Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Joanna Dejko wyrzucona za skandal na służbowym wyjeździe w Hiszpanii

Utworzony przez dominika, 27 października 2009 r. o 19:00 Powrót do artykułu
gośc napisał:
i bardzo dobrze, że ją zwolnili!!!! jeszcze kilka osób na stanowiskach dyrektorskich w placówkach pomocy społecznej powinni tak potraktować jak oni traktuja swoich pracowników i podopoiecznych. a zacząć proponuje od dyrektorki MIEJSKIEGO OŚRODKA POMOCY SPOŁECZNEJ na Jaśminowej to co się tam dzieje przechodzi wszelkie granice ludzkiego zachowania. Pracownicy są zastraszani i psychicznie męczeni. pani dyrektor ma w nosie ich i uczestników. Niestety pan burmistrz, który powołal ją na to stanowisko nie reaguje!!!!! dlatego jeśli czyta to ktoś kto może coś zrobić BŁAGAM zróbcie porządek z panią Płoszaj!!!!!!!!!!!!!!!!
HE HE HE- sorki jakieś nieporozumienie ! Człowieku czym Cię Pani Płoszaj czy Dejko skrzywdziły ? Za mało dostałes pomocy ? Bierz sie do pracy nie licz na litość ! Nasówa mi sie jedna z bajek rosyjskich o kradzieży roweru-niewysilaj się z myśleniem o czym pisze to jest ponad Twe mozliwości- kończyła się mniej więcej tak jak Twój artykół-Ona czy nie Ona jest Dyrektorem tej czy tamtej placówki-ważne ,że była zamieszana !!! Hi Hi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bosss ! napisał:
Nieobrażaj jezeli niechcesz być obrażany(a)-brakuje Ci bardzooooooooooo dużo do Tej kobiety ! Jesteś jednym(ą)z tych osób ,których rodzice niekochali !!!!!! Przepraszam ,ze zyjesz !
bosss piszesz żeby nie obrażać a sam obrażasz. Brawo za inteligencję! Tak, masz rację, wielu osobom "brakuje bardzooooooooooooooo dużo do tej kobiety" i ... właśnie dlatego jeszcze jestem w tym kraju, bo takiego chamstwa i buty nie można tak lekko znieść. Więc, aż podskoczyłem do góry kiedy dowiedziałem się, że ją wywalili. Wreszcie! bosss te twoje teksty "Jesteś jednym(ą)z tych osób ,których rodzice niekochali !!!!!! Przepraszam ,ze zyjesz" są poza jakąkolwiek krytyką. Mogę do tego tylko dodać tyle, że jak czytam wywody takich osób jak ty to jestem za aborcją. Tekst w twoim stylu. Prawda? Mogli cię wyskrobać, przynajmniej byłoby jednego palanta mniej. Żadna strata. Pozdrawiam wszystkich anty takim osobom jak Dejkowa (raczej na "Pani" to sobie nie zasłużyła) PS. nie napisałem tekstu "Nieobrażaj jezeli niechcesz być obrażany" więc czekam na jakąś ostrą ripostę ze strony podnóżków dejkowej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bosss ! napisał:
HE HE HE- sorki jakieś nieporozumienie ! Człowieku czym Cię Pani Płoszaj czy Dejko skrzywdziły ? Za mało dostałes pomocy ? Bierz sie do pracy nie licz na litość ! Nasówa mi sie jedna z bajek rosyjskich o kradzieży roweru-niewysilaj się z myśleniem o czym pisze to jest ponad Twe mozliwości- kończyła się mniej więcej tak jak Twój artykół-Ona czy nie Ona jest Dyrektorem tej czy tamtej placówki-ważne ,że była zamieszana !!! Hi Hi
ble ble ble Bajka rosyjska. Widać, że jesteś z innej epoki Jesteś spokrewniony z "Panią Dejko"?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myśle, że pani Dejko pomogła wielu osobom. Są to najczęściej osoby, które nie będą wypowiadały się na forum ale szanujmy prace człowieka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sarna napisał:
Panie Radko gratuluję odwagi. Nie będzie Panu łatwo . Jesteśmy z Panem
Witajcie lizusy !! He he he ten nepotyzm to był ich-prawda (Pani Dejko)! To ,ze zatrudniamy MY swoich znajomych ,swe dzieci w podległych placówkach to juz nie niepotyzm-hmm a no taki troszku malutki i nie nasz ! No i radzę teraz biegiem do kościółka tam jest sprawiedliwość-nieosądzajcie jeżeli niechcecie być osądzeni !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bosss ! napisał:
,,Oni"-sorki jesteście żle poinformowani. Mąz Pani Dejko-zapamiętajcie -Pani(Ona wiecej zrobiła dla nas-całego Powiatu niż my )przez duże -P-ma wykształcenie kierunkowe z tego co mi wiadomo ,a ponadto zatrudniła go dyrektor placówki w ,której pracuje ,a nie Pani Dejko.To rozumię,ze taka mała niewiedza z Waszej strony.Myślicie,ze poczytna-wcale nie ! Jesteście żałośni i wysoce niesprawiedliwi-mam nadzieję,że Wasz Bóg wam wybaczy ! Pozdrawiam mieszkaniec Łęcznej
A teraz jeszcze Boga w to miesza. bosss skup myśli i poczytaj co wypisujesz człowieku w swoich postach. Tak bardzo nie chcesz innych oceniać i obrażać ale jakoś Ci to nie wychodzi. Żenada
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Anty-bosss napisał:
ble ble ble Bajka rosyjska. Widać, że jesteś z innej epoki Jesteś spokrewniony z "Panią Dejko"?
Wcale nie poprostu troszkę sie orientuję w tym co sie dzieje w Naszym mieści ! Znam troszkę osiągnięcia Pani Dejko,Płoszaj i jeszcze wielu, którzy coś dla nas ty robią.Wiesz myślę,że potrzeba być sprawiedliwym w swych osądach. Starać sie wyważać dobro i zło ! Skrzywdzić kogoś można łatwo -myślę,że i Ciebie to dotkneło nie raz.Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani dejko miała chęci i dobre pomysły jeśli którys z was zrobił więcej - rzucajcie kamieniami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zarząd powiatu, dobre grono: starosta-rolnik, sklepikarz wicestarosta - poeta członek zarządu - zgubił pacjenta z karetki OCENIAJĄ PRACĘ I ZASŁUGI INNYCH. POWODZENIA DLA POWIATU!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dajcie święrty spokój Pani Dejkowej , niech się każdy weźmie do pracy tak jak Ona.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
padło tutaj ze mąż dejkowej ma wykształcenie kierunkowe, niby jakie? facet trafił prosto z pola do ośrodka pomocy zakładanego przez własną zonę i może to nie jest nepotyzm? chyba najbardziej modelowy przykład, dodam tylko że wpisy obrońców tej dejkowej są tak samo górnolotne jak ona sama
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niech sie odezwą te dzieci które dzięki pani dyrektor znalazły rodzinę, niech się odezwa te osoby które dzięki pani dyrektor podwyższyć wykształcenie, niech się odezwą ludzie którzy dzięki tej osobie znależli wsparcie. emocje związane z tym że łatwo nam napadać na innych w internecie to nie tylko prawda. nie musiała tego robić. Kariera nie polega na 12 godzinnym siedzeniu w pracy a tak było w przypadku tej pani. Ktoś może wydawać się butny ale trzeba poznać , poznac jego intencje by sprawiedliwie ocenić. Szkoda pani Asiu szkoda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
M napisał:
Dajcie święrty spokój Pani Dejkowej , niech się każdy weźmie do pracy tak jak Ona.
NO! A STRASZNIE PRACOWAŁA SIEDZĄC W INTERNECIE PRZEZ CAŁY DZIEŃ, ALBO LATAJĄC DO FRYZJERA PO TO ZEBY PRZYJĄĆ PANA B...WPIĘKNEJ FRYZURZE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
niech sie odezwą te dzieci które dzięki pani dyrektor znalazły rodzinę, niech się odezwa te osoby które dzięki pani dyrektor podwyższyć wykształcenie, niech się odezwą ludzie którzy dzięki tej osobie znależli wsparcie. emocje związane z tym że łatwo nam napadać na innych w internecie to nie tylko prawda. nie musiała tego robić. Kariera nie polega na 12 godzinnym siedzeniu w pracy a tak było w przypadku tej pani. Ktoś może wydawać się butny ale trzeba poznać , poznac jego intencje by sprawiedliwie ocenić. Szkoda pani Asiu szkoda.
Widze ze Dejkowa zadba już o odpowiedznią oprawę swojego odejścia, głosy dzieci z sznasą na edukację, zwolnienie wbrew prawu, bedzie cyrk na całego domyślam się że bedzie to do samych wyborów samorządowych a ona sama urośnie na gwiazdę wyluzujcie "sieroty po Dejkowej"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Anty-bosss napisał:
bosss piszesz żeby nie obrażać a sam obrażasz. Brawo za inteligencję! Tak, masz rację, wielu osobom "brakuje bardzooooooooooooooo dużo do tej kobiety" i ... właśnie dlatego jeszcze jestem w tym kraju, bo takiego chamstwa i buty nie można tak lekko znieść. Więc, aż podskoczyłem do góry kiedy dowiedziałem się, że ją wywalili. Wreszcie! bosss te twoje teksty "Jesteś jednym(ą)z tych osób ,których rodzice niekochali !!!!!! Przepraszam ,ze zyjesz" są poza jakąkolwiek krytyką. Mogę do tego tylko dodać tyle, że jak czytam wywody takich osób jak ty to jestem za aborcją. Tekst w twoim stylu. Prawda? Mogli cię wyskrobać, przynajmniej byłoby jednego palanta mniej. Żadna strata. Pozdrawiam wszystkich anty takim osobom jak Dejkowa (raczej na "Pani" to sobie nie zasłużyła) PS. nie napisałem tekstu "Nieobrażaj jezeli niechcesz być obrażany" więc czekam na jakąś ostrą ripostę ze strony podnóżków dejkowej
Witam-co Cie tak ubodło !Jesteś prostak-tak to do Ciebie ! Tylko i wyłacznie !Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wreście P.Dejko odeszła.Tej kobiecie sie należało niech ma za krzywdy które wyrządziła wielu osobom.Zajmowała wiele stanowisk bez prawnie oraz pełniła dodatkowe funkcje płatne.Brawo P.Starosto wkońcu znalazła sie jakaś kompetentna osoba która zrobiła porządek z P.Dejko. A O SOBY KTÓRE PISZĄ POZYTYWNIE O P.DEJKO TO OSOBY Z JEJ SRODOWISKA KTÓRE MOGĄ UCIERPIEC Z POWODU ODEJSCIA OD WŁADZY.TO JUZ JEST KONIEC NIE MA JUZ p.DEJKO I NIE MA JUZ KRZYWD LUDZKICH I PROBLEMÓW
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CO WY WSZYSCY MOŻECIE WIEDZIEĆ O TYM JAK SIE PRACOWAŁO Z PANIA DEJKO, CZY CHOCIAZ JEDEN DZIEN SPEDZILISCIE W PCPR!!!!!!!!! NIE MACIE POJECIA CO SIE TUTAJ DZIAŁO, JAK WYGLADALA PRACA, JAK TRAKTOWAŁA PRACOWNIKÓW, JAKI BRAK SZACUNKU MIALA DO NICH WSZYSTKICH. A TEN WYJAZD DO HISZPANII TO CO, TO TERAZ PANI DEJKO TWIERDZI ZE ZLE BYL PRZYGOTOWANY NO PRZECIEZ BYLA TAM KILKA DNI WCZESNIEJ NA TZW. WIZYCIE PRZYGOTOWAWCZEJ PO TO ZEBY USTALIC WSZYSTKO DOPIAC NA OSTATNI GUZIK NO I CO I WTEDY SIE PODOBAŁO. WSZYTSKO WSKAZUJE NA TO ZE ZLE TO ZORGANIZOWAŁA SAMA I DO KOGO MA PRETENSJE. A RADKOWA!!! JA TYLKO WYKORZYSTYWALA, RADKOWA BYLA POTRZEBNA DO NAPISANIA PROJEKTU A JAK "POSZŁO" POMYŚLNIE TO TRZEBA JA ODSUNAC JAKOS. A JAK UMYŚLAŁA SOBIE STWORZENIE WPOW W KIJANACH TO MĘŻA WYGONIŁA DO SZKOŁY ZEBY SIE PRZYUCZYŁ NA PRACOWNIKA SOCJALNEGO NIE WYPOWIADAJCIE SIE JAK NIE WIECIE NIE GADAJCIE BZDUR!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale mimo waszych ocen jest jeszcze prawo. Pani Dejko miała wyniki i osiągnięcia. PRACOWAŁA GŁOWĄ I Z ŁADNĄ FRYZURĄ . ZRÓBCIE WIĘCEJ. zazdrość to brzydka cecha.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja byłam wielokrotnie w pcpr , zawsze było przyjemnie a pani dyr.na swoim miejscu. To , że decyzja nie zawsze jest po myśli to nie musi być winą pani Dejko , lecz przepisów. O pracownikach to wcle dobrze nie mówi jeśli teraz jadą na swoim pracodawcy , a nie sugerowali tego wcześniej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mogę mówić za siebie. Zyję dzięki niej. Byłem u niej na terapii , pomogło bardzo. I nie piszcie , że nieprawda , bo wiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 17

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...