Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

88-latek żywcem zakopał pięć szczeniąt

Utworzony przez xx, 1 maja 2014 r. o 09:24 Powrót do artykułu
"Niestety jednego pieska nie udało się uratować" Tragedia! Należy natychmiast ogłosić żałobę narodową, a 88-letniego dziadka publicznie zgilotynować. Za to, że pozbył się zbędnych kundli. PS. A ile w tym czasie dokonano w Polsce wyskrobań nienarodzonych dzieci? Przecież do nieważna, prawda? Ważne, że jednego pieska nie dało się uratować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ludzie badzcie do rzeczy!!!! ja sie pytam dlaczego ten starszy pan  nie oglosil , ze ma do oddania pieski napeno ktos by sie znalazl .tez dziadka nalezy zakopac zywcem ciekawe jak by sie poczul???? kocham zwierzeta i zawsze bede bronic z calych sil .a dziadkowi moga nawet dac dozywocie mam to w dupie!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeśli kogoś nie stać by jednorazowo na 10-15 letnie życie psa wydać 150 zł to po cholere w ogóle go ma ??? za 50 zł to na piwo do baru mozna wyjść, a nie operacje przeprowadzać.
  nie każdy jest pijakiem bo na to trzeba mieć pieniądze, do tego pier***ony kraj nie pozwoli nam zarobić na sterylizacje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na stronie Faktu jest artykuł, ze szczeniaki zostały uśpione, bo weterynarz jechał na majówkę. Prawda to?
Tak, zresztą za zgodą władz gminy... brawo dla "pana" wójta...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest przykre to prawda ja sama mam kotkę którą wysterylizowałam i mam spokój, ludzie to bestie znęcają się nad zwierzętami nad dziećmi i my tego niestety nie zmienimy ale takie akcję są potrzebne takie rozgłaśnianie jest dobre może to nauczy coś ludzi....  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gminy rocznie wydają krocie na "bezdomne" zwierzęta ich bezdomność bierze się stąd,że niektórzy  mają chwilową miłość do zwierząt,kiedy ktoś ustawowo zmusi właścicieli do rejestracji swoich pupilków.Uporano się z problemem oznakowania koni,krów,kóz,owiec,świń,nie widzę problemu z tymi drobniejszymi.zamist na schroniska wydawać na znakowanie to rozwiąże problem i nie będzie podrzutków zostawianych w lesie na przystankach i innych nieciekawych miejscach.Ten starszy człowiek napewno popełnił niedobry uczynek,napewno był to akt desperacji.Widzę jednocześnie już z góry,że z taką ustawą będą problemy bo organizacje,"pseudoprzyjazne" zwierzętom stracą swoje niezłe przychody,ale raz na zawsze problem się rozwiąże.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...