Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Łęczna: Nie płacisz czynszu, zamieszkasz w kontenerze

Utworzony przez Olgierd, 11 lipca 2011 r. o 17:40 Powrót do artykułu
Na LSM w jednym tylko z wieżowców czynszowe długi wynoszą ponad 49 tyś. zł.-, czyli prawie 405zł. na jedno ze 121 mieszkań. ps. No i wszystko jasne!! Jak to było? --- BY WSZYSTKIM ŻYŁO SIĘ LEPIEJ!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W końcu może bydło się uczłowieczy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W końcu może bydło się uczłowieczy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czynsze w łęcznej na bobrach to przesada nie wszyscy są górnikami dostajemy po dwie podwyżki w miesiącu a co z cwaniakami znajomkami tych ze spółdzielni co nie wnoszą opłat za parkowanie samochodów w hydroforniach darmowe garaże? a część pieniędzy z czynszu każdego z nas jest pobierana właśnie na konserwację i utrzymanie tych budynków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bydło? nie wiem nie znam tych ludzi ale nie można wszystkich wrzucać do jednego worka zarób 1200 zł. i utrzymaj dom i rodzinę przeglądałeś oferty pracy w urzędzie pracy w łęcznej praca za max 1000 \ 1200 zł. za m-c up w łęcznej to pomyłka nie powinni wogóle przyjmować takich ofert za takie wynagrodzenie jak byłem bez pracy to w up łęczna zrobiłem kurs spawacza i zaraz po kursie dostałem ofertę pracy jako spawacz w łęcznej za 800 zł za m-c mam rodzinę na utrzymaniu a samego czynszu płacę 600 zł. i co ty na to? ja też jestem bydło ? bo na utrzymanie 4 osobowej rodziny zostało by mi 200 zł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro ktoś mieszkając w socjalu jeździ bmw i ma satelite, a nie stać go na 100zł opłaty to niech mieszka w baraku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W końcu oficjalnie radny Pawlak przyznaje się do bycia w opozycji razem z PiSem w Radzie Miasta. Tylko jak się to ma do jego zachowania na ostatniej sesji na której podobno przeprosił burmistrza za swoje niedawne zachowanie? Z jednej strony opozycjonista a z drugiej przeprasza burmistrza, że ośmielił się krytykować. Szkoda słów!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...