Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

ODSZKODOWANIA POWYPADKOWE

Utworzony przez Aksedo, 17 sierpnia 2009 r. o 15:56
3 lata temu pomogło mi Europejskie Centrum Odszkodowań. Mogę ich polecić, bo są dobrzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moja znajoma korzystała z tej kancelarii ***kancelariaae.pl i była bardzo zadowolona. W sparwie odszkodowań lepeij powierzuć sprawę profesjonalistom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
table {mso-displayed-decimal-separator:"\,"; mso-displayed-thousand-separator:" ";} tr {mso-height-source:auto;} col {mso-width-source:auto;} td {padding-top:1px; padding-right:1px; padding-left:1px; mso-ignore:padding; color:black; font-size:11.0pt; font-weight:400; font-style:normal; text-decoration:none; font-family:Calibri, sans-serif; mso-font-charset:0; text-align:general; vertical-align:bottom; border:none; white-space:nowrap; mso-rotate:0;} [table] No oczywiście, że lepiej powierzyć sprawę profesjonalistom. Sama w chwili obecnej jestem po wypadku, mam kłopot z kręgosłupem. Mam takie bóle, że dosłownie spać nie umiem, plastry przeciwbólowe nie pomagają za bardzo. Ehh :( A Wy jak korzystalicie z rehabilitacji ? Bo widzę, że jest coś takiego jak egzoszkielet mobilny. Tylko coś co mnie przeraża to cena, choć jak szukałam kancelarii odszkodowawczej to  dzięki Voxveritas np jest mozliwość skorzystania z tej oferty bezpłatnie. Co bardzo by mnie ucieszyło. Co o tym myślicie ? [/table]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
table {mso-displayed-decimal-separator:"\,"; mso-displayed-thousand-separator:" ";} tr {mso-height-source:auto;} col {mso-width-source:auto;} td {padding-top:1px; padding-right:1px; padding-left:1px; mso-ignore:padding; color:black; font-size:11.0pt; font-weight:400; font-style:normal; text-decoration:none; font-family:Calibri, sans-serif; mso-font-charset:0; text-align:general; vertical-align:bottom; border:none; white-space:nowrap; mso-rotate:0;}  No oczywiście, że lepiej powierzyć sprawę profesjonalistom. Sama w chwili obecnej jestem po wypadku, mam kłopot z kręgosłupem. Mam takie bóle, że dosłownie spać nie umiem, plastry przeciwbólowe nie pomagają za bardzo. Ehh :( A Wy jak korzystalicie z rehabilitacji ? Bo widzę, że jest coś takiego jak egzoszkielet mobilny. Tylko coś co mnie przeraża to cena, choć jak szukałam kancelarii odszkodowawczej to  dzięki Voxveritas np jest mozliwość skorzystania z tej oferty bezpłatnie. Co bardzo by mnie ucieszyło. Co o tym myślicie ?   Wiesz co, ale to jest bardzo dobra opcja. Ja znam ta kancelarię, tez od strony rehabilitacji jako bezpłatnie zorganizowanej. O targac czytałam i jak jesteś osobą poszkodowaną, nie jestes winna wypadkowi to ten egzoszkielet masz za darmo ;)
 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To w takim razie bardzo Ci dziękuje za odpowiedź. Na pewno wybiorę sie  na te targi, bo powiem Ci, ze dla mnie to jest serio szansa, by móc normalnie wrócić do życia, chociaż cześciowo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spoko ;) Nie ma sprawy ;) Tam sie tez chyba najpierw wypełnia taki formularz na stronie Voxveritas i oni oddzwaniają potem. Myślę ze podobnie jest to robione z tym egzkoszkieletem bo to tez idzie pod rehabilitacje.  Czytałam, że sa współpracują z lekarzami takimi jak rehabilitant, ortopeda, psycholog czy neurolog.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ubezpieczyciel zawsze bedzie sie ociagal bez wzgledu na okolicznosci. Polecam skontaktowac sie z dobra kancelaria. My korzystalismy z t&w w Krakowie. Rewelacyjna kompleksowa pomoc!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba najlepiej oddać sprawę w ręce profesjonalistów. Ja się zgłosiłam do Advoco i oni od razu odbierają telefon albo bardzo szybko oddzwaniają, plusem jest też to że wszystko cierpliwie tłumaczą, nie ma głupich pytań. Bardzo jestem zadowolona z tej pomocy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
warto też rozważyć skorzystanie z dopłaty do odszkodowania więcej na ***take-care.com.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest trudna kwestia, sam miałem wypadek 3 miesiące temu, jeszcze sprawca uciekł z miejsca. No i myślałem, że sprawa już pogrzebana, ale polecono mi Advoco. Profesjonalna kancelaria, wszystko zostało mi dokładnie wyjaśnione i jestem zadowolony ze sposobu, w jaki poprowadzili sprawę. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz to jest sporo tych kancelarii odszkodowawczych, ale chyba najbardziej znana jest EUCO . Oni od kiedy pamiętam to zajmują się odzyskiwaniem odszkodowań dla poszkodowanych w wypadkach. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pomagamy w uzyskaniu odszkodowań od zakładów ubezpieczeń. Weryfikacja sprawy i porada prawna jest zawsze bezpłatna. Bez opłat wstępnych. Zadzwoń 12 307 01 03. Lighthouse Kancelaria
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba się liczyć z tym, że samodzielnie trudno będzie w meandrach prawa sobie poradzić i uzyskanie odszkodowania będzie trudne. Niby człowiekowi się wydaje, że prawo jest po jego stronie, a potem się okazuje, że jednak nie do końca. Po sobie wiem, że bez kancelarii Merces ((***merces-odszkodowania.pl) moje szanse na odszkodowanie byłyby niestety nikłe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...