Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Łęczna: Ruszył remont amfiteatru

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 25 października 2016 r. o 18:48 Powrót do artykułu
Bo tu układ jest taki, że notkę (często z błędami) o każdym pierdnięciu władzy Kuczyński przesyła do swojego odpowiednika w dzienniku. Odpowiednik jak to odpowiednik, nie chce widocznie ruszyć doopy i sprawdzić jak to wygląda i publikuje wszystko, co mu łęczyński urząd prześle (też z błędami).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bez wąsów - nie mogłeś ująć tego lepiej. Tak to wygląda. Błędy to znak rozpoznawczy Kuczyńskiego. Ale czy tak trudno mu włączyć w wordzie sprawdzanie pisowni?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oni chyba w całym urzędzie między sobą tak piszą. A jak już wyjdzie pismo na zewnątrz to mamy tego przykład. Zresztą do kogo mają pisać a kto z nimi chce gadać. Zatem nie oczekujcie wiele.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gmina utworzyła tor rowerowy, przechodzę dość często koło niego w różnych porach dnia i jakoś nigdy nie dostrzegłem nawet dziecka na rowerku używającego sobie na tym zafundowanym dla mieszkańców torze. Pewnie nie kosztował on mało, ale komu on jest potrzebny? Radni jakoś nie potrafią słuchać głosów mieszkańców i realizują swe kapryśne pomysły. Również topi się pieniądze w remont amfiteatru, który nawet nie ma wymogów amfiteatru i dla kogo pytam, skoro w nim jedynie niczym w klubie zbierała się na jointa młodzież. Po remoncie ten obiekt z pewnością będzie ponownie ulegał powolnemu upływowi czasu, doprowadzając go do powolnego niszczenia, ale z pewnością gmina ambitnie będzie na siłę robiła próby ożywiania tego miejsca, nawet ładując kasę w odświeżanie go. Od dawna nagłaśniałem postami wybudowanie lodowiska mrożonego, jednak gmina nie zainteresowała się tym pomysłem, ale nie ma co jej za to winić, kiedy na owe posty nie było odzewów mieszkańców. Zaglądałem do postu gminnego na temat planów wybudowania rowerowego toru i muszę stwierdzić, iż było i tam nikłe zainteresowanie. Wobec czego wprowadzono poroniony zamysł do realizacji, skoro milczenie było znamienne, więc kiedy będziecie realizować potrzeby ludzkie, a nie wasze chore zamysły? Czy jedynie chcecie uszczęśliwiać na siłę mieszkańców własnymi zachciankami? Ile jeszcze zainstalujecie siłowni na wolnym powietrzu, z których także nikt nie oblega?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może na powyższy temat także coś mądrego skrobniecie, aby gmina nie szastała bezmyślnie groszem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepiej parking na nastepne ZŁOMY  ze strefy Euro.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...