Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Krajobraz po nawałnicy (wideo)

Utworzony przez współczuję, 26 czerwca 2009 r. o 17:38 Powrót do artykułu
a biednemu zawsze wiatr w oczy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a bogatemu to i diabeł dziecko...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szkolną w milejowie zalewa, klarowską zalewa a Pan Wójt z Radnymi w tym czasie obraduje radzi parki otwiera, http://milejow.pl/sesja-xxiv09-26062009.html jacy oni zapracowani, i tak bardzo nam potrzebni że nie mają czasu przyjechać na miejsce i wesprzeć mieszkańców chociaż dobrym słowem, a sobotę to urząd nie pracuje więc tu sobie popisać mogę między jednym, a drugim pluskiem choć nie jest aż tak źle, z vice starostą sobie w szuwarach ja po pluskał koło południa, pracownicy UG Milejów zapomnieli napisać do Starostwa, że tu większa pomoc potrzebna w sumie wczoraj bo pewnie niezła impra była deko później pany strażaki się pojawili, pompy wynieś i ... jak woda była tak i jest, przelewając się ulicą, z niepokojem patrzę w niebo, bo choć wodnik to nie lubię jak mi się na łep leje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...