Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Fałszywi policjanci pobrali chłopcu krew w parku

Utworzony przez gosciu, 28 października 2011 r. o 06:13 Powrót do artykułu
Ktoś chce wykonać test na ojcostwo i tyle
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tylko jak byście chcieli wiedzieć to nie dawno chcieli znów pobrać krew od 20 latka .Ale im sie to nie udało .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='pacjent' timestamp='1319867331' post='552579'] czuwajcie i módlcie się w kościele bo nie znacie dnia ani godziny !!! [/quot Dzisaj jest 30 pazdziernika. I nie musze sie modlic bo znam dzien i godzine.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Beret - Genetic Patriot napisał:
I była z nimi CZARNA ŁAPA!
Nie obok siedzial czarny kot
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
qq napisał:
tez gdzies widzialem reklame podobnych badan. Ale jesli jednak kwestia pobrania narzadow jest bardziej wiarygodna to polecam sprawdzenie czy potencjalny kupiec-biorca nie pochodzi z tej samej miejscowosci. Jesli byl juz drugi przypadek to znaczy, ze przestepcy sa wyjatkowo zdeterminowani i to ze dzialaja w tym samym miejscu musi miec znaczenie. Biorca moze myslec, ze osoby z jego rodzinnej miejscowosci beda bardziej odpowiadaly jego kodowi genetycznemu.
No nie wiem czy pobranie narządów jest bardziej prawdopodobne... "Według specjalistów od genetyki, takie próbki mogą być wykorzystane do wielu badań. – Niewykluczone, że ktoś chce podstawić profil genetyczny tego chłopca pod inną osobę. Ale o pobraniu szpiku czy narządów nie ma mowy – mówi Magdalena Siedliska z laboratorium "TEST DNA” we Wrocławiu. " Również uważam, że to test n ojcostwo. Nie wiem jaka jest sytuacja, ale przecież czasami mężczyźni wcale nie wiedzą, że maja dziecko i dowiadują się tego po latach, zwykle przypadkiem...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciekawska napisał:
Skora cierpnie... Czy to prawda, czy tylko glupi zart?
Nikt nie wie, bo to nieprawda. Każdy tylko słyszał, że ktoś tam słyszał, że inny widział... Jak zwykle...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
d napisał:
możliwe, ale przecież takie sprawy załatwia się inaczej...jest sąd, laboratorium itd... kto to widział żeby w ten sposób potraktować chłopca... winni tego czynu powinni być ukarani
To prawda jest sąd, ale jest też małe ale... Jeśl idziecko urodziło sie w małżeństwie, to "z marszu" jest uznawane za dziecko męża kobiety. Nie pamiętam dokładnie jak to jest w KC, ale mąż ma zaledwie pół roku na wystąpienie o odrzucenie ojcostwa dziecka od jego urodzenia. Potem juz "pozamiatane" i żaden sąd nie wyda nakazu zrobienia takich badań.... Glupie prawo, ale wiadomo, że chodzi głównie o dobro dziecka. To samo jesli to bdanie chciałby wykonać nie maż kobiety, ale inny mężczyzna, ktory podejrzewałby że jest ojcem. Teraz ma juz pozamiatane, bo dziecko jest ojcem męża (niekoniecznie biologicznie). PS Nawet jeśli to mąż robi te testy, to i tak będzie urzędowo ojcem chłopcu do konca zycia i alimenty będzie musiał mu płacić. Rozumialbym jednak, że po prostu chce wiedzieć... Nie ma co dywagować, tylko trzeba poczekać na ustalenia policji. Ja bym nie demonizowala, zwłaszcza że ten drugi przypadek nie jest potwierdzony.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nna napisał:
Nikt nie wie, bo to nieprawda. Każdy tylko słyszał, że ktoś tam słyszał, że inny widział... Jak zwykle...
A w okolicy mówią,że w Milejowskim parku znależli dziecko bez organów w Polsce plotka to najlepsze FAKTY.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CO ZA PIERDOŁY SĄ TU NAPISANE , CO NIEKTÓRYM TO FAKTYCZNIE TEŻ USUNIĘTO MÓZG CHYBA W TYM MILEJOWIE ŻEBY TAKIE TEKSTY PISAĆ TO NA TO WSKAZUJE ZAWARTOŚĆ NIEKTÓRYCH OPINII . W TYM MILEJOWIE TO JEST DWÓCH POLICJANTÓW CO MOŻE ZROBIĆ ??? TAKA SIŁA .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TIGER515 napisał:
CO ZA PIERDOŁY SĄ TU NAPISANE , CO NIEKTÓRYM TO FAKTYCZNIE TEŻ USUNIĘTO MÓZG CHYBA W TYM MILEJOWIE ŻEBY TAKIE TEKSTY PISAĆ TO NA TO WSKAZUJE ZAWARTOŚĆ NIEKTÓRYCH OPINII . W TYM MILEJOWIE TO JEST DWÓCH POLICJANTÓW CO MOŻE ZROBIĆ ??? TAKA SIŁA .
No z tymi fałszywymi to będzie około setka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ostatnio miałem dziwny przypadek ,wracałem z Puchaczowa drogę zajechała mi czarna Audi ,w Środku typ w skórze Przestraszyłem się i uciekłem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Adik napisał:
Ostatnio miałem dziwny przypadek ,wracałem z Puchaczowa drogę zajechała mi czarna Audi ,w Środku typ w skórze Przestraszyłem się i uciekłem
Nie miałeś bejsbola??? Każdy normalny ma pod ręką.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niedawno ciało dziewczyny odnaleźli kolo łęcznej.. bylo bez serca,nerki i wątroby... w tych okolicach jeżdżą często i zaczepiają dzieci...policja nic z tym nie robi...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mak napisał:
to ciut późno by sobie przypomniał, dzieciak ma już 15 lat
wcale nie ! moja znajoma nie znala ojca, uchylal sie placenia alimentow, kiedy babcia z matka ja wyksztalcily,podjela prace zjawil sie w mieszkniu jej babci z ktora zamieszliwala jej matka i ona.Matka poczestowala go nawet obiadem, zlustrowal mieszkanie. Po miesiacu dostala pozew od bezrobotnego tatusia zadajacego od corki alimentow i utrzymania. Matka kilkakrotnie wystepowala do komornika o wyegzekwowanie alimantow dla maloletniej, lecz bezskutecznie.Popelnila blad, ze nie pozbawila pasozyta praw rodzicielskich, wiec przed i po rozprawie w sadowym korytarzu odzywal sie do niej szyderczo biedny tatus, nawet musiala do tego sadu 350 km dojechac, zeby pasozytowi pani sedzia mogla od corki wycisna dozywotnio spora sumke z pensji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podziękujmy koalicji rządowej PO-PSL za pomoc biednym Grekom i Włochom w ich kryzysie!!! Grecja Pensja minimum - 3,9 tys. zł Minimalna emerytura - 2,2 tys. zł Renta minimalna - 2,2 tys. zł (wypłacana 14 razy w roku) Becikowe - 4,4 tys. zł Dodatek za urodzenie dziecka - 50% dochodów matki przez 56 dni przed urodzeniem i 63 dni po narodzinach Minimalny zasiłek dla sieroty - 2 tys. zł Dodatek socjalny dla osób o niskich dochodach - 900 zł Wiek emerytalny - 65 lat mężczyźni i 60 lat kobiety Wypłata na chorobowym - 72-130 zł dziennie, w zależności od liczby dni choroby Zasiłek dla bezrobotnych - 2,1 tys. złotych i jest powiększany o 10 proc. na każdego członka rodziny, wypłacany do 12 miesięcy Włochy Pensja minimum - 2,7 tys. zł Minimalna emerytura - 2,6 tys. zł Renta minimalna - 2,1 tys. zł (w grudniu renciści dostają trzynastkę) Becikowe - 4,5 tys. euro (za drugie i kolejne dziecko) Dodatek za urodzenie dziecka - pracodawca musi wysłać rodzica na 6-miesięczny urlop do momentu ukończenia przez dziecko 3. roku życia. Na urlopie rodzic otrzymuje ekstra 30 procent swoich zarobków. Minimalny zasiłek dla sieroty - 1,1 tys. zł dla półsieroty i 2,2 tys. zł dla pełnej sieroty Dodatek socjalny dla osób o niskich dochodach - Jeżeli firma zabrała godziny pracy to państwo płaci 80% wypłaty, którą dostaliby za te godziny, pracując w pełnym wymiarze godzin Wiek emerytalny - 65 lat mężczyźni i 60 lat kobiety Wypłata na chorobowym - 60% dochodów, jeżeli chorujemy do 90 dni i 75%, jeżeli chorujemy powyżej 90 dni Zasiłek dla bezrobotnych: 4 tys. zł wypłacany przez 8 miesięcy lub w przypadku osób 50 przez 12 miesięcy Polska Pensja minimum - 1,4 tys. zł Minimalna emerytura - 730 zł Renta minimalna - 730 zł Becikowe - 1 tys. zł Dodatek za urodzenie dziecka - pełnopłatny urlop macierzyński przez 5 miesięcy Minimalny zasiłek dla sieroty - 350 zł Dodatek socjalny dla osób o niskich dochodach - 500 zł Wiek emerytalny - 65 lat mężczyźni i 60 lat kobiety (będzie zwiększony do 67 lat dla wszystkich) Wypłata na chorobowym - Zasiłek wynosi 80 proc. wynagrodzenia, jeżeli przyczyną choroby jest wypadek w pracy, to zasiłek wynosi 100 proc. wynagrodzenia Zasiłek dla bezrobotnych - 742 zł przez pierwsze trzy miesiące, potem wysokość zasiłku spada do 582 złotych Źródła: dane ZUS i U.S. Social Security Administration
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 5 z 5

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...