Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lubelskie: Tragedia w miejscowości Kijany. Utopiła się 69-letnia kobieta

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 24 października 2019 r. o 12:12 Powrót do artykułu
Lubelskie - Smakuj Krótkie Życie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gościu, jesteś tak głupi, że brakuje skali glupoty dla Ciebie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Różne są nieszczęścia tego świata.. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wyrazy współczucia, zanim ktoś coś napisze głupiego, obraźliwego niech zapyta siebie czy miło by mu było gdyby pod wiadomością o śmierci jego bliskiej osoby pisano coś obraźliwego, szyderczego itd ....... GOOGLE : "Koniec entropii - wspaniała wiadomość dla chrześcijan "
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lubelskie - Smakuj Krótkie Życie!
 I tak jak małpa nauczy się jednego tekstu i powiela ...żeby to chociaż coś mądrego lub śmiesznego z tego wynikało. Co to ma oznaczać wg ogranicznonego umysłowo autora - nie mam pojęcia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze rozumiem, że syn jak zobaczył matkę w oczku wodnym to zadzwonił na Policję zamiast ratować?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po co ludziom te oczka wodne? Już tyle wypadków było zwłaszcza z udziałem dzieci, ale nie tylko jak widać!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta kobieta musiała zasłabnąć, zemdleć, bo jak inaczej można się utopić w oczku wodnym?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to moja ciotka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jestem przekonany że znalazłyby sie osoby na tym świecie, które utopilyby sie i w kałuży na drodze...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proszę się ogarnąć tam było pewnie z 180 cm tej wody, a to była niższa osoba i mogła najprawdopodobniej wpaść,poślizgnąć się i doszło do tego wypadku proszę nie osądzać jak nie zna się szczegół tego wypadku i te głupie komentowanie zostawić dla siebie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po co ludziom te oczka wodne? Już tyle wypadków było zwłaszcza z udziałem dzieci, ale nie tylko jak widać!
 W dodatku takie szambka potrafią nieźle cuchnąć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...