Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Górnicy zarobią na prywatyzacji

Utworzony przez ad4, 11 stycznia 2010 r. o 19:19 Powrót do artykułu
Jak jest kasa to wyciągają po nią łapy, jak trzeba dofinansować, to też chcą kasy... A czyja to kasa idzie, takie 60 tys. premii? Nas wszystkich, My łożymy na 3911 osób by miały minimum 60 tys. złotych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba cię kolego poniosło ! Zapraszam na spacerniaka 1 km pod ziemią , nie mówie o robocie. Górnicy z Bogdanki sami sobie wypracowali takie zyski , i czemu maja nie dostać za to wynagrodzenia. Lepiej niech pójdą pieniądze do darmozjadów z Wiejskiej ? Powiedz mi w jakis sposób łożysz na te 3911 osób ? Płacąć podatki ? Każdy płaci !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O czym Ty gadasz (do przedmówcy) a przez ile lat ich wypracowany zysk został zabierany na takich jak Ty, jedyna kopalnia przynosząca tak olbrzymie dochody do SP- zazdrość??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dajcie im na maksa bo znowu Warszawę rozp... Póki co to im najlepiej wychodzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byle do tego nie dokładać. Akurat Bogdanka dobrze sobie do tej pory radzi, więc warto sprywatyzować, zarobią sobie , nikt nie broni pracować na Bogdance. Jeśli zarobią sobie na premie roczne w takiej wysokości niech mają - zarobili, byle się społeczeństwo nie musiało składać na premie jak w przypadku wielu śląskich kopalni. Nie dość, żę przynoszą straty to jeszcze im płać, bo przecież jeden z drugim ciężko pracuje i chce zarobić (a juz najciężej to górka ziązkowa)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pr4oszę czytających to wyniesie po dzisiejszym kursie ok 65 tysięcy złotych. a wyobraźcie sobie,że akcje należą się nie wszystkim. Dzięku pisuarowym i platfusianym rządom, przeróbkarze, którzy pracują przy przeróbce węgla, mają górnicze uprawnienia dostali tylko jedną dziesiątą tego /netto/ Ot i mamy platfusią i pisdzielczą sprawiedliwość. I jieważne,że to zgodne z jakąś ustawą, ważne, że NIESPRAWIEDLIWE. Wyobraźcie sobie, że sekretarka dostanie 65 tysięcy a przeróbkarz który zapier***a przy węglu dostanie 1/10 tego. Gdzie sa teraz sprawiedliwi, na których w większości wiocha Łęczna głosowała?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zawsze się znajdą tacy co na wszystko obrażeni, nie podoba ci się praca, nie podoba ci się "wiocha" - trudno nie zatrzymujemy. Pewnie gdzie indziej jest lepiej. A co do samego rozdawania akcji czyli w pewnym sensie pieniędzy to trzeba pamiętać, że to zawsze będzie niesprawiedliwe. Dlaczego majątek narodowy, na który przecież wszyscy pracowali: i hutnicy, i lotnicu, i nauczyciele, i lekarze, i pielęgniarki, i urzędnicy, i rybacy, i ..., i ..., i ... rozdaje się tylko pewnej grupie ludzi. Przecież budowę kopalni zfinansowano z pieniędzy państwowych, czyli nas wszystkich, wszyscy dorzucali sie na utrzymywanie kopalni zanim zaczęła przynosić zyski, a co w zamian? kilkuset gości dostanie ten majątek w prezencie. Ale niech tak będzie, trudno, ważne żeby majątek się nie marnował. Przy kopalni pracuje, zdaje sie sporo firm, niektórzy pracownicy tych firm mogą śmiało powiedzieć, że przepracowali na kopalni większość swojego życia, a nie mają w ogóle na co liczyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak za kilka lat ekolodzy zamkną tą kure przynoszącą złote jajka to się k...wa wszyscy najedzą .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...