Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Fontanna w Łęcznej po pierwszych testach (wideo)

Utworzony przez Gość, 30 czerwca 2013 r. o 21:24 Powrót do artykułu
Bardzo pozytywne! Byłem tam, piękny plac. Dużo ławek. Sporo nasadzonej zieleni. Jest się czym chwalić! BRAWO!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hahahahaha bardzo dobry komentarz do tej kompromitacji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze, że Żuk jest prezydentem Lublina, to jest szansa, że Lublin dogoni kiedyś Łęczną. Stadion już budują, fontannę na Litewskim też ponoć mają zrobić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może ten magistrat od fontanny wyremontowałby drogę prowadzacą na pojezierze? Obecny jej stan przynosi hańbę władzom tego miasta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawie jak La Font màgica w Barcelonie :)  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przypomina tą z Gdańska i Zamościa. Tyle, że jest ładniejsza :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo mi się podoba,moje dziecko było zachwycone tą z Zamościa,czyli ta też mam nadzieje spełni jego oczekiwania
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
fontanna ładna, plac też wygląda ładnie - trzeba to przyznać ale zwróćcie uwage na jedno - na zdjęciu macie odpowiedź skąd biorą sie coraz liczniejsze i gwałtowniejsze powodzie - wszelkie skwery zamieniają się w betonowe place - gdzie ma wsiąkać woda opadowa? Gwałtowne deszcze jeszcze bardziej gwałtownie spływaja do strumieni i tregedia gotowa. w przypadku placu w Łęcznej do powodzi nie dojdzie bo woda pewnie spłynie do Świnki która ma głeboką doline ale taka sytuacja obserwowana jest wszędzie gdzie prowadzone są "rewitalizacje" (chociaz dla mnie zalenie betonem to usmiercanie a nie rewitalizacja) skwerów i placów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
większość osób jest zadowolonych z fontanny, bo naprawdę wygląda ładnie, ale oczywiście bartole jak zwykle muszą krytykować, byle było głośno o nich. w Łęcznej w końcu będzie ładne, przyzwoite miejsce na różnego rodzaju uroczystości
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może ten magistrat od fontanny wyremontowałby drogę prowadzacą na pojezierze? Obecny jej stan przynosi hańbę władzom tego miasta.
  droga na jeziora to droga wojewódzka pisać ZDW LUBLIN TURYSTYCZNA 7A lub Urząd Marszałkowski Lublin ul Spokojna   4
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fajny plac. Jeździliśmy na deskach już. No i mamy ławki, których tak brakuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak jak napisał kolega droga nad jeziora to droga wojewódzka, miasto nie może jej remontować tak jak dróg krajowych. W tym roku ZDW rozpoczyna remont tej trasy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miasto generalnie nic nie może. W myśl ogólnej zasady "nie da się" ;) Czuwaj!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miasto generalnie nic nie może. W myśl ogólnej zasady "nie da się" ;) Czuwaj!
miasto nie jest takie głupie i nie będzie dokładać do obcego majątku,jak jesteś taki litościwy to kup sąsiadowi Audi A5.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No na przedelegowaniu sprawy ten majątek znacznie ucierpi. Wirtualny tata chętnie kupi takie audi ale dopiero, jak już opłaci wyższe stawki za wodę i śmieci dla reszty mieszkańców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...