Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Łęczna: Georadar odkrył starą drogę i studnię

Utworzony przez mm71, 3 grudnia 2014 r. o 12:58 Powrót do artykułu
za płytko sięgnęli, na Starówce są piwnice, które mają pierwszy poziom ok. 10 m po powierzchnią podłogi...popytajcie właścicieli domów i starszych mieszkańców...i niekoniecznie pod ulicami trzeba szukać...prędzej pod budynkami  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
podobno są lochy przez Zawieprzyce do lubelskiego zamku????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawda.:-) Mieszkam w Zawieprzycach. Teraz wejßcie do piwnic zostalo odrestaurowane, znajduje sié przy ruinach, obok Kościółka. Zapraszam. Z tego co słyszałam to w pierwszej części mają być restauracje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
podobno są lochy przez Zawieprzyce do lubelskiego zamku????
 
podobno są lochy przez Zawieprzyce do lubelskiego zamku????
Czyli możliwe, że już wnet na tej trasie (przez lochy) będzie kursować Metro do Lublina ? :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jakie panie metro Pendolino w lochach Łęczna-Zawieprzyce-Lyblin.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moja babcia mieszka na Starowce przy Rynku II. Pod domem jest piwnica a obok u sasiadow takze. Dom tam gdzie byl kiedys sklep. Z tego co wiem te piwnice jakos sie laczyly ale wiekszosc jest zalane albo zasypane bo sam sprawdzalem. Na skwerku jest studnia to wiem tez ze od niej tez sa jakies tunele prowadzace w strone Podzamcza. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to sporo odkrył, a tunelu na parę koni i dorożkę nie zauważył ? znowu zabetonujecie kolejny skwer w tej Łyncnej, 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...