Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

NOWY WÓJT W SPICZYNIE ?

Utworzony przez czas odwagi, 22 września 2014 r. o 21:44
STARY CHŁYT A DZIAŁA
 nie pisz pod wpływem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie bylem pod wplywem ino nawiazalem do skeczu kabaretowego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niektórzy kandydaci są w swym nagabywaniu gorsi niż jehowi, niesądzicie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To juz sie zaczelo?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
***s://***dziennikwschodni.pl/forum/region/leczna/spiczyn-ktory-z-pieciu-kandydatow-powinien-zostac-wojtem-gminy,t,200007.html?p=0#132991
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kto konkretnie kandyduje?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
***s://***dziennikwschodni.pl/forum/region/leczna/spiczyn-ktory-z-pieciu-kandydatow-powinien-zostac-wojtem-gminy,t,200007.html?p=0#132991
  tak miaŁo byĆ? ***dziennikwschodni.pl/forum/region/leczna/spiczyn-ktory-z-pieciu-kandydatow-powinien-zostac-wojtem-gminy,t,200007.html?p=0#132991
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bedzie ten kto otrzyma 50% + 1 glos.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe ciekawe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tu cisza za to drugie forum dziala i ma sie dobrze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na tym forum rozpoczeto niszczenie Mirka ,a teraz????????????????Wszystkie ręce w nocnikach i nie piszą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na Stoczku to p. Na Zdrowie ( ustawa RODO więc nie mogę podać nazwiska ale sami się domyślcie) nawet na deszcz nie czeka tylko pompuje w ciągu dnia, trzeba tylko uważać aby się o węża strażackiego nie wy..je..bać bo przez drogę puszcza. Jadąc raz z dzieckiem rowerem wieczorkiem mało co się nie przewróciłam bo weża za zakretu nie zauważyłam, a on się jeszcze bezczelnie śmiał. Wchodziłam ostatnio na google maps i tam pięknie widać plamę na jego polu. Wszędzie sucho a u niego mokra plama za drogą. Ale nie tylko on pompuje do rowu bądź na pole. Zresztą widać do kogo przyjeżdża wóz asenizacyjny. Można policzyć na palcach obu rąk. Ci co mieszkają to wiedzą i aż mnie dziwi że nikt z tym nic nie robi. Często jak jeżdżę przez krzyżówki to smród nie do zniesienia.
   Proszę sobie wyobrazić że aktualne możliwości technologiczne pozwalają na samodzielne wykorzystanie odpadów biodegradowalnych bez potrzeby wyworzenia ich gdzie kolewiek  czym kolewiek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może i tak ale nie w tym przypadku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na tym forum rozpoczeto niszczenie Mirka ,a teraz????????????????Wszystkie ręce w nocnikach i nie piszą.
 sam sie zniszczył, a złoty róg miał
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na tym forum rozpoczeto niszczenie Mirka ,a teraz????????????????Wszystkie ręce w nocnikach i nie piszą.
sam sie zniszczył, a złoty róg miał
 A mirek bezrobotny jest?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 343 z 343

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...