pobiciem od kochanego mezusia. Taka kochająca rodzinka, chłop rozbił małżeństwo sasiadowi, odbił żonkę i teraz kochająca partnerka. Którą kłamie w sadzie a piszecie na temat fałszywych zeznań oskarżonych. Robi się sensacji przeznaczając prawdę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko ks
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tylko kamieniołomy na 25 lat i do wiadomości publicznej wydającego wyrok
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziennik wschodni , proszę o weryfikację informacji odnośnie nieżyjącej ofiary. Czy to prawda , że był pijakiem , damskim bokserem , znęcającym się nad partnerką? Czy to prawda, że siał postrach i dokuczał ludziom ze swojej miejscowości? Czy sa to tylko plotki ? Wiele osób z jego otoczenia odetchnęło z ulgą po jego śmierci , dlaczego ?
Jeżeli nawet to prawda, to co z tego? To znaczy że mogę sobie wymierzyć sam sprawiedliwość bo w mojej główce uznam kogoś za tyrana? Czy mogę tak pomówić męża pani Ewy i daje mi to prawo do wymierzenia samosądu?
 A to z tego, że są to okoliczności mocno łagodzące.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dalej to samo wałkujecie. Czemu nikt nie powie że nie było żadnych pałek tylko trzonek od siekery, który był własnością tejże ofiary, i to ona pierwsza zaatakowała własnym trzonkiem. Czemu dalej wszyscy brną w tym że to było na  oczach dzieci i tej za przeproszeniem kochanki? Powiedzcie coś o nim. Słyszę Pan Ziobro w tv wypowiadal się że był to dobry człowiek. Dobre sobie, powiedzcie prawdę niech ludzie usłyszą że rozjechał autek własne dziecko taki dobry tatus. To Dziecko napewno teraz płacze w dzień i w nocy od stary tatusia. Napewno płacze tez po nocach byla zona. No bo kto teraz będzie ja bił i maltretował. Przecież ona chciała jeszcze kilka razy wylądować w szpitalu w związku z pobiciem od kochanego mezusia. Taka kochająca  rodzinka, chłop rozbił małżeństwo sasiadowi, odbił żonkę i teraz kochająca partnerka. Którą kłamie w sadzie a piszecie na temat fałszywych zeznań oskarżonych. Robi się sensacji przeznaczając prawdę
 W artykule który pojawił się kilka dni temu, napisano że napastnicy nie mieli żadnych śladów bójki, obrażenia były na głowie i z tyłu ciała ofiary. Poza tym zabójstwo to zabójstwo, a tym wypadku cios w głowę świadczył że takie mogłby być zamiary napastników.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nazwiska składu orzekającego !
 Ten sędzia, który zwolnił P. Kowalczyka z aresztu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakby powiedział Korwin Mikke chłopaki, którzy to skatowali zachowali się honorowo, bo typ naruszył godność kobiety. Poza tym jak mówią chłopaki z Konfederacji je bać policję tylko Bóg może nas sądzić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakby powiedział Korwin Mikke chłopaki, którzy to skatowali zachowali się honorowo, bo typ naruszył godność kobiety. Poza tym jak mówią chłopaki z Konfederacji je bać policję tylko Bóg może nas  sądzić.
 I to jest właśnie  różnica między PiSem, a Konfederacja, która popiera element kryminalny. Wg. Konfederacji państwo nie powinno sadzic spraw obywateli, jak ktoś okradnie ci babcię to od wymierzenia sprawiedliwości nie jest Sąd, a wnuczek, jak Cię pobija to od wymierzenia sprawiedliwości nie jest Sąd tylko twoi ziomale z osiedla, którzy powinni spuścić łomot sprawcy. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakby powiedział Korwin Mikke chłopaki, którzy to skatowali zachowali się honorowo, bo typ naruszył godność kobiety. Poza tym jak mówią chłopaki z Konfederacji je bać policję tylko Bóg może nas  sądzić.
I to jest właśnie  różnica między PiSem, a Konfederacja, która popiera element kryminalny. Wg. Konfederacji państwo nie powinno sadzic spraw obywateli, jak ktoś okradnie ci babcię to od wymierzenia sprawiedliwości nie jest Sąd, a wnuczek, jak Cię pobija to od wymierzenia sprawiedliwości nie jest Sąd tylko twoi ziomale z osiedla, którzy powinni spuścić łomot sprawcy.
 Dodam jeszcze legalizację narkotyków, dopuszczenie jazdy po alkoholu (odpowiadasz tylko jak spowodujesz wypadek), likwidację podatkow itp.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polskie podejście do sprawy - nie wiem, nie znam się, więc się wypowiem. A może sąd zna jednak szczegóły sprawy co? Może są okoliczności łagodzące? Eh Polacy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DOŻYWOCIE DLA BANDYTÓW,BO WYJDZIE I TO SAMO ZROBI.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...