Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jak Łęczna przygotowuje się do świąt? (Urząd Miejski)

Utworzony przez Bartol., 5 grudnia 2012 r. o 18:56
no i się zaczeło 12 grudnia 2012 Urząd Miejski nie będzie obsługiwał interesantów ale to miało byc 21 -12 - 2012 ktoś tam nie zna kalendarza majów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bartol jesteś żenujący! po 1. do świąt jest jeszcze troche czasu po 2. tak się spinasz, że jest kryzys, że Urząd wydaje na puzzle a Ty chcesz światełka kolorowe w mieście? To też kosztuje po 3. szukasz byle jakiego powodu, aby wszczynać awantury na forach i żeby każdego w złym świetle przedstawiać. po 4. powoli widać kończą Ci się pomysły, co by skrytykować i nawet zakładasz specjalnie temat, żeby o jakichś światełkach pisać. po 5. Ja jako podatnik wolę, aby moje pieniądze były przeznaczone na remonty dróg niż miałyby iść na jakieś świecidełka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak, tak do świąt będą światełka. Gdzieś to już słyszałem... a tak to było wtedy kiedy obiecywaliście że np. załatacie siatkę na "nowym targowisku". Co wyszło z obietnic, widoczne jest na www.teodorkosiarski.pl . Nie obawiaj się też o moje pomysły. Jest ich całkiem sporo i jak widać ten worek nie ma dna. Generalnie póki "działa" urząd, mam o czym pisać. po 5. Również miałbym podobne zdanie gdyby moje podatki zasilały moje uposażenie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdyby w Łęcznej pojawiły się świecidełka, dekorację zaraz byś krytykował, że Łęczna wydaje na takie sprawy, a nie na dużo potrzebniejsze, więc gdzie tu logika? Światełka zdecydowanie więcej kosztowałyby niż puzzle, a i o jakich Ty turystach piszesz. Skończył się sezon jeżdżenia nad jeziora. Na pewno taki wystrój byłby fajny, ale to nie na obecne czasy. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Twoje wpisy to żadna merytoryka, żadne konkrety. Jeden złośłiwy jad. ty bartol nie jesteś wart najbardziej dotkliwego dla ciebie komentarza. Jesteś z gatunku ludzi, którzy na plucie odpowiadają, że to tylko deszcz pada. Zero. Nic nie jesteś wart. Nawet tego żeby komuś buty czyścić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uwielbiam te wasze/twoje? urzędowe riposty Jest w nich tyle sensu i treści co w wydawanych przez was biuletynach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan chyba wyjechał ze dworu bo Tołdi szaleje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Gdyby w Łęcznej pojawiły się świecidełka, dekorację zaraz byś krytykował, że Łęczna wydaje na takie sprawy
Drogi przedmówco ale przecież nie wydaje, a na latarniach zalegają kilogramy rdzy. O czym piszesz? Bierzesz jakieś proszki?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podobnie jak w Biedronce "codziennie niskie ceny", tak w urzędzie "codziennie nowa kompromitacja"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie rzeczniku, gdzie Pan jest, Pan nie widzi co sie tutaj wyprawia? Ciągłe obrażanie bez argumentów, a z kolei na pańskiej stronie wylewa się szambo. Jak Pan mógł do tego dopuścić?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mariusz daj spokój odcenzuruj bloga.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oj nie chyba będzie premii świątecznej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
podwyżek na następny rok też nie będzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Roberto napisał:
Panie radny, małego kolegę, to wita pan co rano w toalecie. Teraz proszę zabierać się stąd do swojego serwisu bo jak widać "szambo wybiło" i nie ma komu sprzątnąć... http://zapodaj.net/images/f33de4de07ac2.jpg
po kilku godzinach doczekaliśmy się oficjalnej odpowiedzi "pana rzecznika", i chyba najlepszej riposty podsumowującej działalność tego "urzędowego bloga". http://zapodaj.net/images/f251e1a4e0360.jpg
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mała poprawka Karbon - po 3,5 godziny bez odpowiedzi, Kuczyński przemówił. Tym razem jako "Lubię Herbatę" (chyba najbardziej tą "państwową" co?) hahahahaha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marikusz daj już spokój zazdrośniczku. Odcenzuruj swojego bloga - dopuść komentarze. Albo pisz tu pod nazwiskiem zamiast pod podstawionymi nickami, bo rozmawianie samemu ze sobą jest niezdrowe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miło Cię powitać Grzegorzu, jak to dobrze że znów jesteś "w formie".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marikusz daj już spokój zazdrośniczku. Odcenzuruj swojego bloga - dopuść komentarze. Albo pisz tu pod nazwiskiem zamiast pod podstawionymi nickami, bo rozmawianie samemu ze sobą jest niezdrowe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strasznie długa ta tyrada, postanowiłem więc ją streścić (napisać wprost co autor miał na myśli) specjalnie dla tych, którzy jej nie przeczytali właśnie z uwagi na jej długość. http://zapodaj.net/images/af056396eea7b.jpg
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hie hie Dobre Mariusz się postarał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 7

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...