Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Barbórka Bogdanki. Wyróżnienia dla najlepszych [zdjęcia]

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 8 grudnia 2019 r. o 08:11 Powrót do artykułu
Kolejna wyjątkowa kasta?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiadomo do końca po co oni to wydobywają skoro i tak ciągle kupuje się tańszy węgiel z Ukrainy i Rosji. Nasz zalega na składach. Kopalnie hamują budowę elektrowni jądrowych bo trzeba by zwolnić wszystkich górników. Ciężka praca bez większego sensu i jeszcze ta nękająca wielu z nich choroba alkoholowa, u młodszych narkotyki. Dobrze zarabiają ale psychicznie wielu jest wykończonych tą kopalnią. Może unia zakaże wydobycia i ta głupota się skończy. Za koszt utrzymania tych kopalni już dawno wybudowano by kilka elektrowni jądrowych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kółko wzajemnej adoracji, praca jak jazda inna, tylko oni uważają się za wyjatkowych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kamilu widzę, że doskonale znasz to środowisko oraz jesteś zorientowany w temacie górnictwa albo jesteś jedni z nich albo twoja wiedzą oraz iloraz inteligencji jest tak niski, że piszesz takie głupoty. Pewnie ktoś Ci coś opowiedział Ty dodałeś swoje trzy grosze i tak wygląda ferment później czytają normalni ludzie komentarze i czytają takie głupoty a o elektrowniach jondrowych się nie wypowiadaj bo widzę, że nie masz zielonego pojęcia,najpierw się do edukuj dziesięć razy zastanów dopiero później udzielaj się w sieci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czytam komentarze i nie mogę sobie wytłumaczyć jaki beton mieszka na Lubelszczyźnie. Kopalnia to najważniejszy pracodawca w województwie. Ok. 100 tys. ludzi żyje z tego zakładu. Do skarbu państwa odprowadzane są gigantyczne podatki i inne opłaty a wy swołocz lubelszczyzny narzekacie. A co do ciężkości pracy to powiem tak nie tyle jest ciężka co wykonywana w cieżkich warunkach mam tu na myśli temperaturę powyżej 28 stopni Celsjusza i wilgotności powyżej 82 % . Więc zastanówcie sie co piszecie a dzisiaj w kościele pomódlcie się za tego gigantycznego pracodawcę regionu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie długo już na szczęście nie będzie kopalni i górników i tych tysięcy nie górników co ciągnęli pieniądze z państwowych dopłat do górnictwa a nie podatki odprowadzali
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Następny geniusz pisze: " już nie długo nie będzie kopalni " to ja mam pytanie: co będą spalać elektrownie których od tak o nie da się przerobić na inne paliwo i drugie pytanie co to jest niedługo wg ciebie. Sam poświadczyłeś to że ciemnogród zajebisty mieszka w tej części Polski.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie długo już na szczęście nie będzie kopalni i górników i tych tysięcy nie górników co ciągnęli pieniądze z państwowych dopłat do górnictwa a nie podatki odprowadzali
 Typowa ameba umysłowa nawet nie wie skąd w jego kranie płynie ciepła woda. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiadomo do końca po co oni to wydobywają skoro i tak ciągle kupuje się tańszy węgiel z Ukrainy i Rosji. Nasz zalega na składach. Kopalnie hamują budowę elektrowni jądrowych bo trzeba by zwolnić wszystkich górników. Ciężka praca bez większego sensu i jeszcze ta nękająca wielu z nich choroba alkoholowa, u młodszych narkotyki. Dobrze zarabiają ale psychicznie wielu jest wykończonych tą kopalnią. Może unia zakaże wydobycia i ta głupota się skończy. Za koszt utrzymania tych kopalni już dawno wybudowano by kilka elektrowni jądrowych.
 Panie Grzegorzu, nie dostał się Pan do pracy w kopalni, to proszę mieć pretensje wyłącznie do siebie. Czy w urzędzie jest aż tak źle?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba nie mieć perspektyw życiowych żeby pójść tam do pracy pod ziemię. Zapytajcie ilu dożyje do 60 lat byłych górników, pylica i rak zbierają żniwa. Nawet gdyby płacili 10 tyś m-c to trzeba oddać życie i zdrowie za te pieniądze. Zarabiają tylko prezesi, dyrektorzy i właściciele spółek a reszta to robotnicy do tyrania. Wiem że ci którzy tam pracują się obrażą ale ich praca nie ma sensu. Niemcy zamknęli wszystkie kopalnie i dalej mają prąd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do Jana z Łęcznej. Niemcy dalej prąd z węgla maja poczytaj człowieku. 160mln ton spalaja w elektrowniach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie długo już na szczęście nie będzie kopalni i górników i tych tysięcy nie górników co ciągnęli pieniądze z państwowych dopłat do górnictwa a nie podatki odprowadzali
 Tez mam nafxieke, ze te "święte kro...y" w koncu odejdą do lamusa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba nie mieć perspektyw życiowych żeby pójść tam do pracy pod ziemię. Zapytajcie ilu dożyje do 60 lat byłych górników, pylica i rak zbierają żniwa. Nawet gdyby płacili 10 tyś m-c to trzeba oddać życie i zdrowie za te pieniądze. Zarabiają tylko prezesi, dyrektorzy i właściciele spółek a reszta to robotnicy do tyrania. Wiem że ci którzy tam pracują się obrażą ale ich praca nie ma sensu. Niemcy zamknęli wszystkie kopalnie i dalej mają prąd.
 Ja za najniższą krajową pracuję w zagrzybionym pokoju, gdzie najpierw po przyjściu do pracy muszę go przewietrzyć bo nie da sie w tym smrodzie siedzieć i muszę pracować do 60 lat, a oni jako te ponad prawem pracują krócej i za porządne wynagrodzenie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przeczytaj komentarze kupują od Rosji tak jak my i palą ale nie wydobywaja. Nasz węgiel ze Śląska leży na hałdach a za ten z Bogdanki przepłacamy my w cenie energii bo można by używać tego od Rosji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
slychac tutaj głosy na temat pracy górników ja mówię tak zjedz popracuj zobaczysz dopiero potem się wypowiadaj 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wprowadzamy dodatkowe cła na węgiel z zagranicy i sprawa załatwiona 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolejna wyjątkowa kasta?
 Kolejny idiota, dla którego ważne jest tylko zjeść i napić się ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Biedny ten kraj, gdzie mieszkają zakompleksieni, zawistni ludzie. Brak szacunku do pracy innych jak i do samych ludzi, taki Polak katolik...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja tam uwielbiam czytać komentarze ludzi którzy wylewają swoje smutki na forum publicznym. Większość widziało kopalnie tylko na fotkach albo gdzieś z zasłyszanych opowieści kolegi sąsiada brata stryja który przesiedział 25lat na kopalni na ciepłym knefelku i opowiada jaka to praca jest fajna .po posłuchania takich opowieści zwykły Kowalski myśli sobie nie dosc że lepiej odemnie zarobi to i emerytura lepszą ma. I w tym momec taki Janusz Kowalski powinien zabrać swoją Stefanie podźwignąć troszkę metalu na grzbiecie a może popelzac na czworaka tak z tydzień czasu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...