Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Fałszywi policjanci pobrali chłopcu krew w parku

Utworzony przez gosciu, 28 października 2011 r. o 06:13 Powrót do artykułu
A co z tymi ciałami w puchaczowie? To prawda?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
d napisał:
nikt niema prawa naruszać cielesności dziecka bez zgody jego samego i matki...
No i znowu zabrakło tu ojca
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdyby chodziło o ojcostwo... wczoraj czyli w Czwartek o 11 w nocy nie chcieli by pobrać krwi od kolejnej osoby. Bez sensu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Janek napisał:
Gdyby chodziło o ojcostwo... wczoraj czyli w Czwartek o 11 w nocy nie chcieli by pobrać krwi od kolejnej osoby. Bez sensu...
dokładnie. ale Pan'Beret...'uważa, że pozjadał wszystkim rozumy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja pier***e w koncu sie cos dzieje w mlw hehe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niestety. jak nie policja to sami ich złapiemy, w milejowie jest już grupa 30 osoba która czuwa wieczorami w milejowie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TAK TO PRAWDA SAM ICH WIDZIAŁEM JECHALI CZARNĄ WOŁGĄ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Arturo , jak jest tam pan B i pan Z to chętnie do was dołącze , co by wpier***ić skur**ynom porządnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to wy nie wiecie do czego to potrzebne do badań DNA czyli sprawcą jest ten który płaci alimenty a nie jest pewny czy to jego dziecko lub ten co chce odebrać to dziecko matce która oszukała go że to nie jego, pytać mamy z kim się ciupała to szybko znajdziecie typów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cholera, czarna wołga powróciła
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witamy z Milejowie, zadufanym, chamskim, dwulicowym i fałszywym! Już nie mówię jak może czuć się rodzina chłopca czy sam on czytając te głupoty, policja jeszcze tego nie ustaliła a wy wszystko wiecie najlepiej. To może spotkać każdego z nas wracając ze szkoły, idąc na spacer z psem czy wychodząc na zakupy. Trzeba na serio potraktować zalecenia policji i szkoły ale no przecież trzeba się cieszyć że "coś się zaczyna dziać w Milejowie".Nasuwa mi się jedno pytanie: skąd bierze się taka cholerna nieczułość ale chyba znajduje odpowiedz - podłoże psychiczne - efekt niedowartościowania wyraża się krytykowaniem i zazrzucaniem nie prawdziwych faktów z brakiem odwagi do pełnego podpisu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Milejowanika napisał:
Witamy z Milejowie, zadufanym, chamskim, dwulicowym i fałszywym! Już nie mówię jak może czuć się rodzina chłopca czy sam on czytając te głupoty, policja jeszcze tego nie ustaliła a wy wszystko wiecie najlepiej. To może spotkać każdego z nas wracając ze szkoły, idąc na spacer z psem czy wychodząc na zakupy. Trzeba na serio potraktować zalecenia policji i szkoły ale no przecież trzeba się cieszyć że "coś się zaczyna dziać w Milejowie".Nasuwa mi się jedno pytanie: skąd bierze się taka cholerna nieczułość ale chyba znajduje odpowiedz - podłoże psychiczne - efekt niedowartościowania wyraża się krytykowaniem i zazrzucaniem nie prawdziwych faktów z brakiem odwagi do pełnego podpisu.
Zgadzam się w 100%!!! Poza tym w Milejowie ludzie wiedzą o Tobie więcej ,niż Ty sam. Chore społeczeństwo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To były tak zwane Annunaki,cywilizacja pozaziemska potrzebowali materiał genetyczny do badań.Już odlecieli więc nie ma strachu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szumigej napisał:
TAK TO PRAWDA SAM ICH WIDZIAŁEM JECHALI CZARNĄ WOŁGĄ
I była z nimi CZARNA ŁAPA!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jeszcze nic, w Jaszczowie widziano smoka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Met napisał:
To jeszcze nic, w Jaszczowie widziano smoka.
nie kłam!! nie w Jaszczowie tylko na Dębowcu, ode mnie jeszcze go widać, jeszcze na drzewie siedzi... może po straż zadzwonić bo jak ogniem walnie to się las zjara...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rastafari napisał:
Arturo , jak jest tam pan B i pan Z to chętnie do was dołącze , co by wpier***ić skur**ynom porządnie.
Tak są ich by nie mogło zabraknąć im więcej tym Lepiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Zgadzam się w 100%!!! Poza tym w Milejowie ludzie wiedzą o Tobie więcej ,niż Ty sam. Chore społeczeństwo.
W Jaszczowie pierdnąć nie można, żeby wieś cała nie wiedziała i 2 tygodnie tego nie komentowała. Chore społeczeństwo od lat żyje życiem innych. Tam ludzie nie żyją dla siebie tylko dla innych i zawsze mówią: "Co powiedzą ludzie?". Do kościoła latają co niedziela ale nauk żadnych nie wyciągają, plotkują o innych i wyrządzają krzywdę bliźnim.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mak napisał:
nie kłam!! nie w Jaszczowie tylko na Dębowcu, ode mnie jeszcze go widać, jeszcze na drzewie siedzi... może po straż zadzwonić bo jak ogniem walnie to się las zjara...
Wezwijcie Wiedźmina, on da radę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Milejowanika napisał:
Witamy z Milejowie, zadufanym, chamskim, dwulicowym i fałszywym! Już nie mówię jak może czuć się rodzina chłopca czy sam on czytając te głupoty, policja jeszcze tego nie ustaliła a wy wszystko wiecie najlepiej. To może spotkać każdego z nas wracając ze szkoły, idąc na spacer z psem czy wychodząc na zakupy. Trzeba na serio potraktować zalecenia policji i szkoły ale no przecież trzeba się cieszyć że "coś się zaczyna dziać w Milejowie".Nasuwa mi się jedno pytanie: skąd bierze się taka cholerna nieczułość ale chyba znajduje odpowiedz - podłoże psychiczne - efekt niedowartościowania wyraża się krytykowaniem i zazrzucaniem nie prawdziwych faktów z brakiem odwagi do pełnego podpisu.
Droga Pani, jeśli dorośli ludzie nie potrafią się z sobą dogadać, to narażają swoje dziecko na stres, innych ludzi na snucie domysłów jak z książek s-f, a tych, co czytają i myślą do pisania takich komentarzy. Myślenie nie boli, więc jeślli poświęciłaby Pani chwilę tej czynności, to przymiotniki z pierwszego zdania miałyby innego adresata
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...