Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Drogi jak po wojnie, ale remontów nie będzie

Utworzony przez Bartol., 17 kwietnia 2013 r. o 17:14
Były już fotki dziur ze starego miasta, a teraz pora na najmłodsze osiedle w Łęcznej http://lle24.pl/poli...tow-nie-bedzie/
Ostatnio edytowany 17 kwietnia 2013 r. o 17:19
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A radny Łagodziński to załatwił remont Armii Krajowej, a radny Fijałkowski się nie postarał. Nie da się?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
A radny Łagodziński to załatwił remont Armii Krajowej, a radny Fijałkowski się nie postarał. Nie da się?
najwyższy czas tabletki wziąć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Są tabletki na dziurawe drogi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Są tabletki na dziurawe drogi?
Na dziurawe drogi to tylko tusk albo BEDNARSKI !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak tak radny poszedł i załatwił. Weź się człowieku zastanów. Ulica będzie remontowana, bo doczekała się po kilkunastu latach łaski wodza. Warto zapamiętać nazwiska radnych z Osiedla Bobrowniki, którzy głosowali przeciwko drogom na swoim osiedlu. Swoją drogą jak to jest, że radny Góral od 2002 r. w radzie nie załatwił dotąd remontu ul. Wiklinowej. Według twojej teorii już dawno powinien to zrobić. Jeden z najwierniejszych radnych Kosiarskiego i co?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uważam, że wierność pewnym zasadom, a nie wierność wodzowi gwarantuje skuteczność pracy radnego. Przykład? Radny Łagodziński. Głosowałem na niego i nie żałuję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W głowie się to nie mieści, że radni, którzy zostali wybrani przez mieszkańców głosują przeciwko ich interesom, bo jak inaczej nazwać remont dróg na osiedlu. I co za półtora roku taki Góral czy inny znowu wyjdzie do ludzi i powie, że on przecież zgłaszał remont dróg co roku w radzie osiedla. Obłuda obłuda obłuda. A do tego tchórzostwo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a radna Florek i Radna Warszawska? wstyd mi za takich przedstawicieli. Złóżcie mandaty!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja głosowałem na p. Kosiarskiego - żałuję do dziś. Patrząc obiektywnie u niego droga też jest nie lepsza, Burmistrz pieniądze pcha w stare miasto - w rynek, a dla osiedli już nie starcza. Taka to jego polityka. Żyd przyjedzie do Łęcznej z wycieczką - napluje do fontanny, uśmieje się, fotkę sobie zrobi może nawet z Kimś z Urzędu i odjedzie. A ja K...wa muszę jeździć po dziurawych drogach, bo nie ma kasy. I tak rządzi w Łęcznej prawdziwy gospodarz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
a radna Florek i Radna Warszawska? wstyd mi za takich przedstawicieli. Złóżcie mandaty!
Wa-ska to leń pospolity i na dodatek fałsz fałsz-leniwus pospolitus,kto na takich ludzi głosuje to ja nie wiem, florek jest ok ... z tego co słyszałem...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
patrz jaka spoko http://lle24.pl/polityka/11/ "2. Zwiększenie wydatków na remont ul. Armii Krajowej Wynik Głosowania: Za: Fijałkowski, Lekan, Łagodziński, Pawlak, Wstrzymali się: Jacek Pelica, Lech Tor, Grzegorz Lendzion Przeciw: Borkowska Krystyna Florek Marzena (Radna mieszka przy tej ulicy!!! Czyżby szykowała się jakaś wyprowadzka? )"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
patrz jaka spoko http://lle24.pl/polityka/11/ "2. Zwiększenie wydatków na remont ul. Armii Krajowej Wynik Głosowania: Za: Fijałkowski, Lekan, Łagodziński, Pawlak, Wstrzymali się: Jacek Pelica, Lech Tor, Grzegorz Lendzion Przeciw: Borkowska Krystyna Florek Marzena (Radna mieszka przy tej ulicy!!! Czyżby szykowała się jakaś wyprowadzka? )"
Szkoda, że nie wpisałeś jeszcze kwoty o jaką chodziło w tym głosowaniu, nie pokrywała ona kosztów nawet w 25% więc to głosowane było pod publiczkę jak większość "co zrobiłem w radzie" (cytat), i tak na koniec pieniądze te "wylądowały" by w nadwyżce budżetowej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda, że nie wpisałeś jeszcze kwoty o jaką chodziło w tym głosowaniu, nie pokrywała ona kosztów nawet w 25% więc to głosowane było pod publiczkę jak większość "co zrobiłem w radzie" (cytat), i tak na koniec pieniądze te "wylądowały" by w nadwyżce budżetowej.
A szkoda, że ty nie dopisałeś, że kolejne środki na remont Armii Krajowej miały pochodzić z nadwyżki budżetowej lub z wolnych środków, które często znajdują się w budżecie w połowie roku. Chyba nie sądzisz, że radni chcieli remontować ulicę za 25% potrzebnej kwoty. Byłem na sesji i dobrze słuchałem, w przeciwieństwie chyba do ciebie. Dodam, że nadwyżka budżetowa w tym roku jeśli się nie mylę to chyba ponad 2,5 mln zł. Ciekawe na co zostanie wydana. Można by za te środki przebudować 2 ulice lub zbudować budynek socjalny itp. Założę się, że kasa zostanie przejedzona i żadnej inwestycji nie zobaczymy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
u kuczyńskiego znów cisza w tym temacie, może jakaś wystawa w ck jest to wrzuci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Byłem na sesji i dobrze słuchałem, w przeciwieństwie chyba do ciebie.
Jak dobrze słuchałeś to na pewno pamiętasz, że te 100000 zł chcieli opchnąć jeszcze na inne cele, które były odrzucane kolejno przez koalicję (jak już ktoś napisał na tym forum to radzie nie wolno zwiększać defidytu budżetowego tylko przekładac środki, czytajac inaczej żeby jednym dać to drugim trzeba zabrać, w przeciwieństwie do władzy, która tworząc budżet dzieli te środki), według mnie to chodziło o ZABRANIE tych pieniędzy CK i coś tam może zrobienie. Jednakże podawanie w takiej formie informacji na temat remontu Armii Krajowej jest czystą demagogią, jak juz cos robic to trzeba przeznaczać na to całą kwotę, a bnie głośno drzeć się że my chcieliśmy ... z motyką na księzyc... bo pieniądze na dokumentacje tej ulicy to przypisane już wtedy były... z nadwyżką się zgodzę, to burmistrz ze swoimi radnymi zadecydują na co ja przeznaczyc, mam nadzieję, że nie na kolejne poprocesowe odszkodowania. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Byłem na sesji i dobrze słuchałem, w przeciwieństwie chyba do ciebie.
To pisz pod nazwiskiem Grzegorzu, a może boisz się że pan zobaczy co robisz w czasie pracy za pieniądze podatników?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość pisze do gościa i gościowi odpowiada. Czy to nie ten sam Gość, pyta i sam sobie odpowiada? Głupio nazwać się samemu Co? - kiedyś rodzice dali Wam imię, a teraz Wy nie potraficie wpisać w nazwie parę liter, tylko Gość cytuje Gościa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...