Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kierowca ciężarówki zjechał z drogi i wpadł do rowu. 56-latek zginął na miejscu

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 9 lipca 2019 r. o 12:07 Powrót do artykułu
Może opona.Cud,że z przeciwka nikt nie jechał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zasnął?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niech jeszcze szybciej jeżdżą tirami. Na trasie Lublin Kraśnik tiry nie znają ograniczeń - w terenie zabudowanym jadą po 70-80 km/h i pchają się pod same zderzaki osobówek. Nie ma jak hamować bo tir może zrobić osobówce z d... jesień średniowiecza. Policja codziennie powinna robić akcje tir i łapać tych wariatów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zaśnięciem, zaslabniecie, awaria, brawura.... Czas pokaże. Dobrze, że nikomu postronnemunie nie stała krzywda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja myślę ,że zawał zgon z przyczyn naturalnych....potem ciężarówka jechała sama.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dojeżdżają ci do zderzaka bo pewnie ty hamujesz co chwilę i jedziesz jak byś chciał a nie mógł
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgadza się kolego dojeżdżają bo prują 80 km/h, powoduje to różnica prędkości (uczyli o tym na fizyce w szkole). Jak jest ograniczenie prędkości do 50 km/h to ja jadę 50 km/h, jak jest ograniczenie do 70 km/h to jadę 70km/h - masz odpowiedź dlaczego dojeżdżają. Pojedź sobie na zachód Europy to zobaczysz jak są tam przestrzegane znaki ograniczenia prędkości. U nas wariaci z tirów uważają się za królów drogi i dlatego powinno się ich karać za takie chamstwo jak jazda na zderzaku. Jakby przestrzegali znaków i w terenie zabudowanym jechali tylko 50 km/h to nigdy nie widziałbym ich rejestracji na tylnej klapie samochodu. Pomyśl zanim coś napiszesz a tym bardziej zanim wsiądziesz do swojego tira.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do TUCO ja Cię przewioze ciężarówka z Lublina w stronę Kraśnik to zobaczysz jak jadą osobowki a zwłaszcza w miejscu gdzie się kończy obwodnica przy zjeździe do Zeborzyce
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...