Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

ODSZKODOWANIA POWYPADKOWE

Utworzony przez Aksedo, 17 sierpnia 2009 r. o 15:56
WPIS USUNIĘTY
Ostatnio edytowany 12 listopada 2009 r. o 18:46
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedyś już o to pytałem, ale nie było odpowiedzi. Czy odszkodowanie wypłacane jest przez ubezpieczyciela z podatkiem VAT ? Jeśli tak to jaka jest stawka? Jeśli ubezpieczyciel wypłaci 10 000 odszkodowania, to jaka będzie twoja prowizja? Oczywiście interesuje mnie kwota brutto.
Ostatnio edytowany 12 listopada 2009 r. o 18:46
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
10.000,00 zł. x 15 % = 1.500,00 zł. + 22 VAT = 1.830,00 zł. Ubezpieczyciele nie wypłacają odszkodowań powiększonych o podatek VAT. Usługi prawnicze takie jak dochodzenie odszkodowań są obłożone podatkiem VAT stąd doliczanie do wynagrodzenia. Podatkiem VAT obłożone są także inne branże np. elektryk, hydraulik itp., to nie jest nasz wymysł. W prowizji uwzględnione jest wynagrodzenie radcy prawnego na wypadek sporu sądowego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja kiedys tez skusilem sie na niska prowizję i nic z tego nie wyszlo. najzwyczqjniej olano mnie. Ciezko chory natrafilem na salutaris z gdyni, ktorzy wzieli 20%, ale za to w rok przeprowadzili rowniez sprawe sadowa. Dlatego proszę dokladnie sprawdzajcie co i z kim podpisujecie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Salutaris załatwiało odszkodowanie mojej babci, super firma i wysokie odszkodowania, ja również polecam!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
odzyskanie odszkodowania,a wywalczenie możliwie najwyższego odszkodowania oprócz tego renty dla poszkodowanego,zwrot wszystkich kosztów leczenia, sfinansowanie sprzętu rehabilitacyjnego,leczenia w specjalistycznej klinice,przystosowania mieszkania do potrzeb niepełnosprawnego-poszkodowanego , zwrot utraconych zarobków z powodu wypadku itd.- można wymieniać więcej. Która firma zajmująca się odszkodowaniami tak pracuje dla klienta??? Znam tylko taką jedną (chociaż przyjrzano się już wielu). VOTUM S.A. POLECAM tel.784-617-072
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
K.O. napisał:
odzyskanie odszkodowania,a wywalczenie możliwie najwyższego odszkodowania oprócz tego renty dla poszkodowanego,zwrot wszystkich kosztów leczenia, sfinansowanie sprzętu rehabilitacyjnego,leczenia w specjalistycznej klinice,przystosowania mieszkania do potrzeb niepełnosprawnego-poszkodowanego , zwrot utraconych zarobków z powodu wypadku itd.- można wymieniać więcej. Która firma zajmująca się odszkodowaniami tak pracuje dla klienta??? Znam tylko taką jedną (chociaż przyjrzano się już wielu). VOTUM S.A. POLECAM tel.784-617-072
To może trochę konkretów o votum : Pan S.stracił w wypadku żonę w 2007 r.sprawę prowadziła spółka votum i wywalczyła dla Pana S.6tys.odszkodowania minus prowizja 30%.Pzu zwróciło tylko koszt pochówku i odmówiła dalszych świadczeń, chociaż wkład w budżet domowy zmarłej wynosił ok.50%. Sprawa ciągnęła się ok.2lata po czym wylądowała w archiwum. Obecnie nasza kancelaria poprawia po votum - to jest cała naga prawda o votum w praktyce a przykład z życia wzięty. Hurtownicy zawsze będą mieli niższe odszkodowania i zadośćuczynienia. W hurcie zawsze jest taniej!!! Pozdrawiam wszystkich zawiedzionych i oszukanych przez votum , euco , interlex i innych hurtowych dostawców odszkodowań. inna sprawa : na koniec mam zagadkę : dlaczego TU tak bardzo nie chciało oddać klienta dla nas po wypowiedzeniu umowy dla euco i nowym pełnomocnictwie do TU ? 2 razy klient musiał uparcie dosyłać nowe pełnomocnictwo? Bo dla euco i votum TU wypłaci 5 razy mniej. Dla mnie to proste i prawdziwe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bzdura - wg niezależnych statystyk UFG w 2008 roku EuCO miało najwyższą średnią wysokość wywalczonego odszkodowania. To co napisałeś nie jest ani proste ani prawdziwe. Moja przyjaciółka zaczęła pracować w tej firmie po tym jak jej koleżance wywalczyli trzy razy wyższe odszkodowanie niż spodziewała się dostać. Jak chcesz być wiarygodnie postrzegany skoro na starcie serwujesz ludiom kłamstwo, które łatwo sprawdzić szukając informacji w sieci?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poszkodowanych w wypadkach prosimy o kontakt pod nr 660 450 000 begin_of_the_skype_highlighting              660 450 000      end_of_the_skype_highlighting begin_of_the_skype_highlighting              660 450 000      end_of_the_skype_highlighting begin_of_the_skype_highlighting              660 450 000      end_of_the_skype_highlighting lub 22 498 06 56 lub email: wypadek@aksedo.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do nautilius: A czy wiesz jaka była metodyka badania na które się powołujesz? Bo może się okazać, że 1 firma zgłosi do UFG jedną szkodę i wywalczy 400 tyś zł i będzie miała średnią większą niż te wasze votumy i ełka Poczytaj lepiej jak zdobywacie klientów, jaki jest handel danymi osobowymi itp. to jest prawdziwy obraz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam dziś przyszedł do mnie przedstawiciel firmy Votum sa z propozycją żę zajmie się moją sprawą dotyczącą wypadku. zapewnił mnie żę postara się o odszkodowanie od ubezpieczyciela sprawcy wypadku. gwarantuje mi bardzo duże zadość uczynienie. chciałem się poradzić czy fima Votum jest firmą sprawdzoną i czy faktycznie jest w stanie wywalczyć bardzo duże odszkodowanie nie pobierając przy tym żadnych dodatkowych opłat. Bardzo proszę panistwa o radę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Korzystaliśmy z pomocy EuCO. Uważam, że dali radę. Plusem jest to, że nie pobierają żadnych opłat wstępnych. Wynagrodzenie dopiero jest płacone po odzyskaniu odszkodowania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
EuCO jest ok. Mają swoją własną kancelarię prawną.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Namiar a.kita@euco.pl  na dobrego agenta z EuCO. Bardzo mi pomógł i dzięki niemu odzyskałam odszkdowanie i to naparwdę spore.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli piszecie o Europejskim Centrum Odszkodowań, to ta firma jest naprawdę dobra.Wiem to z doświadczenia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A to EuCO ile bierze  za taka  sprawę? Drodzy są?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To zależy. Zawsze jest to ustalane przed podpisaniem umowy. Dopiero wtedy pobierają wynagrodzenie, gdy odzyskaja odszkdowanie. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[ltr] [ltr][ltr] witam serdecznie jestem agentem odszkodowaniowym i pomagam ludziom odzyskać odszkodowanie za zdarzenie po wypadkowe zapraszam jeśli potrzebowali by państwo pomocy lub może znają państwo kogoś kto miał takie zdarzenie w ciągu 3 lat i potrzebował by pomocy chętnie zajmę się sprawą. pozdrawiam i dziękuję za chwilę uwagi dołącz do grupy lub zadzwoń 515675318 ***s://***facebook.com/groups/372155436595338/ wypadki komunikacyjne i w pracy wszelka pomoc w odszkodowaniach 548 członków. [/ltr] [ltr] [ltr][ltr] witam serdecznie jestem agentem odszkodowaniowym i pomagam ludziom odzyskać odszkodowanie za zdarzenie po wypadkowe zapraszam jeśli potrzebowali by państwo pomocy lub może znają państwo kogoś kto miał takie zdarzenie w ciągu 3 lat i potrzebował by pomocy chętnie zajmę się sprawą. pozdrawiam i dziękuję za chwilę uwagi dołącz do grupy lub zadzwoń 515675318 ***s://***facebook.com/groups/372155436595338/ wypadki komunikacyjne i w pracy wszelka pomoc w odszkodowaniach 548 członków. [/ltr] [/ltr] [/ltr] [/ltr] [/ltr]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polecam serdecznie EuCO ! Ta firma odszkodowawcza napradę się sprawdza. U nas naprawde dobrze zadziałali.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polecam kancelaria adwokacka Ingenio i osoba Doradcy Andrzej Frontczak doświadczenie i umiejętności
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...