Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Bieg Jezior 2011: Pobiegaj nad jeziorami

Utworzony przez pulawy, 7 sierpnia 2011 r. o 22:46 Powrót do artykułu
nie ma łukcie tylko jest jezioro Łukcze redakcji potrzebne są lekcje z języka polskiego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kompromitacja biegu skrzatow. udzial dzieci od 3 do 9. wygraly tylko najstarsze a moje dziecko nawet cukierka nie dostalo. wogole nie pomysleli o maluchach. poraszka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
odnośnie twojego słownictwa to" "poraszka" to faktycznie porażka! Cóż, widać że to masowy, amatorski bieg. Jaki bieg, takie kategorie. Ale wiem, chodzi przede wszystkim o ukończenie a nie o jakieś nagrody. Dla mnie przy tej scenie to dla dzieci było stanowczo za głośno. Słuch można było stracić! Ciekawe czy gdziekolwiek pojawią się wyniki tego biegu? Myślę że każdy oprócz tego że ukończył bieg, chciałby zobaczyć na jakiej pozycji się uplasował. I jak poszło innym biegaczom. Czy będą WYNIKI?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...