Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
A wyje......ać teraz cenę szwabom taką że im pójdzie dobrze po kieszeni,,, mówiłem, pisałem że i My i reszta obrońców klimatu będzie płakać za takim paliwem jak węgiel... I owszem trzeba walczyć o środowisko ale trzeba to robić nie za cenę zamykania kopalń tylko szukać rozwiązań pozwalających na wykorzystanie produktów ubocznych powstajacych w procesie spalania węgla....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A wyje......ać teraz cenę szwabom taką że im pójdzie dobrze po kieszeni,,, mówiłem, pisałem że i My i reszta obrońców klimatu będzie płakać za takim paliwem jak węgiel... I owszem trzeba walczyć o środowisko ale trzeba to robić nie za cenę zamykania kopalń tylko szukać rozwiązań pozwalających na wykorzystanie produktów ubocznych powstajacych w procesie spalania węgla....
Świetny pomysł! A potem oni nam wywalą potężne ceny na mnóstwo towarów, jakie my od nich kupujemy i będziesz przeszczęśliwy, prawda?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niemczury gnoili nasze elektrownie i kopalnie zmuszając do burzenia już częściowo zbudowanych czy zamknięcia a teraz węgielka zabrakło ?! Tego brudnego i nieekologicznego węgielka! Pokazać im kombinacje z kilku palców albo podnieść cenę tak z 10 razy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@___K___ To kupimy tańsze analogi od kogoś innego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
... ruski tepporysta wywołał wojnę i wszedł bezprawnie do ukraińskich kopalni w DoNBASIE , z którego wysyła węgiel m in do POLSKI.... a Polska ma wysyłać wegiel na Ukrainę ??? ---   UNIJNY KOMUSZY CYRK TRWA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
... ruski tepporysta wywołał wojnę i wszedł bezprawnie do ukraińskich kopalni w DoNBASIE , z którego wysyła węgiel m in do POLSKI.... a Polska ma wysyłać wegiel na Ukrainę ??? ---   UNIJNY KOMUSZY CYRK TRWA
 Ale Ukraina nie jest w unii durny ruski trollu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jakie oni nam towary sprzedają.... Chyba qrwa passaty 1.9 TDI z 1998 roku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jakie oni nam towary sprzedają.... Chyba qrwa passaty 1.9 TDI  z 1998 roku
 A ty wiesz co to jest prawo podaży i popytu? XD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trochę nie na temat ale, ciekaw jestem ilu emerytów górniczych przestanie kochać pis jak od stycznia 2022 w ramach "polskiego ładu " a raczej rozkładu oskubią ich z emerytur ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale czy sama Łęczna coś z tej hossy ma? Od ponad dekady CSR Bogdanki w regionie jest minimalny, znacznie poniżej możliwości i oczekiwań.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@___K___ To kupimy tańsze analogi od kogoś innego.
Analogi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...