Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nagrody dla pracowników Bogdanki. Za rekordowe wyniki kopalni

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 19 stycznia 2020 r. o 18:20 Powrót do artykułu
I da się zarabiać na węglu, a PO wmawiało, że węgiel to tylko straty :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba jeszcze było dodać w artykule , że nie wszyscy z kierownictwa rozdają chętnie premię normalnym pracownikom tym ciężko pracującym na dole, bo albo weźmie ją kierownik dla siebie, albo palnie coś w stylu ,,nie mam komu rozdać premi'' . Najwięcej zapewne dostawaną osoby wchodzące w d..ę kierownika. Ciekaw jestem czy jakaś uczciwa osoba(nie wazeliniarz)pracująca na dole dostanie te 2000zł...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem osobą o której piszesz. Uczciwe pracuję, nie włażę w dupę. Przelew opiewał na nieco ponad 1800 złotych. Dużo? Ciekaw jestem jak to wyglądało w przypadku "szych". x10? x20? Kilkanaście lat temu byłem dumny, że jestem górnikiem. Dzisiaj się tego wstydzę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pożary w Australii to wina węgla!!! HAŁDERJUUU!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
2000 zł nagrody to dostaje marny pracownik lubelskiego ratusza za wzorowe wykonywanie obowiązków służbowych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te pieniądze to śmiech na sali z z zarobkami prezesów tego kołchozu gdzie są jakieś agencję bezpieczeństwa żeby zrobili tu porządki z tymi fletami przecież tu jeszcze komuna żyje pracuje i się bawi za wszystkich pieniądze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
2000zł brutto..............................................
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te pieniądze to śmiech na sali z z zarobkami prezesów tego kołchozu gdzie są jakieś agencję bezpieczeństwa żeby zrobili tu porządki z tymi fletami przecież tu jeszcze komuna żyje pracuje i się bawi za wszystkich pieniądze
 To się zwolnij, ja chętnie przyjdę za ciebie ze spółki. Ch...mnie strzela jak patrzę na was z LW! Robić nie chce się, byle na szóche...A o tej kasy w doopie się przewraca! Na ścianie 5000 na rękę, do tego barbórka i czternastka. Social czyli wycieczki za śmieszne pieniądze, wczasy pod gruszą, lekarzy dostaliście za darmo, płacą na emeryturę a mi z potrącają i Jeszce jak się zechce to w sobotę za 350 na rękę szlachta przychodzi. A teraz jeszcze 4800 brutto nagrody, bo teraz to druga rata. Niech się ludzie dowiedzą co macie i tylko k...wa narzekanie. Wyp...jak ci źle A kasę za premię oddaj biednym!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te pieniądze to śmiech na sali z z zarobkami prezesów tego kołchozu gdzie są jakieś agencję bezpieczeństwa żeby zrobili tu porządki z tymi fletami przecież tu jeszcze komuna żyje pracuje i się bawi za wszystkich pieniądze
 Prezesi, czyli burżuazja...w czasie rewolucji październikowej strzelali do burżuazji twierdząc, że wszyscy mają być równi, tak jak w komentarzu powyżej...Więc biedny głupcze, sam masz zapędy komunistyczne 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te wszystkie spółki to jawne wyprowadzanie pieniędzy ze spółki matki wszystkie roboty powinny być robione pod kopalnia tak samo Co ludzie powinni być zatrudnieni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te wszystkie spółki to jawne wyprowadzanie pieniędzy ze spółki matki wszystkie roboty powinny być robione pod kopalnia tak samo Co ludzie powinni być zatrudnieni
 Biedny komunista, bez podstaw ekonomii...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te wszystkie spółki to jawne wyprowadzanie pieniędzy ze spółki matki wszystkie roboty powinny być robione pod kopalnia tak samo Co ludzie powinni być zatrudnieni
 To Was powinni przenieść do spółek żebyście zaczęli doceniać pracę jaka macie 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TO K...ŚMIECH A NIE NAGRODY!!??ZA TAK CIĘŻKĄ I NIEBEZPIECZNĄ PRACĘ 1000 ZŁ??? 10-20 TYS. TO JEST NAGRODA!A ZARZĄD ILE SOBIE WYPŁACIŁ I BONZY ZWIĄZKOWE??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...