Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Prestiżowy wywiad przewodniczącej

Utworzony przez Bartol., 4 kwietnia 2013 r. o 21:11
Czyli jak swoimi oczami Łęczną oraz pracę radnych, widzi przewodnicząca Borkowska http://lle24.pl/poli...rzewodniczacej/
Ostatnio edytowany 4 kwietnia 2013 r. o 21:12
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nic dodać nic ująć, głosowania mówią wszystko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taka osoba tylko bierze pieniądze, a nic nie robi dla miasta w którym mieszka. Mieszkańcy powinni poznać się na pani Borkowskiej Przewodniczącej Rady Miasta - 2000zł z budżetu gminy a nic dla mieszkańców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
własnie się poznałam, dzięki Bartolu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
własnie się poznałam, dzięki Bartolu
Poznałem i jeszcze raz będe głosować na P Borkowską by oszolomów nie dpouścić do władzy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To już ma jeden głos - to w sondażu na ł24 zagłosuj na tą Panią, bo coś słabo tam stoi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To pewnie Wirtualny Tata, on lubi podwyżki. Ale to nie ten okręg! To nic Pani Przewodnicząca i tak się ucieszy. A wyzysk mieszkańca trwa dalej....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A wiecie ile takich głosowań było od 2002 roku odkąd jest radną? Setki !!! Ciągle podwyżki, podwyżki i przeciwko inwestycjom. Od razu odpowiadam tym, którzy napiszą zaraz, że zwiększyłby się deficyt. Otóż nie !!! Radni mogą mieszać tylko tymi pieniędzmi, które są - nie mogą zwiększać deficytu. I co roku mogłoby być więcej drobnych inwestycji ale I Pani Borkowska i reszta się nie zgadzają a pieniądze idą na puzzle za 10 tys i tego typu szlachetne cele. Taka to jest Łęczyńska specyfika i praca dla mieszkańców. A poźniej chodzą po mieście i opowiadają bajki o braku kasy, skromnym budżecie... Prawda wychodzi już na jaw.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A wiecie ile takich głosowań było od 2002 roku odkąd jest radną? Setki !!! Ciągle podwyżki, podwyżki i przeciwko inwestycjom. Od razu odpowiadam tym, którzy napiszą zaraz, że zwiększyłby się deficyt. Otóż nie !!! Radni mogą mieszać tylko tymi pieniędzmi, które są - nie mogą zwiększać deficytu. I co roku mogłoby być więcej drobnych inwestycji ale I Pani Borkowska i reszta się nie zgadzają a pieniądze idą na puzzle za 10 tys i tego typu szlachetne cele. Taka to jest Łęczyńska specyfika i praca dla mieszkańców. A poźniej chodzą po mieście i opowiadają bajki o braku kasy, skromnym budżecie... Prawda wychodzi już na jaw.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
I co roku mogłoby być więcej drobnych inwestycji ale I Pani Borkowska i reszta się nie zgadzają a pieniądze idą na puzzle za 10 tys i tego typu szlachetne cele. Taka to jest Łęczyńska specyfika i praca dla mieszkańców.
10 tys to było w zeszłym roku. W tym jest już ponad 26 tys. Poczytaj http://lle24.pl/kult...edzie-miejskim/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak się nie chciało wyremontować jednej czy drugiej drogi czy placu zabaw dla dzieci to się wyda tą kasę inaczej. Oczywiście dla dobra mieszkańców. Jakże by inaczej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
10 tys to było w zeszłym roku. W tym jest już ponad 26 tys. Poczytaj http://lle24.pl/kult...edzie-miejskim/
Dwoch kurdupli rwie sie do władzy i opluwają wszystkich i wszystko do koła,Gdy mózg blisko guwna jaka jest jego myśl twórcza? Mieszkancy Łecznej zawsze postawią na dobrego gospodarza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oby nie na obecnego i jego ekipę kulturalny człowieku. Jeżeli dla ciebie opluwaniem jest przedstawianie kto jak głosował to kadry w urzędzie są kiepskie. Trzeba brać odpowiedzialność za swoje czyny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Mieszkancy Łecznej zawsze postawią na dobrego gospodarza
Ty też musisz na niego postawić (cokolwiek) a najlepiej wspomóż wodza w sondzie na www.lle24.pl. Do tej pory na siebie zagłosował chyba on sam, miejski odszczekiwacz i wirtualny tata. Pomocy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://forum.dziennikwschodni.pl/public/style_images/mr_2012/snapback.png Użytkownik Gość dnia 05 kwiecień 2013 - 17:23 napisał 10 tys to było w zeszłym roku. W tym jest już ponad 26 tys. Poczytaj http://lle24.pl/kult...edzie-miejskim/ Dwoch kurdupli rwie sie do władzy i opluwają wszystkich i wszystko do koła,Gdy mózg blisko guwna jaka jest jego myśl twórcza? Mieszkancy Łecznej zawsze postawią na dobrego gospodarza Przez tyle lat rządów robili co chcieli. a mieszkańcom wciskali kit, że to nie ja, tylko ona, czy on - to większość tak zagłosowała. Ja miałam / łem inne zdanie, ale cóż mogłam / łem zrobić jak tamci podnieśli ręce Koniec chamstwa i oszukiwania wyborców. Dziś V-ce przewodniczący i radni chodzą po mieście i opowiadają, że nie można było inaczej głosować. Że młodzi tak mieszają wprowadzają złą atmosferę - oni są źli, tylko MY DOBRZY. Panie Bartol opisz Pan innych jak głosowali, niech ludzie się dowiedzą jak ich wybrańcy robią ich w KONIA. Ps. Szambo jest teraz za tej rady, a Gówno masz pod kopułą frajerze i nawet nie wiesz jak to słowo napisać - i ty się rwiesz do krytyki innych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ferdynand K napisał:
http://forum.dziennikwschodni.pl/public/style_images/mr_2012/snapback.png Użytkownik Gość dnia 05 kwiecień 2013 - 17:23 napisał 10 tys to było w zeszłym roku. W tym jest już ponad 26 tys. Poczytaj http://lle24.pl/kult...edzie-miejskim/ Dwoch kurdupli rwie sie do władzy i opluwają wszystkich i wszystko do koła,Gdy mózg blisko guwna jaka jest jego myśl twórcza? Mieszkancy Łecznej zawsze postawią na dobrego gospodarza Przez tyle lat rządów robili co chcieli. a mieszkańcom wciskali kit, że to nie ja, tylko ona, czy on - to większość tak zagłosowała. Ja miałam / łem inne zdanie, ale cóż mogłam / łem zrobić jak tamci podnieśli ręce Koniec chamstwa i oszukiwania wyborców. Dziś V-ce przewodniczący i radni chodzą po mieście i opowiadają, że nie można było inaczej głosować. Że młodzi tak mieszają wprowadzają złą atmosferę - oni są źli, tylko MY DOBRZY. Panie Bartol opisz Pan innych jak głosowali, niech ludzie się dowiedzą jak ich wybrańcy robią ich w KONIA. Ps. Szambo jest teraz za tej rady, a Gówno masz pod kopułą frajerze i nawet nie wiesz jak to słowo napisać - i ty się rwiesz do krytyki innych.
Czy gówno przez ó kreską lub otwarte to inaczej śmierdzi, myśle ze tak samo dupku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Czy gówno przez ó kreską lub otwarte to inaczej śmierdzi, myśle ze tak samo dupku
zeszliśmy widzę do poziomu argumentów z placu Kościuszki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://Czy gówno prz... tak samo dupku Ja tam słowo "myślę" piszę tak, a ty w pisowni nie jesteś za mocny - parę słów i błąd. Krytykować by się chciało. a pisarczyk z ciebie słaby 3= z polskiego i jajka musiałeś nosić dla pani po lekcjach i wraz nie pomogło. Myśli twórczych tu nie przekazuj, a jakbyś chciał coś napisać to pisz na Ł24 - syn skoryguje błędy. Ja tam tego urzędowego GÓWNA nie zamierzam rozpowszechniać w DW po necie, w mieście tak jak ty. Wąchaj go sobie sam - rodzinnie - w swoim gronie, masz do tego urzędowe prawo. Ps. Chciało by się błysnąć tylko rozumu WŁASNEGO brak.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Czy gówno przez ó kreską lub otwarte to inaczej śmierdzi, myśle ze tak samo dupku
Ja tam słowo "myślę" piszę tak, a ty w pisowni nie jesteś za mocny - parę słów i błąd. Krytykować by się chciało. a pisarczyk z ciebie słaby 3= z polskiego i jajka musiałeś nosić dla pani po lekcjach i wraz nie pomogło. Myśli twórczych tu nie przekazuj, a jakbyś chciał coś napisać to pisz na Ł24 - syn skoryguje błędy. Ja tam tego urzędowego GÓWNA nie zamierzam rozpowszechniać w DW po necie, w mieście tak jak ty. Wąchaj go sobie sam - rodzinnie - w swoim gronie, masz do tego urzędowe prawo. Ps. Chciało by się błysnąć tylko rozumu WŁASNEGO brak.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po co piszesz tu te zasrane wypociny? Większość Twoich wpisów dotyczy gówna, jakiś fetysz? Temat dotyczy przewodniczącej Rady Miasta, zresztą .. Ty pewnie i poruszyłbyś temat o wydalaniu. Będą wybory, będzie nowa rada(oby), młode twarze(oby)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...