Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Żona policjanta choruje na białaczkę. Funkcjonariusze apelują o oddawanie krwi

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 26 stycznia 2020 r. o 12:21 Powrót do artykułu
a jaka to grupa krwi ,to już mądrale dziennikarstwa nie napiszą ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Grupa jest mniej ważna ważne jest to by oddać krew. To jest tak sztuka za sztukę. Ja oddawałem w Lublinie i podałem w rejestracji ze dla tej pani. To wszystko załatwia w temacie. pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przepraszam ale co to mnie obchodzi, tylko dlatego że policja to już piszą w tym brukowcu. Jak mój ojciec miał operację i potrzebował krwi to niestety nie było i trzeba było płacić ale chyba tylko dlatego że był uczciwym człowiekiem i ciężko pracował całe życie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za dużo mi krwi polska milicja zepsuła żebym jeszcze oddawał ją du__e jednego z jej członków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest zwykłą,miła młoda dziewczyna,A że jest żoną policjanta to trzeba na nią pluć.Wszyscy chorzy mogą organizować zbiórkę krwi,nikt nikomu nie zabrania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie z takim brakiem empatii jak ty nie mają przyjaciół i masz odpowiedź, dlaczego nikt ci nie pomógł i nie zorganizował zbiórki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie z takim brakiem empatii jak ty nie mają przyjaciół i masz odpowiedź, dlaczego nikt ci nie pomógł i nie zorganizował zbiórki.
 To się tyczy oczywiście pana, który pisze "Przepraszam ale co to mnie obchodzi..."
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Warto oddawać krew nie ważne dla kogo, oddawałem przez ok 10 lat, rok temu zdrowie zawiodło i szpital, 4 zabiegi (potrzebna krew w razie tzw. „W") i problem, lecz tylko gdy dotarła informacja do lekarza że oddaje krew - problem znikł, także nie wiemy co w życiu czeka i ci nam będzie potrzebne, to nic nie kosztuje a jest bardzo cenne, gdy wyjdę na prostą na pewno znów będę oddawać - i nie będę pytał czy dadzą temu czy tamtemu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...