Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
a u mnie na wsi kiedy postawio hotspota,ja sie zapytuwuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a u mnie na wsi kiedy postawio hotspota,ja sie zapytuwuje.
Bedzie hotspot jak ksiundz pozwoli . Chyba nie szybko bo teraz ksiundz redtubem wysyca łonce w 100 %.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cyt:"Mieszkańcy już kontaktują się z nami lub swoimi samorządami" przecież tam nic nie wiedzą ! Panie redaktorze, czy ten artykuł jest na zlecenie? Sprawdź Pan jakich informacji udzielają w gminach, zanim Pan coś napiszesz!  nie kilka lat, bo to brzmi jakby szło wszystko z planem a całe pięć! więcej niz budowali Stadion Narodowy i dłużej niż obwodnice Lublina A poza tym znów nie padają konkretne daty kiedy mieszkańcy "wydymanych" powiatów będą mogli korzystać? bo to dla nich budowane czy dla samorządowców? Jak jest takie dziennikarstwo rzetelne to nie dziwota że taki Kukiz z Liroyem wchodzą do sejmu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jakiego operatora polecacie oprócz netii i vectry?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TO JEST TEKST OPŁACONY NA ZLECENIE TA PANI MAŁGORZATA KOLARY-WOŻNIAK JEST PREZESEM SPÓLKI I ZARABIA 900O =ZŁ MUSI ROBIĆ LANS A GDZIE MOWA O INTERNECIE, SZOK. KAŻDY Z 19 PARTNERÓW MUSI ZAPŁACIĆ CO ROKU 60 000 ŻEBY OPŁACIĆ PANIA PREZES I ŚWITĘ - JAKI INTERNET, A CO TEN CHOLEWA WIE O TYM? KOLEJNE JAJO POWIATU, W RADZIE FUNDACJI SAME PRAWNIKI ZA KASĘ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WP3 ta pomysł radnych! cały ten niewypał to też ich wina, są beznadziejni TO ICH GŁOSY decydowały o powstaniu tego badziewia teraz niech nie udają i nie zasłaniają się niwińskim  to te same gęby od zeszłej kadencji  ODEBRAĆ IM DIETY ZA TAKĄ NIEGOSPODARNOŚĆ  dalej będzie to samo Trzeba zadać pytanie: Czy Pani Kolary jest informatykiem? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
UCHWAŁA O WPROWADZENIU projektu podjęta została na Sesji Rady Powiatu W 2010.r nikt nie zasłania się Niwińskim ale to ten pan był wówczas Starostą Łęczyńskim.Oczywiście też był Radnym i jest nadal.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślę, że dobrą robote robi też Areo2 udostepniając darmowy internet. 512mb ale ci co wczesniej w ogóle nie korzystali i dzięi nim zaczeli prawdopodobnie nie mają wilekich potrzeb.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To chyba jedyny dostawca darmowego internetu w PL... to wpisywanie captcha raz na godzinę mnie irytuje, ale generalnie to jestem zadowolony, chcę LTE u nich wypróbować bo testowanie jest free, tylko nie wiem jak długo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To chyba jedyny dostawca darmowego internetu w PL... to wpisywanie captcha raz na godzinę mnie irytuje, ale generalnie to jestem zadowolony, chcę LTE u nich wypróbować bo testowanie jest free, tylko nie wiem jak długo.
Znacie kogoś kto korzystał ze sferii i może coś konstruktywnego powiedzieć o ich usługach?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
:D  :D  :D  :D Jest na pewno lepsza od WP3  :lol:  :lol:  :lol: bo działa!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
UCHWAŁA O WPROWADZENIU projektu podjęta została na Sesji Rady Powiatu W 2010.r nikt nie zasłania się Niwińskim ale to ten pan był wówczas Starostą Łęczyńskim.Oczywiście też był Radnym i jest nadal.
i co z tego wynika? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i co z tego wynika? 
Jest to odpowiedź =osobnikowi= ''NIE''
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyli kiedy będzie net?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyli kiedy będzie net?
Jak spółka otrzyma rejestr w KRS I BĘDZIE MOGŁA ZAWIERAĆ UMOWY na uruchomienie i sprzedaż.Musi być osobowość prawna dla podmiotu gospodarczego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyli kiedy będzie net?
jak wspólnicy powpłacają pieniądze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może radni i starosta niech zrzekną się przyszłorocznych diet na ten cel !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.dziennikwschodni.pl/pulawy/n,1000170268,mieszkancy-pulaw-nie-sa-zainteresowani-podlaczeniem-do-internetowej-sieci-szerokopasmowej.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.dziennikwschodni.pl/pulawy/n,1000170268,mieszkancy-pulaw-nie-sa-zainteresowani-podlaczeniem-do-internetowej-sieci-szerokopasmowej.html
W łecznej tak samo będzie,miknet w zupełności wsystarczy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ALE KTOŚ MIAŁ ''NUDA'' ALBO ''PRZYKSZA'' NO I TE POMYSŁY co minutę inny,gratulacje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...