Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
i na pewno kątem nie meldował jak starosta lokaja który potem rąbnął mandat radnego powiatowego, pisowcy :) kolejny imie i nazwisko jak znany działacz z Ludwińskiego który też startował i kolejny mandat poleciał do pisu , to juz prawie połowa zarządu starostwa łęczyńskiego :):)
3
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cóż zsl nie daje rady od 3 kadencji nic zrobić !!!!!!!!!!!!
5
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jedziecie po PSL a w artykule jest czarno na białym napisane: " Radni wojewódzcy podjęli decyzję, że zaplanowane remonty dróg Łęczna-Sosnowica Dwór o długości 28,454 km oraz 6 km drogi Łęczna-Spiczyn zostaną zdjęty z planu". Powtarzam dla tych co nie potrafią zrozumieć RADNI WOJEWÓDZCY. A w Sejmiku większość ma PIS (18 mandatów). Powtarzam dla tych co dalej nie moga uwierzyć. PIS. Więc pamiętajcie w niedzielę.
1
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
może nazwisko w archaicznym oświadczeniu majątkowym by chociaż skorygowali ??? ? UGludwin.bip.lubelskie.pl/index.php?id=osoba&p1=8981
1
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZERO GŁOSÓW TO NA ZSL I PLATFORMERSÓW (PO, KO) CO RZĄDZILI W SAMORZĄDZIE 12 lat, a w rządzie 8 lat, nie wszystko da się odbudować po złych czasach ZSL i PO (KO) w kilkanaście miesięcy. A po wielu gminach dalej siedzi ZSL, czasem PO i nic nie robią dalej łupią Polaków ;)
3
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dośc wywożenia ( i wyłudzania )  głosów z łęczyńskiego, głosujemy na swojego z Łęcznej, tylko Bojarski, a lokaj starosty niech odda mandat
0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Karol Żuk na Prezydenta Ludwina:-)
0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dośc wywożenia ( i wyłudzania )  głosów z łęczyńskiego, głosujemy na swojego z Łęcznej, tylko Bojarski, a lokaj starosty niech odda mandat
 Wszystko jasne! ;) już wiem po co był ten "protest" 
1
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszyscy siebie warci. Bez wyjątku. I choćby nie wiem jak uciekać od politycznych komentarzy, bo to przecież tylko o drogę chodzi, to jednak Marszałek Województwa Lubelskiego głosami radnych Sejmiku ze swojej opcji politycznej "zgarnął" kasę z drogi 820, na drogi w powiecie kraśnickim, z którego pochodzi i z którym jest związany. Jak to nazwać? Powstrzymam się przed używaniem epitetów, bo każdy, kto jeździ tą drogą, a poza "lokalsami", połowa Lublina, sam je sobie na pewno "dośpiewa". Chyba nikt przy zdrowych zmysłach nie kwestionuje tego, że jest to droga o największym znaczeniu turystycznym w województwie lubelskim. Zatem Panie Marszałku, jeżeli chce Pan być "dobrym wujkiem" dla swojej kraśnickiej ziemi, to nic nie stoi na przeszkodzie, żeby jako dobry menedżer (to hipoteza, nie stwierdzenie faktu) wygospodarował Pan d o d a t k o w e środki na swoje kraśnickie drogi, a nie jak rasowy politruk - Janosik nowej generacji, zabrał biednym, a dał bogatym. A jaka to partia, to sprawa drugorzędna, nie będę się nad tym rozwodził. I tak każdy to sobie łatwo może sprawdzić. Do niedawna byłem nawet jej zwolennikiem, ale kogo to obchodzi. Bardziej istotne niż partia jest to, jacy to ludzie tak głosowali, jacy to ludzie tak lekką ręką "wywalają" z planu drogę, która ma zapewnione finansowanie od ponad 5 lat, na którą czeka tysiące ludzi i "zupełnie przypadkowo" pieniądze trafiają do powiatu pana Marszałka. Wstyd i żenada. Wiem też niestety, że po takich ludziach ten wstyd i żenada spływa, jak przysłowiowa woda w klozecie i wcale się tym nie będą przejmować.
1
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Trzecią kadencję będzie rządził Andrzej Chabros, członek PSL, który startował z własnego komitetu Nasza Mała Ojczyzna Ludwin. Ten komitet wprowadził aż 11 z 15 radnych. "  
6
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CZEREPACHY I KOZIEŁY - od kilkunastu lat tylo słupki i procenty P0parcia - a ludzi mają w ....
5
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszyscy siebie warci. Bez wyjątku. I choćby nie wiem jak uciekać od politycznych komentarzy, bo to przecież tylko o drogę chodzi, to jednak Marszałek Województwa Lubelskiego głosami radnych  Sejmiku ze swojej opcji politycznej "zgarnął" kasę z drogi 820, na drogi w powiecie kraśnickim, z którego pochodzi i z którym jest związany. Jak to nazwać? Powstrzymam się przed używaniem epitetów, bo każdy, kto jeździ tą drogą, a poza "lokalsami", połowa Lublina, sam je sobie na pewno "dośpiewa".  Chyba nikt przy zdrowych zmysłach nie kwestionuje tego, że jest to droga o największym znaczeniu turystycznym w województwie lubelskim. Zatem Panie Marszałku, jeżeli chce Pan być "dobrym wujkiem" dla swojej kraśnickiej ziemi, to nic nie stoi na przeszkodzie, żeby jako dobry menedżer (to hipoteza, nie stwierdzenie faktu) wygospodarował Pan  d o d a t k o w e  środki na swoje kraśnickie drogi, a nie jak rasowy politruk - Janosik nowej generacji,  zabrał biednym, a dał bogatym. A jaka to partia, to sprawa drugorzędna, nie będę się nad tym rozwodził. I tak każdy to sobie łatwo może sprawdzić. Do niedawna byłem nawet jej zwolennikiem, ale kogo to obchodzi. Bardziej istotne niż partia jest to, jacy to ludzie tak głosowali, jacy to ludzie tak lekką ręką "wywalają" z planu drogę, która ma zapewnione finansowanie od ponad 5 lat, na którą czeka tysiące ludzi i "zupełnie przypadkowo" pieniądze trafiają do powiatu pana Marszałka. Wstyd i żenada. Wiem też niestety, że po takich ludziach ten wstyd i żenada spływa, jak przysłowiowa woda w klozecie i wcale się tym nie będą przejmować.
 zaproś Marszałka na jakiś ludwiński festyn, hahaha
0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
może jeszcze wasz dyżurny europoseł z Brukseli pomoże :)  kolejny przyjaciel Ludwina 
1
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
może jeszcze wasz dyżurny europoseł z Brukseli pomoże :)  kolejny przyjaciel Ludwina
 a może i daj Boże bo bez niego wasz Wojciechowski podobno był juz spakowany :):):)):):):):)):):):):
2
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciągle tylko oskarżenia, że lokalna władza trzyma a to z PSL a to z Pis lub PO.  I pewnie Ci co to piszą siedzieli w niedzielę przed komputerem a nie byli na proteście, tak najłatwiej schować się za komputerem i ujadać. Dobrze chyba, że Polacy mimo różnic politycznych potrafią jeszcze ze sobą rozmawiać, a brawo dla ludwina że się nie szczypią tylko walczą o swoje.
0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciągle tylko oskarżenia, że lokalna władza trzyma a to z PSL a to z Pis lub PO.  I pewnie Ci co to piszą siedzieli w niedzielę przed komputerem a nie byli na proteście, tak najłatwiej schować się za komputerem i ujadać. Dobrze chyba, że Polacy mimo różnic politycznych potrafią jeszcze ze sobą rozmawiać, a brawo dla ludwina że się nie szczypią tylko walczą o swoje.
 to nie protest tylko kampania pewnego pana który się obudził przed wyborami
0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Trzecią kadencję będzie rządził Andrzej Chabros, członek PSL, który startował z własnego komitetu Nasza Mała Ojczyzna Ludwin. Ten komitet wprowadził aż 11 z 15 radnych. "
SKUTECZNI SĄ CI LUDOWCY :)
  To jest dobre! a w czym?
2
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Chabros w swoim urzędzie który jest jedną wielką rodziną, nie panuje nad niczym. Sprawy się ciągną, mija niejednokrotnie termin ich załatwienia, w zeszły roku był ogromny problem z odbiorcą śmieci na terenie jezior. Plan zagospodarowania przestrzennego jest z 1996 roku A studium leży od lat i kwiczy. Żaden z niego gospodarz z niego skoro nie widzi możliwości wielu inwestycji i co za tym idzie wzbogacenia gminnej kasy . Panie Wójcik czas się wziąść do roboty . Na Rozpłuciu chodnik robi ekipa która przyjeżdża raz na dwa tygodnie, wszystko rozłożone i postawione same sobie , a śmieci panów robotników wraz z wiatrem rozwalaja się na sąsiednich działkach
9
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Chabros w swoim urzędzie który jest jedną wielką rodziną,  nie panuje nad niczym. Sprawy się ciągną,  mija niejednokrotnie termin ich załatwienia, w zeszły roku był ogromny problem z odbiorcą śmieci na terenie jezior.  Plan zagospodarowania przestrzennego jest z 1996 roku A studium leży od lat i kwiczy.  Żaden z niego gospodarz z niego skoro nie widzi możliwości wielu inwestycji i co za tym idzie wzbogacenia gminnej kasy . Panie Wójcik czas się wziąść do roboty . Na Rozpłuciu chodnik robi ekipa która przyjeżdża raz na dwa tygodnie, wszystko rozłożone i postawione same sobie , a śmieci panów robotników wraz z wiatrem rozwalaja się na sąsiednich działkach
 juz nie pieprz, kobieto
-5
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oko ... ta Pani nie pieprzy tylko wyraża opinię i ocenia. Kultury trochę
4
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Uwaga czytelniku!

Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, wejdzie w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. W związku z tym chcielibyśmy Ci przekazać kilka informacji na temat zasad przetwarzania Twoich danych osobowych przez administratora portalu www.dziennikwschodni.pl – spółkę Corner Media sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie.

Bardzo prosimy, zapoznaj się z tymi informacjami uważnie, są to bowiem sprawy bardzo istotne. Jeśli jesteś osobą małoletnią poniżej 16. roku życia, koniecznie przekaż tą wiadomość swoim opiekunom, którzy następnie powinni wytłumaczyć Ci, o co w niej chodzi i dlaczego się do Ciebie zwracamy.

Czym jest RODO?

RODO to potoczna nazwa Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. W Polsce będzie ono obowiązywało od 25 maja 2018 r. Akt ten wprowadza nowy standard ochrony danych osobowych, nakładając na podmioty przetwarzające te dane (administratorów danych) szereg obowiązków, w tym obowiązek poinformowania Ciebie o sposobie przetwarzania Twoich danych, celach w jakich Twoje dane są przetwarzane oraz o uprawnieniach przysługujących Ci w związku z przetwarzaniem danych osobowych przez administratora danych.

Administrator danych

Administratorem Twoich danych osobowych jest Corner Media Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Lublinie, ul. Krakowskie Przedmieście 54, 20-002 Lublin, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy Lublin – Wschód z siedzibą w Świdniku, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, za numerem KRS 0000507517, NIP 7123286919, kapitał zakładowy – 50.000,00. PLN

Możesz się z nami skontaktować zarówno pod adresem:
Corner Media Spółka z o.o.
ul. Krakowskie Przedmieście 54
20-002 Lublinie

jak i mailowo: online@dziennikwschodni.pl

oraz telefonicznie: 81 46-26-800

Rodzaj przetwarzanych danych osobowych

Przetwarzamy dane osobowe podane przez Ciebie podczas procesu rejestracji konta na portalu www.dziennikwschodni.pl, a także dane, które są zbierane podczas korzystania przez Ciebie z tego portalu. Chodzi o dane zbierane i zapisywane w plikach cookies. Więcej na temat plików cookies przeczytasz w naszej polityce prywatności.

Pamiętaj, rejestracja konta na portalu www.dziennikwschodni.pl nie jest obowiązkowa. Nie masz także obowiązku podawania nam swoich prawdziwych danych podczas procesu rejestracji, jak również nie musisz podawać nam wszystkich danych, o które pytamy. Może się jednak zdarzyć tak, że nie posiadając Twoich wszystkich danych albo nie posiadając Twoich prawdziwych danych, nie będziemy w stanie świadczyć Ci wszystkich usług, które oferujemy oraz wywiązać się z wszystkich obowiązków określonych w regulaminie portalu dziennikwschodni.pl (np. zapewnić Ci odpowiedniego bezpieczeństwa w zakresie odzyskania danych dostępowych do konta).

Cel przetwarzania danych osobowych

Głównym celem przetwarzania przez nas Twoich danych jest zapewnienie Ci pełnej funkcjonalności działania serwisu dziennikwschodni.pl, dostępu do usług świadczonych przez nas w ramach tego serwisu, zapewniania Ci bezpieczeństwa podczas korzystania z serwisu (np. w przypadku prób nadużyć) oraz wywiązanie się przez nas z obowiązków umownych wynikających z regulaminu portalu Dziennikwschodni.pl.

Dodatkowy cel przetwarzania danych osobowych to tzw. marketing własny, tj. przetwarzanie danych wyłącznie na nasze wewnętrzne potrzeby w celach analitycznych, badawczych, statystycznych, w szczególności poprzez dążenie do jak najpełniejszego dostosowania treści wyświetlanych na naszych stronach do Twoich preferencji i zainteresowań.

Ponadto, o ile wyrazisz na to zgodę, będziemy mogli przetwarzać Twoje dane osobowe w celach marketingowych (marketing zewnętrzny), w tym przekazywać Twoje dane podmiotom z nami współpracującym – agencjom reklamowym i naszym partnerom handlowym. Pamiętaj, że zgoda na przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych jest całkowicie dobrowolna i możesz ją w każdej chwili wycofać.

Pamiętaj także, że jeżeli jesteś osobą małoletnią, która nie ukończyła 16. roku życia, przesyłanie informacji w celach marketingowych może nastąpić wyłącznie po wyrażeniu zgody przez Twojego rodzica lub opiekuna.

Podstawy prawne przetwarzania danych

Twoje dane osobowe mogą być przetwarzane wyłącznie zgodnie z określonymi w obecnie obowiązujących przepisach podstawami prawnymi. W zależności od celu przetwarzania danych możemy wyróżnić trzy główne podstawy prawne przetwarzania danych.

Pierwszą podstawą przetwarzania danych jest niezbędność do wykonania umów o świadczenie usług. Mamy z nią do czynienia wtedy, gdy przetwarzanie danych jest niezbędne w celu zapewnienia Ci sprawnego, bezpiecznego korzystania z naszego serwisu wraz z jego wszystkimi funkcjonalnościami. Umowy o świadczenie usług to regulaminy, w tym regulamin portalu dziennikwschodni.pl, który akceptujesz decydując się na korzystanie z naszego serwisu.

Drugą podstawą przetwarzania danych jest uzasadniony interes administratora danych. Mamy z nim do czynienia w przypadku prowadzenia pomiarów statystycznych oraz działań z zakresu marketingu własnego przez administratora danych.

Wreszcie, trzecią przesłanką przetwarzania danych jest Twoja dobrowolna i świadoma zgoda. Na jej podstawie Twoje dane mogą być wykorzystywane w celach marketingowych, a także w celu profilowania.

Pamiętaj, zgody udzielasz w pełni dobrowolnie. Masz także prawo do cofnięcia udzielonej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie będzie miało jednak wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Podmioty, którym możemy przekazywać dane

Co do zasady Twoje dane osobowe będą przez nas wykorzystywane wyłącznie na nasz własny użytek.

W pewnych sytuacjach możemy jednak przekazać Twoje dane podmiotom z nami współpracującym: – naszym partnerom handlowym, podwykonawcom oferowanych przez nas usług, agencjom marketingowym.

Dodatkowo, w przypadkach ściśle określonych w przepisach prawa, będziemy zobligowani przekazać Twoje dane podmiotom uprawnionym do ich uzyskania na podstawie obecnie obowiązujących przepisów prawa (np. policji czy prokuraturze), pod warunkiem oczywiście, iż wystąpią do nas z takim żądaniem, powołując się na określoną podstawę prawną.

Okres przechowywania danych

Twoje dane osobowe będą przechowywane tak długo, jak będzie to niezbędne do zapewnienia Ci dostępu do usług oferowanych przez serwis www.dziennikwchodni.pl Oczywiście, możesz w każdym czasie złożyć wniosek o zaprzestanie przetwarzania swoich danych osobowych, ich zmianę lub usunięcie.

Informacje o prawach przysługujących osobie, której dane dotyczą

Musisz wiedzieć, że niezależnie od tego, na jakiej podstawie przetwarzamy Twoje dane, masz zawsze prawo dostępu do nich oraz ich poprawiania. Możesz również w każdym momencie żądać ich usunięcia lub cofnąć albo ograniczyć wcześniej udzieloną zgodę na przetwarzanie danych osobowych, przy czym wycofanie danej zgody nie wpływa na administratora danych do przetwarzania danych w celu określonym w danej zgodzie do chwili jej wycofania.

Masz również prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych.

Możesz też zażądać od administratora danych osobowych przeniesienia Twoich danych lub uzyskania kopii Twoich danych, z tym jednak zastrzeżeniem, że prawo to nie może wpływać niekorzystnie na prawa i wolności innych osób. Administrator danych będzie realizował Twoje żądania w zakresie posiadanych możliwości technicznych.

Informacje o prawie do wniesienia skargi

Organem nadzorczym nad administratorem danych osobowych jest Generalny Inspektor Danych Osobowych, do którego masz prawo wnieść skargę za każdym razem, gdy Twoje dane będą przetwarzane w sposób w Twojej ocenie nieprawidłowy.

Informacje o tym, czy podanie danych jest wymogiem ustawowym lub umownym, czy jesteś zobowiązany do ich podania

Nie jesteś zobowiązany do podawania nam swoich danych osobowych ani wyrażania zgody na ich przetwarzanie, z tym jednak zastrzeżeniem, że ich podanie może okazać się niezbędne dla korzystania z określonych funkcjonalności serwisu.

Jest także możliwe, że jeśli nie wyrazisz zgody na przetwarzanie danych osobowych lub cofniesz wcześniej udzieloną zgodę, nie będziemy mogli zapewnić Ci dostępu do niektórych oferowanych przez nas usług, przy czym zawsze w takim wypadku zostaniesz o tym poinformowany.

Informacje o profilowaniu

Czym jest profilowanie? To zbieranie wszelkich informacji, które pozwalają bezpośrednio lub pośrednio zidentyfikować osobę, która jest poddawana profilowaniu. Profilowanie odbywa się najczęściej przy użyciu systemów informatycznych, w sposób zautomatyzowany, za pomocą specjalnych algorytmów uwzględniających określone wcześniej kryteria. Wyniki profilowania mogą być wykorzystywane m.in. do celów marketingowych, np. w celu spersonalizowania reklamy kierowanej do danego użytkownika lub przygotowania oferty uwzględniającej jego potrzeby lub preferencje.

Oświadczamy, że na chwilę obecną nie profilujemy Twoich danych. Jeśli jednak zaczniemy, zostaniesz o tym uprzednio poinformowany i będziesz miał prawo nie wyrazić na to zgody.

Bardzo prosimy o uważne zapoznanie się z powyższymi informacjami. Gdy już to zrobisz, kliknij przycisk Zapoznałem się z informacją. Przejdź do serwisu.

Rozumiem

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.