Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Bogusław Góral zawieszony!

Utworzony przez Bartol., 5 lipca 2013 r. o 16:59
nie kończyłem SORBONY  w Ludwinie jak ty to prawda.
http://www.youtube.com/watch?v=aSL3p8ytPVA   A gdzie TY kończyłeś? - pewnie wstyd Ci się przyznać. Więc dlatego w rozumieniu tematu  cienki jesteś, a w pisaniu każdy widzi. Panie "wirtualny" - Gościu to nie ten portal.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a może Góral miał gdzieś ten cały ruch
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oj firdku zapłakać nad tobą lecz żal ŁEZ,no cóż nie płacze się nad losem ludzi którzy sami sobie ten los tworzą ,radnym nie będziesz bo w 2014 r wybory w okręgach jednomandatowych i żadne gówno do okrętu się nie przyczepi i nie powie "no to płyniemy".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i Na jednomandatowych popłynął radni z koalicji. Ludzi ich w końcu podsumują i lista już nie pociągnie osobników z 50 głosami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oj firdku zapłakać nad tobą lecz żal ŁEZ,no cóż nie płacze się nad losem ludzi którzy sami sobie ten los tworzą ,radnym nie będziesz bo w 2014 r wybory w okręgach jednomandatowych i żadne gówno do okrętu się nie przyczepi i nie powie "no to płyniemy".
Napisałeś cztery zdania bez pomyślenia i powiązania w całość - szarpany punkt myślenia. Szczekasz jak taki "burek" nie na temat w temacie o jakim jest mowa. Całe życie jesteś przez kogoś sterowany, i nie potrafisz swobodnie i samotnie myśleć. Dochodzę do wniosku, że i tacy ludzie też są potrzebni tu w Łęcznej, muszą być, by Ci rządzący jak dochodzą do władzy lub już rządzą mieli zaplecze. "Ciemniakami"  dobrze się steruje. Popatrz jeszcze raz na ten film i przemyśl temat, jak redaktor steruje osobą, która podobnie jak Ty nie potrafi samodzielnie w danym czasie myśleć. Nie  zapeszając, Twój sposób myślenia jest podobny do osoby z filmu. Prawdopodobnie jakby Tobie "Ktoś " ważny w mieście powiedział, że Masz rogi: to byś potwierdził fakt. Nie wykluczam też, że ich obecnie nie masz, ale to inny temat. Popatrz na ten Twój wpis powyżej, niby cztery zdania, a jakie różne? Piszesz, że zapłakałbyś nade mną, lecz Ci czegoś szkoda, na Radnego nie chcesz mnie wysłać, bym nie zdobył głosów, a jak mnie już uważasz za okręt, to ja z takim Gównem jak Ty przy sobie będę źle kojarzony. Wracaj na swój portal Ł24 i sobie wspólnie z G....iem  piszcie. A jak Ci się nie podobają moje wpisy - nie czytaj. ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pisz do rzeczy, myśl do rzeczy,rób do rzeczy,będzie dobrze i nie wystawiaj fałszywego świadectwa wobec blizniego swego,to spotrafisz najlepiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawdopodobnie jakby Tobie "Ktoś " ważny w mieście powiedział, że Masz rogi: to byś potwierdził fakt. Nie wykluczam też, że ich obecnie nie masz, ale to inny temat.
  Coś jest na rzeczy ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedy następna sesja abyśmy mogli sprawdzić czy radny zmieni zachowanie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
najpewniej we wrzesniu lub pod koniec sierpnia, jak zwykle robią
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.youtube.com/watch?v=aSL3p8ytPVA   A gdzie TY kończyłeś? - pewnie wstyd Ci się przyznać. Więc dlatego w rozumieniu tematu  cienki jesteś, a w pisaniu każdy widzi. Panie "wirtualny" - Gościu to nie ten portal.
O widzę,że pan Ferdynand ogląda Pierwszą Miłość na Polsacie............
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...