Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ludwin: Co z biblioteką? Przyszli czytelnicy kontrolują sytuację

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 13 sierpnia 2018 r. o 16:19 Powrót do artykułu
ola napisała  "a druga sprawa to dlaczego gops nie ma swojej strony" strona ops ludwin istnieje od dawna oto link ***opsludwin.naszops.pl/.wystarczyło sprawdzić...........   a może celowo  wprowadzasz ludzi w błąd? pamiętaj że na kłamstwie i oszczerstwie długo nie zajedziesz.   pomyśl..... wygogluj to nie boli....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Faktycznie, znalazłam. Nie było moim zamierzeniem wprowadzenie w błąd nikogo. Ale jakąś taka uboga ta stronka, i jak termin składania wniosków są, to terminy wypłat to jedna wielka niewiadoma. Zauważyłam też, że jak w gminie jest jakaś impreza, to wypłaty świadczeń nieco się opóźniają względem poprzednich miesięcy. W innych gminach są stałe daty widoczne na ich stronach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kim Pani jest że obserwuje pani termiy wypłat świadczeń w innych gminach? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapytam, być może ktoś jest zorientowany. Na BIP-ie gminy, urzędowa tablica ogłoszeń, w dniu 25 lipca zamieszono wykaz nieruchomości przeznaczonych do sprzedaży tj. kilka działek w msc. Dratów Kolonia. Co na owych działkach miałoby powstać? Czy jest to pokłosie wcześniej robionych odwiertów? Czy zupełnie przypadkowo nabywcą gruntów będzie Kopalnia Bogdanka, która zafunduje okolicznym mieszkańcom niezapomniane wrażenia?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kim Pani jest że obserwuje pani termiy wypłat świadczeń w innych gminach?
 Mam koleżanki w innych gminach i rodzinę w gminach Wólka i w innych województwach i tam na stronach Mopsów i Gopsów umieszczone są takie informacje. To wynika że zwykłych rozmów między nami. Czasami mówię, że nie wiem kiedy dostanę kasę a one śmieją się, że jak można nie wiedzieć, wystarczy zajrzeć na stronę i sprawdzić terminy wypłat, a ja mówię, że u nas nic nie wiadomo...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kłamałaś o braku strony. Jesteś nie wiarygodna wiac przestań mącić. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pytanie do X. Skoro Pan/i jesteś taki wiarygodny może odpowiesz nam na pytanie zadane przez J23?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie kłamałam, tylko nie znalazłam. Przestań mnie obrażać i nie próbuj wybierać ludwińskiej smutnej rzeczywistości. Ja przynajmniej mam imię.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miało być wybielać, ale może być wypierać się. Co kto woli. Ale jak ktoś zauważył faktem jest, że znikają komentarze, są pomieszane, nie ma odpowiedzi na proste pytania. Taka to super rozrywkowa gmina.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech się Pani Ola nie dziwi. Już dawno "Rex Poloniae" mówił, że to lud, który lubi wino.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Qualis rex, talis grex.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ty x to chyba w gminie pracujesz, albo w szkole podstawowej, pisząc niewiarygodną oddzielnie. Tylko Ci wybitni i zasłużeni potrafią walić takie byki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może nie X, tylko skuwka i zasuwka. Ciągle z ortografią problemy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żeby pracować w gminie albo w szkole podstawowej, trzeba się zasłużyć u Wójta i mieć wybitne zdolności do tworzenia okazji,dzięki którym będzie mial okazję zapozowac do zdjęć, które pojawią się na stronie gminy był ukazać wszedobylskiego Włodarza gminy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
J23 zadał pytanie, które mnie również nurtuje -  "Zapytam, być może ktoś jest zorientowany. Na BIP-ie gminy, urzędowa tablica ogłoszeń, w dniu 25 lipca zamieszono wykaz nieruchomości przeznaczonych do sprzedaży tj. kilka działek w msc. Dratów Kolonia. Co na owych działkach miałoby powstać? Czy jest to pokłosie wcześniej robionych odwiertów? Czy zupełnie przypadkowo nabywcą gruntów będzie Kopalnia Bogdanka, która zafunduje okolicznym mieszkańcom niezapomniane wrażenia? "
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kopalnia ma budować szyb Ostrów na terenie dawnego śmietniska. Chyba, że coś się zmieniło. Konsultacji społecznych nie było, bo miejscowi skutecznie zablokowany inwestycję i słusznie by zrobili
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miał być przetarg, wójt tak mówił 13 sierpnia, co jest w artykule, i co? To co zwykle. Oni wolą jakieś weekendowe wypady za granicę. Wszyscy o tym wiedzą, ale każdy mówi szeptem. Ile już było tych wyjazdów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Kopalnia ma budować szyb Ostrów na terenie dawnego śmietniska. Chyba, że coś się zmieniło. Konsultacji społecznych nie było, bo miejscowi skutecznie zablokowany inwestycję i słusznie by zrobili"  Jaki tam szyb, to tylko taki malutki szybik co go zza krzaka ledwo widać będzie. Chyba, że rok będzie deszczowy wówczas szybik, jak ten grzyb po deszu swoim widokiem uświetni całą okolicę. I "Nasza Mała Ojczyzna" ze Krzczenia wraz z pełnonocnikiem zostanie w pełni doceniona przez sąsiadów, którzy wręcz nie mogą doczekać się kopalni.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeden przetarg zastąpiły dwa mniejsze, Wojt czasu potrzebuje żeby wycisnać pieniądze z budżetu.Teraz przeznaczone na ta inwestycje juz dawno się rozeszły.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to ten czas chyba mu się powoli kończy sądząc po tych " przychylnych" komentarzach. Następny przetarg będzie na sprzedaż nieruchomości w centrum Ludwina z nieskończoną inwestycją
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 18

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...