Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Mieszkańcy bloków ze zsypami zapłacą więcej!

Utworzony przez Bartol., 20 maja 2013 r. o 08:44
Czy rzeczywiście? Gdzie jest haczyk? Co na to spółdzielnie i urząd? W dzisiejszym artykule http://lle24.pl/polityka/mieszkancy-blokow-ze-zsypami-zaplaca-wiecej/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest wina całego systemu w całej Polsce,więc nie doszukuj się sensacji w Łęcznej,przede wszystkim podziękujmy Unii E.,bo to jest jej narzucony wymóg w zakresie gospodarowania odpadami,tj.konieczność dostosowania do dyrektyw unijnych,ja mam czyste sumienie,bo nie byłem za członkowstwem.......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w innych miastach jakoś można sobie z tymi zsypami poradzić tylko w Łęcznej się nie da
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a na stronie urzędu miejskiego piszą, że jak segregujesz to zapłacisz mniej. Kłamią?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdyby tam nawet prognozy pogody zamieszczali, też bym nie wierzyła w żadne słowo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Gdyby tam nawet prognozy pogody zamieszczali, też bym nie wierzyła w żadne słowo
trawiłaś w dziesiątkę koleżanko, napisał wczoraj o pogodzie i nawet ten artykuł okazał się nieprawdziwy http://s4.ifotos.pl/img/pogodajpg_nrenene.jpg
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szukasz widać problemu na siłę. czy człowiek może mieć wpływ na pogodę? niestety nie, a bym chciał bo na polu sucho i deszcz by się przydał. w telewizji mówili, że miał przyjść upragniony deszcz i nie było. synoptycy bywają również omylni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hahaha najpierw skopiowany artykuł o śmieciach a teraz ta prognoza. Wpadka za wpadką jak w urzędzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...