Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dwoje Prezesów w jednej Spółdzielni.

Utworzony przez Twój Proboszcz, 1 stycznia 2013 r. o 13:26
SPÓŁDZIELNIA Mieszkaniowa SKARBEK Liderem nie ocieplonych bloków w Łęcznej. Zarząd SM powinien wydać na wzór Urzędu Miasta Biuletyn Mieszkańca o nazwie. "Skromność Prezesów buduje wiarę w mieszkańcach". Tak rządzą od wielu lat , że mieszkańcy zostali na następny Rok 2013 z nie ocieplonymi blokami. Czas w końcu mieszkańcom wziąć sprawy w Swoje ręce i zobaczyć ile TO: DUET Bondyra & Tomczuk ich kosztują. Dożywotnia prezesura - można nazwać to "BETONEM" nie do ruszenia. Żadna spółdielnia w Łęcznej nie ma dwóch prezesów i bloki zdąrzyli ocieplić. Ciekawe , czy prezesi dołożą ze swoich poborów , może dadzą z ryczałtu za utrzymanie prywatnych dwóch prezesowskich aut. Za sprawowanie tych nie omylnych rządów i dwóch Prezesów trzeba będzie w nowym roku 2013 płacić i kląć.. Poczekajmy na dalszy bieg sprawy i co o tym myślą mieszkańcy. Ps. nie musicie zgadywać , której Spółdzielni w Łęcznej widzicie nieocieplone bloki. Amber Gold wydoił ludzi szybko , a mieszkańców Łęcznej doi się długo i powoli. A członkiem zarządu np. w Spółdielni nie musi być drugi prezes - tylko może być to pracownik.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ci Prezesi w Skarbku są już tyle lat , jakby już przez zasiedzenie. Rada nadzorcza to kolesiostwo - byli kierownicy kopalni, prezesi banków itp. Zwykły mieszkaniec jest do płacenia kasy. I tak to się jakoś kręci - Ciulają wszystkich już tyle lat. .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...