Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Łęczna: Wielka gala MMA już 20 marca

Utworzony przez niko, 20 marca 2011 r. o 19:31 Powrót do artykułu
no to ladnie placek norbert z wielkim bebzolem zalany smalcem walka wieczoru miedzy blokowymi pod supersamem....z niego taki zawodnik mma ze h**...............dajcie sobie na luz.....z tymi wiejskim mma .....porazka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niko napisał:
no to ladnie placek norbert z wielkim bebzolem zalany smalcem walka wieczoru miedzy blokowymi pod supersamem....z niego taki zawodnik mma ze h**...............dajcie sobie na luz.....z tymi wiejskim mma .....porazka
pewnie stoczyłeś lepsze walki na komputerze najbardziej mnie wk... że wszyscy najwieksi krytycy nie mają jaj zeby przyjsc nawet na trenig nie mówiąc juz o walce ok nie są to mistszowie swiata i pewnie nie beda ale zaden z walczacej czworki nie szuka wymówek że był debiutantem a rywal miał stoczone kilka walk zawodowych ze przeciwnik ważył o 10kg za dużo w koncu ze kolano wciąż boli po dwóch operacjach i przeciwnik o tym wie nie chcę tłumaczyc ich porażek też nie jestem ekspertem docenmy tylko ich hart ducha i przysłowiowe jaja nie jest sztuką bić słabszego w ciemnej ulicy przy pomocy kumpli sztuką jest wejśc do tej klatki i spojrzeć w oczy takiego skur... kóry trenuje od kilkunastu lat i na pewno nas sie nie przestraszy pewnie cała czwórka jest już na treningu i ostro zapier***a mimo bólu po nie dawnej walce.pozdrawiam ich wszystkich
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...kolejny babol ze strony organizatora to brak oficjalnych wyników walk, bo jakoś na "sherdogu" nie mogę znależć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tu niechodzi o obraze jego.porostu za malo doswiadczenia za wielka zajarka mma a brak obycia czego nie smiga do lublina do klubow gdzie cisna byl gdzies po dugie za krutki jest do tej wagi za duzo tluszczyku ....brak wymiany,sparingow po klubach itp. zalany jest redukcja wagi o dobre 10kg...to moze cus zdziala w okregowym klimacie .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...