Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Już kopią pod \"Orlika” w Łęcznej

Utworzony przez harys, 4 sierpnia 2010 r. o 08:49 Powrót do artykułu
Brawo Leczna brawo Pulawy macie madrych gospodarzy ktorzy stawiacie na mlodziez i SPORT inwestycje dzieki tym ludziom mniej ludzi wwiezieniach czy na ulicach[huliganow]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
harys napisał:
Brawo Leczna brawo Pulawy macie madrych gospodarzy ktorzy stawiacie na mlodziez i SPORT inwestycje dzieki tym ludziom mniej ludzi wwiezieniach czy na ulicach[huliganow]
tak, tak wszyscy się na orliku pomieszczą i problem z głowy wszak boisko jest ogrodzone
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czemu budują tylko boiska a inne obiekty sportowe np. sale z wyposazeniem do innych sportów nie.Czy mamy tylko jedną dyscypline sportową w której to niby mamy osiągnięcia ,bo jak narazie to nie widzę tych wyników a raczej tylko i wyłącznie korupcję-jak nie wygramy to kupimy sobie wynik ida czysto sportowa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czego narzekacie ?? ja się ciesze chociaż wyprowadzilam się z Łęcznej niedawno, ale z drugiej strony jest mi smutno dlatego, że powstają te boiska dopiero teraz a nie wtedy gdy bylam aktywna fizycznie i tylko oglądało sie gdzie tu pograć w siatkówkę i jak w ten sposob zagospodarować sobie czas. Teraz niech ludzie korzystają z tego. Super.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zazdroszczę Łęczna bedzie miała już niedługo a w Bełżycach jak nie było tak nadal nie ma i niewiadomo czy wogóle będzie bo rzekomo miasto nie ma na to pieniedzy. A ja sie pytam to gdzie one sa ? Okoliczne mniejsze gminy juz maja orliki... czas zająć się kradzieżą aut zaczynając od aut urzędników
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...