Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

NOWY WÓJT W SPICZYNIE ?

Utworzony przez czas odwagi, 22 września 2014 r. o 21:44
WÓJCIE zainteresowanie przyszłością jest tak duże że proponuję zorganizować czat na żywo z wyborcami, zobacz ilu byś przekonał do swych pomysłów, rozwiał wszystkie wątpliwości UMOCNIŁ SWĄ WŁADZĘ i panuj  nam tu ze sto lat !!! -  Twoi poddani 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No sory a nie jestescie? Co cztery lata ktos odlacza wam myslenie
u nas mówią ODŁĄCZA a u Was?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a może syn wójta jest wolontariuszem w tym urzędzie ? chce wiedzieć w jakim charakterze się tam kręci, tam są dane osobowe, dane o mieszkańcach często poufne JAK JEST ROLA TEGO PANA W URZĘDZIE czy osiągnęliśmy stan tzw republiki bananowej ???  I PYTANIE NAJWAŻNIEJSZE czy będzie zajmował się wyborami od strony informatycznej ??? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No tak...paliak nie zuwazyl ze nie uzywam polskich znakow:-DDD BRAWO!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do 'inny wybor'-syn Pana wojta zajmuje się glownie paleniem papierosow pod gmina:-D Proszę nie kpic, to powazne zajecie!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
używaj do chcenia!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do 'inny wybor'-syn Pana wojta zajmuje się glownie paleniem papierosow pod gmina:-D Proszę nie kpic, to powazne zajecie!!!
czyli co przychodzi do urzędu palić fajki ? jeszcze nam archiwum puści z dymem :) ale na poważnie czy za te papierosy pobiera jakieś wynagrodzenie od Urzędu ? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak to q..rwa rozumieć, przychodzi do urzędu i po prostu jest ? to żart jakiś ? jak to się stało że nikt z pracowników nie interesuje się jego osobą ? podpisuje się na liście obecności jakiejś ? TO URZĄD CZY PRYWATNY POKOIK DZIECIĘCY ZE SŁUŻBOWYMI KOMPUTERAMI  ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cała ta "dyskusja" to żenada. Trudno z głupotą dyskutować. Nie daj Boże, by prostactwo dorwało się do władzy! Zero argumentów - plotki, pomówienia, nieskrywana nienawiść, domysły. W sumie - całkiem spore piekiełko. Tylko po jaką cholerę?! P.S. "Bojownikom" o ponoć lepszą, oczywiście świetlaną, przyszłość gminy Spiczyn dedykuję fragment tego wiersza. Wiem, czas dla poetów nieciekawy, rzekłbym prozaiczny, ale niech tam... :   "Spójrzcie, jak wciąż sprawna,  Jak dobrze się trzyma  w naszym stuleciu nienawiść.  Jak lekko bierze wysokie przeszkody.  Jakie to łatwe dla niej - skoczyć, dopaść.  Nie jest jak inne uczucia.  Starsza i młodsza od nich równoczesnie.  Sama rodzi przyczyny, które ją budzą do życia.  Jeśli zasypia, to nigdy snem wiecznym.  Religia nie religia -  byle przyklęknąć na starcie.  Ojczyzna nie ojczyzna -  byle się zerwać do biegu.  Niezła i sprawiedliwość na początek.  Potem już pędzi sama.  Nienawiść. Nienawiść.  Twarz jej wykrzywia grymas  ekstazy miłosnej.  Ach, te inne uczucia -  cherlawe i ślamazarne.  Od kiedy to braterstwo  może liczyć na tłumy?  Współczucie czy kiedykolwiek  pierwsze dobiło do mety?  Porywa tylko ona, która swoje wie."   
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prostactwo to już jest u wladzy od wielu lat:-DDD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pokaż  
Cała ta "dyskusja" to żenada. Trudno z głupotą dyskutować. Nie daj Boże, by prostactwo dorwało się do władzy! Zero argumentów - plotki, pomówienia, nieskrywana nienawiść, domysły. W sumie - całkiem spore piekiełko. Tylko po jaką cholerę?! P.S. "Bojownikom" o ponoć lepszą, oczywiście świetlaną, przyszłość gminy Spiczyn dedykuję fragment tego wiersza. Wiem, czas dla poetów nieciekawy, rzekłbym prozaiczny, ale niech tam... :   "Spójrzcie, jak wciąż sprawna,  Jak dobrze się trzyma  w naszym stuleciu nienawiść.  Jak lekko bierze wysokie przeszkody.  Jakie to łatwe dla niej - skoczyć, dopaść.  Nie jest jak inne uczucia.  Starsza i młodsza od nich równoczesnie.  Sama rodzi przyczyny, które ją budzą do życia.  Jeśli zasypia, to nigdy snem wiecznym.  Religia nie religia -  byle przyklęknąć na starcie.  Ojczyzna nie ojczyzna -  byle się zerwać do biegu.  Niezła i sprawiedliwość na początek.  Potem już pędzi sama.  Nienawiść. Nienawiść.  Twarz jej wykrzywia grymas  ekstazy miłosnej.  Ach, te inne uczucia -  cherlawe i ślamazarne.  Od kiedy to braterstwo  może liczyć na tłumy?  Współczucie czy kiedykolwiek  pierwsze dobiło do mety?  Porywa tylko ona, która swoje wie." 
pokaż te pomówienia ! a domysły są gdzie nie ma informacji która się ludziom należy. może zamiast nadętej poezji zacytuj coś ze spiczyńskiej twórczości ludowej choć to dla ciebie pewnie przejaw nienawiści a nie dociekania prawdy ! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pokaż   pokaż te pomówienia ! a domysły są gdzie nie ma informacji która się ludziom należy. może zamiast nadętej poezji zacytuj coś ze spiczyńskiej twórczości ludowej choć to dla ciebie pewnie przejaw nienawiści a nie dociekania prawdy ! 
Nie dla ciebie poezja. I tak jej nie zrozumiesz. Spiczyńską "twórczość ludową" (!!!) miałem już wątpliwą przyjemność poznać. I nie nadużywaj wykrzykników - nie boję się ich;  są raczej wyrazem twej bezradności, a przecież nie o to ci chodziło, prawda?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie dla ciebie poezja. I tak jej nie zrozumiesz. Spiczyńską "twórczość ludową" (!!!) miałem już wątpliwą przyjemność poznać. I nie nadużywaj wykrzykników - nie boję się ich;  są raczej wyrazem twej bezradności, a przecież nie o to ci chodziło, prawda?
następny mędrzec z komunałami, nie lękaj się chłopie, bez Mirka u władzy też może być dobrze a już na pewno jaśniej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla mnie osobiscie spiczynska poezja w ciekawy sposob dotyka pewnych drazliwych zagadnien, troche w niej plotek, domyslow ale tez duzo prawdy. Mam nadzieje ze ktos to wszystko zbieze i opublikuje:-))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla mnie osobiscie spiczynska poezja w ciekawy sposob dotyka pewnych drazliwych zagadnien, troche w niej plotek, domyslow ale tez duzo prawdy. Mam nadzieje ze ktos to wszystko zbieze i opublikuje:-))
Tak, tak, masz rację. Zwłaszcza "sposób" jest ciekawy. No i ta "prawda", zwłaszcza ona. Co do publikacji, to właśnie dzieje się na twoich oczach. Cała "twórczość" zebrana też w jednym miejscu, spójrz uważnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
następny mędrzec z komunałami, nie lękaj się chłopie, bez Mirka u władzy też może być dobrze a już na pewno jaśniej
Zrozum, że Mirek mnie nie interesuje. Jego obecna (i ewentualnie przyszła ) władza mnie nie sięga. Wybierzecie sobie nawet diabła, jeśli będziecie chcieli, wasza sprawa. To o was mi idzie, ludzie. Spójrzcie na siebie, na swe zachowanie, słowa, gesty. Czy tylko tak umiecie dyskutować, przedstawiać swe racje? Gdzie byliście przez 4 lata?! Ja widzę to tak: Ktoś, komu cholernie zależy na dorwaniu się do władzy (a nie na was - naiwni frajerzy) celowo was podpuszcza, rozpala emocje. Czemu sam (sama) nie stanie do walki uczciwie, oko w oko z obecnym włodarzem, tylko wysyła was? Łatwo psioczyć i ciskać kalumnie anonimowo w necie. Odwagi brakuje, gdy trzeba pokazać swą twarz, przedstawić rzeczowe argumenty a nie pomówienia i inwektywy. Pomyślcie nad tym, myślenie nie boli. Może was za to rozboleć głowa po wyborach. Tego wam nie życzę, choć nie podoba mi się wasze zachowanie. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zrozum, że Mirek mnie nie interesuje. Jego obecna (i ewentualnie przyszła ) władza mnie nie sięga. Wybierzecie sobie nawet diabła, jeśli będziecie chcieli, wasza sprawa. To o was mi idzie, ludzie. Spójrzcie na siebie, na swe zachowanie, słowa, gesty. Czy tylko tak umiecie dyskutować, przedstawiać swe racje? Gdzie byliście przez 4 lata?! Ja widzę to tak: Ktoś, komu cholernie zależy na dorwaniu się do władzy (a nie na was - naiwni frajerzy) celowo was podpuszcza, rozpala emocje. Czemu sam (sama) nie stanie do walki uczciwie, oko w oko z obecnym włodarzem, tylko wysyła was? Łatwo psioczyć i ciskać kalumnie anonimowo w necie. Odwagi brakuje, gdy trzeba pokazać swą twarz, przedstawić rzeczowe argumenty a nie pomówienia i inwektywy. Pomyślcie nad tym, myślenie nie boli. Może was za to rozboleć głowa po wyborach. Tego wam nie życzę, choć nie podoba mi się wasze zachowanie. 
Nas czyli ludzi mających dosyć :) chcesz powiedzieć że Twój Mirek nie ma opozycji tylko grupkę podpalaczy która chce podpalić dobrze funkcjonujący mechanizm :) taka retoryka była za komuny, polecam archiwalne wypowiedzi rzeczników rządu PŁACĘ NA TĄ GMINĘ I MAM PRAWO WIEDZIEĆ CO ROBI WÓJT chcę również wiedzieć czy przypadkiem nie utrzymuje jego syna, z czym jest związana jego częsta obecność w urzędzie??????????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lepsza taka dyskusja niz żadna:-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na liście pracowników, nie ma syna pana wójta  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gdzie ten drugi kandydat na wójta|? stara perspektywa sie zanosi ;(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 343

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...