Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Palił dla relaksu i spokoju. Stracił swój krzak

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 11 stycznia 2018 r. o 13:53 Powrót do artykułu
Bo to niespotykanie spokojny człowiek był.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Puchaczów czy Puchacze k. Sokuli i Dołhy, między Białą Podl. a Międzyrzecem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marichuana to pierwszy krok do uzależnienia opiatowego. 90% osób, które spróbuje marichuany skończy przy garnku z kompotem makowym ze skłutymi żyłami . Każda znaleziona ilość marichuany przez Policję to kilka żyć uratowanych. Te 10 lat w wiezieniu to może być jedyna szansa dla tego człowieka, żeby uratować go od bagna narkomanii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TAAK, lepiej żeby walił wóde i jeżdził samochodem albo burdy robił, wtedyby było OK. KONOPIE LECZA OD TYSIECY LAT I NIKT OD NICH NIE UMARŁ. tO ALKOHOL JEST PIERWSZYM SPRAWCA PODEJMOWANEGO RYZYKA W ZYCIU A NIE KONOPIE... 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jakaś idiota sąsiad podpieprzył, i to napewno katolik z pierwszej ławki bo to są najgorsi idioci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
90% mówisz.. Te dane sam wymyśliłeś czy sąsiad powiedział? Mam szczerą nadzieję że to prowokacja, bo ręce mi opadły
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja się przerzuciłem z palenia zioła na palenie szyszek chmielu, tańsze, dostępne, dozwolone, policja się nie czepi a tez jestem zrelaksowany i spokojniejszy. A jak zabronią chmielu to będę palił korzeń kozłka, a po kozłku też się coś znajdzie ... Bo Cannabis
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przez chwile myslalem ze ten komentarz to na serio, ale pocieszające że ciemnota wyginie kiedys sama
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i trafi za kratki za to, że był spokojny, paradoks...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...