Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

NOWY WÓJT W SPICZYNIE ?

Utworzony przez czas odwagi, 22 września 2014 r. o 21:44
Straszysz nie tą osobę, mnie wójt nie może zwolnić ani nic zrobić, to ja, elektorat szary a odczucia kilkunastu osób po dzisiejszym i wczorajszym spotkaniu po tej odpowiedzi to grono tylko się powiększy, nie rozumiesz, że jej szkodzisz?
Znaczy że Kobyłce szkodzę. Bo nic nie wiem o żadnych spotkaniach jestem mieszkańcem gminy tak jak większość lecz jak czytam te wrzuty bezpodstawne to mi się nóż w kieszeni otwiera. Ludzie dajcie kobiecie pokazać p. Mirek już nie wróci a wasze zaszczównanie i tak na nic. Czasu nie cofniecie. Przełknijcie tą gorycz żyć trzeba dalej. Władzę możemy rozliczyć ale przy następnych wyborach. Ja i tak swojego głosu nie żałuje bo nie boję się zmian. Jak by każdy podchodził tak jak ci którzy głosowali po raz kolejny na p. Mirka to dalej z komuny byśmy nie wyszli. Boicie się spróbować i to was boli. A teraz taka przykra niespodzianka Koń na którego postawiliście przegrał no to trzeba się mścić. Wasza sprawa ja się cieszę i wierzę ,że w końcu gmina stanie na nogi. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co taka cisza w eterze?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
plurl.pw/kobieta_zaslabla_w_aucie_wielka_tragedia   Monika K. (27 l.) zasłabła w aucie potracająć 12-letniego chłopca i spowodowała wypadek z 4 autami. 6 osób w stanie krytycznym
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aż strach coś napisać....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Dorota okazała się miłą osobą :) a strach przed nią okazał się mieć tylko wielkie oczy, tak właśnie minął pierwszy dzień bez Mirka  :D  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jedna jaskółka wiosny nie czyni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oj tak, Emilcia napisała że Wójcina fajna i teraz wszyscy już wpadniemy w zachwyt.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oj tak, Emilcia napisała że Wójcina fajna i teraz wszyscy już wpadniemy w zachwyt.
a co napisała Baśka? bądźmy obiektywni przez chwilę chociaż, proszę! Pani Dorota dała się poznać z dobrej strony na swoim debiucie i tyle ! i wspieramy ją dalej 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja nikogo nie zamierzam wspierać. Pchała się baba na stanowisko to niech sobie radzi sama.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na pewno w Spiczynie znajdzie się chętny, ambitny i bezrobotny jak w Łęcznej i będzie obiecywał złote góry.  Taki za półdarmo weźmie wójtowanie. Zawsze lepsze parę tysięcy niż nic. Hasło wyborcze - Dajcie mi władzę a ja was (u)rządzę ! I śmiechu troszkę będzie, a śmiech to zdrowie.
komuś te słowa coś przypominają
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na razie ulubionym zwrotem nowej wójciny jest "nie wiem" :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na razie ulubionym zwrotem nowej wójciny jest "nie wiem" :)
Na tym polega nauka od a-z i od 1-10-100-1000.Niech się nauczy to nie bedzie wam do śmiechu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na tym polega nauka od a-z i od 1-10-100-1000.Niech się nauczy to nie bedzie wam do śmiechu.
czy ona jest w szkole , czy w pracy bo za "nie wiem" to w szkole jedynki wstawiają a jej  płacą?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://otourl.pl/tusk_wyjecha_zostawi_polske Sprawa się rypła ;/ tusk zaplacil kilka milionow PKW za zfalszowanie wyborow a teraz siedzi spokojnie i cicho w Brukseli : /
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe jaką cenę zapłaci gmina za "nie wiem" nowej wójciny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A mnie zastanawia jedno Czy jak zaczynaliście pracę obojętnie jaką to tak wszystko wiedzieliście odrazu WĄTPIE  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czekam na zmiany, chcę zobaczyć zmiany a nie retusz, zdobyła głosy bo obiecywała coś nowego, sama nazwa komitetu jest już zobowiązaniem że oczekuję przyjaznego urzędu 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Będą jeszcze wierszyki ?  może coś o nowej kadencji :) czy wiersze to była kampania ? tak czy siak poczytałbym coś takiego ludowego, takiego z serducha płynącego 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Będą jeszcze wierszyki ?  może coś o nowej kadencji :) czy wiersze to była kampania ? tak czy siak poczytałbym coś takiego ludowego, takiego z serducha płynącego 
To sobie napisz bo większość gminnych wierszokletów dopadła artystyczna niemoc
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam pragnę poinformować zainteresowanych iż na Facebooku jest strona Spiczyna :) gdzie można obejrzeć zdjęcia z zaprzysiężenia Pani Wójt i pierwszej sesii Rady Gminy NASZEJ GMINY :) .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 90 z 343

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...