Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Czy urząd miejski w Łęcznej naruszył ustawę?

Utworzony przez Bartol., 8 lutego 2013 r. o 16:08
Dlaczego brak jest konkretnych odpowiedzi na pytania radnych w piśmie Burmistrza? Czy urząd miejski w Łęcznej naruszył ustawę o dostępie do informacji publicznej? Jednym zdaniem - ciąg dalszy sprawy zniszczonej drogi w podzamczu na: http://lle24.pl/polityka/mariusz-fijalkowski-oczekujemy-konkretow/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zdjęcia zniszczonej "drogi" http://lle24.pl/polityka/wykopy-w-pasie-drogowym-zostaly-zasypane-mieszanka-umozliwiajaca-wlasciwie-zageszczenie/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bierz Batol szyflę do łapy i zapierdniczaj łatać dziury na drodze dostaniesz w nagrodę POMNIK z wykruszonego asfaltu,ale też coś ,a nie tylko pisanie byle czego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego Bartol ma to robić? Chyba wszyscy płacimy na ten cel podatki? Czy może, ma to być działanie w czynie społecznym? PZPR'owskie korzenie nie dają o sobie zapomnieć, co? To pisanie "byle czego" strasznie Cię boli...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten co rządzi obecnie w Łęcznej,sam niech się bierze za robotę, bo nawet nie umie odpisać radnym na ich zapytania. To nie kopalnia, że ryla miał za nic, i każdy bał się jego rządów - wreszcie koniec tej elity musi nadejść. Gościu z wpisu z godz.22:21 do łopaty to ty się nadajesz, bo nawet poprawnie nie umiesz przekazać swoich myśli. Przeczytaj swój tekst powoli, uważnie, a zobaczysz swoją mądrość.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nazwał się Gość, a "Jełop" Łęczyński.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
miejski odszczekiwacz znów w szkole?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ferdynand K napisał:
Ten co rządzi obecnie w Łęcznej,sam niech się bierze za robotę, bo nawet nie umie odpisać radnym na ich zapytania. To nie kopalnia, że ryla miał za nic, i każdy bał się jego rządów - wreszcie koniec tej elity musi nadejść. Gościu z wpisu z godz.22:21 do łopaty to ty się nadajesz, bo nawet poprawnie nie umiesz przekazać swoich myśli. Przeczytaj swój tekst powoli, uważnie, a zobaczysz swoją mądrość.
Szanowny panie Firdku jak wynika z pana wypwiedzi potwierdza się przypuszczenie,że poziom pańskiej inteligencji plasuje się w dolnej strefie stanów niskich,nie da się temu zaradzić z zewnątrz,ale też trzeba wziąć pod uwagę fakt ,iż forumowicze nie pochodzą tylko z kasty=żuli i kloszardów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
panie daleki od poziomu jakiegokolwiek umysłu, potwierdzać to pan możesz fakt, a przypuszczać to Pan możesz jedynie, że otrzymasz podwyżkę. No chyba że wystarczy Ci podróż ze swoim władcą do Włoch.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem kim jesteś i nie chcę wiedzieć. "Daleki od tego poziomu" jeżeli czujesz się na wyższym poziomie to nie czytaj DW. Czytaj i dyskutuj z odszczekiwaczem z Portal Ł24, tam są wyższe poziomy - w cenzurze. A Ty na pewno będziesz tam pasował. Puki co, Tu nie sięga moc Twego Pana , a ja jestem wolny i niezależny, jak większość tu piszących. Mam własne zdanie i cieszę się z TEGO. Za to śmieję się z TAKICH jak Ty , co nawet w wolną sobotę liżą dupę swojemu szefowi. Prawdą jest i potwierdzam fakt , że nic nie zaradzisz temu, i nic nie wskórasz z zewnątrz. Panie "daleki od poziomu" Liż SAM ,bo ja , jak i większość mamy WSTRĘT.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ferdku, masz własne zdanie to miej, ale jak ktoś ma inne to strasznie Cie to boli i zaczynać obrażać. Niedługo będziesz 24h na dobę tu siedzieć, bo słyszałeś pewnie, ze w spółkach ludzi na urlopy wysyłają i zwalniają. Czołem Panie Ferku. Wzroku tylko nie popsuj
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzięki za radę , ale mam cięte spojrzenie na rzeczywistość , bez upiększania faktów. Dam Ci jedną wskazówkę na którą bym chciał , abyś idąc , czy jadąc samochodem zwrócił uwagę: Popatrz np. na otoczenie w koło - szosę, chodniki, latarnie, parkingi i zastanów się co Ty byś zmienił w naszym mieście. Czy to co zauważasz nie powinno być inaczej, mądrzej zrobione, a niżeli jest obecnie. Nie zawsze potrzebne są do tego pieniądze, czasem dobra myśl i mądrość wykonania. Wracając jednak do tytułu myślę, że ten co pisał odpowiedź radnym to: Celowo wypisuje bzdury, nie mogąc pogodzić się z tym, że Tacy młodzi ludzie są niezależni i nie dają robić się władzy w jajo. Na zadane pytania powinno się odpowiedzieć na temat, a nie stawiać pieczątkę pod pisemnym BEŁKOTEM.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ferdynand K napisał:
Nie wiem kim jesteś i nie chcę wiedzieć. "Daleki od tego poziomu" jeżeli czujesz się na wyższym poziomie to nie czytaj DW. Czytaj i dyskutuj z odszczekiwaczem z Portal Ł24, tam są wyższe poziomy - w cenzurze. A Ty na pewno będziesz tam pasował. Puki co, Tu nie sięga moc Twego Pana , a ja jestem wolny i niezależny, jak większość tu piszących. Mam własne zdanie i cieszę się z TEGO. Za to śmieję się z TAKICH jak Ty , co nawet w wolną sobotę liżą dupę swojemu szefowi. Prawdą jest i potwierdzam fakt , że nic nie zaradzisz temu, i nic nie wskórasz z zewnątrz. Panie "daleki od poziomu" Liż SAM ,bo ja , jak i większość mamy WSTRĘT.
Współczuję,musiałeś wylizać dużo dup ,że masz takie obrzydzenie,ja nigdy nikomu nie lizałem i też mam obrzydzenie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciąg dalszy tematu, to interwencja w sprawie zachowania Burmistrza u Przewodniczącej RM w Łęcznej: treść: http://lle24.pl/polityka/mariusz-fijalkowski-interwencja-w-sprawie-zachowania-burmistrza/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy bartol ten znak wynalazł sam,czy komuś podprowadził =sprawdzimy=
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kuczyński, kończ tą żenadę, zobacz, ktoś na Twoim portalu wypisuje jakieś bzdury na temat CK w Łęcznej. Musisz to zmoderować!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najgorszym obrzydzeniem jest jak podwładny liże dupę SZEFA i robi to dla idei.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a bartol podwędził znak-ciekawe komu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
musisz donieść o tym swojemu Panu, on będzie wiedział co z nim zrobić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...