Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Rychło w czas Ale lepiej późno, niz wcale... najładniejsze jezioro na pojezierzu Ł-W a takie zaniedbane :| Do tych co zaczną zaraz narzekać, że zagubiony zostanie naturalny charakter tego jeziora... To jest to tylko zagospodarowanie od strony Resortu... jak ktoś chce naturę, to ma do dyspozycji całą resztę jeziora, a jest tego wystarczająco
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
INNOWACYJNE - " W praktyce oznacza to budowę ścieżki pieszo-rowerowej, pomostu i sceny z widownią. " NORMALNIE INNOWACJA W SKALI ŚWIATA. Chyba trochę to słowo straciło na znaczeniu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja pierd.... koniec spokoju czystej wody nad piachem ... bydło sie zjedzie APELUJE NIE RÓBCIE TEGO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po wprowadzeniu "rozrywek" i tzw."udogodnień dla wczasowiczów" nad jeziorem Białym zmuszony zostałem sprzedać działkę z pięknym domkiem za bezcen.Owszem rozkwitła turystyka(zwłaszcza ta weekendowa) ale kosztem wypoczynku i spokoju na rzecz hałasu,śmieci i wszechobecnego zgiełku nawet nocą.Taka nazwijmy to "rozrywka " jest dostępna w miejscu zamieszkania i nie rozumiem po co zabierać ją ze sobą na wczasy.Przecież to często od tego właśnie chcemy odpocząć nad jeziorami...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Arff napisał:
Rychło w czas Ale lepiej późno, niz wcale... najładniejsze jezioro na pojezierzu Ł-W a takie zaniedbane :| Do tych co zaczną zaraz narzekać, że zagubiony zostanie naturalny charakter tego jeziora... To jest to tylko zagospodarowanie od strony Resortu... jak ktoś chce naturę, to ma do dyspozycji całą resztę jeziora, a jest tego wystarczająco
No nie wiem...To całonocne umca,umcy z Mayday'a i drące ryje bydło na plaży od strony "resortu" to raczej mało zachęcająca alternatywa.Nie wiem jak teraz,ale właśnie kontrowersyjna decyzja o otwarciu(w ścisłym sąsiedztwie ośrodków wczasowych i Parku Krajobrazowego Polesie ) speluny takiej jak Mayday właśnie na długie lata przegnało znad Piaseczna wczasowiczów.No ale tutaj pewnie właśnie o to chodziło by te tereny kupił za bezcen ktoś kto "miał to kupić".Dziwne,że jeszcze prokurator nie porozmawiał z ówczesnymi władzami gminy...Serce się kraje jak widzi się ruiny tętniących dawniej życiem domów wczasowych.Spędziłem tam niejedne wakacje z rodzicami i szkoda by było bym z własnymi dziećmi nie miał takiej możliwości a na to się chyba zapowiada...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Wójcie! Może najpierw zadbałby Pan o mieszkańców gminy, którzy szambo wylewaja do pobliskich rowów melioracyjnych i postarałby sie Pan o unijne dopłaty do przydomowych oczyszczalni! Prosze pamiętać, że wygrał Pan wybory tylko kilkoma głosami. Obserwując lokalne srodowisko mam przeczucie, że te kilka glosów powędruje raczej do pańskiego przyszłego kontrkandydata...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może zamiast wielkich inwestycji nalezy zabrac sie za porządek na plaży: wykosić trawę, usunąc sterczące kikuty suchych drzew, bo plaża po stronie gdzie znajduje sie Ośrodek Uniwersytetu Przyrodniczego wymaga nakładu pracy, co z tego,że Gmina usypała troche piasku na plaży - zrobiono to przepraszam za słowo "Na odwal" - ale wystarczy pojechac nad jezioro Łukcze i zobaczyć jak tak ta sama Gmina "zrobiła" plażę - ale w Piasecznie nie chciało się.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...