Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pseudokibicom \"paliło się” do domu

Utworzony przez woland, 7 kwietnia 2008 r. o 12:44 Powrót do artykułu
I znowu jakieś cioty z łęcznej, jak zwykle patafiany i matoły z kompleksami. Jesteście tylko kibolami i ćwokami zrozumcie to wreszcie. Nic nie znaczycie. Nie dość że jeździć po ulicach nie umiecie, to jeszcze w żadnym razie nie wykazujecie respektu do stanowionego i obowiązującego prawa w III RP. A do tego wszystkiego, jakieś ćwoki z łęcznej piszą, że Świdnik to taka sama dziura ja łęczna, Świdnik to miasto, soc-realistyczne co prawda, ale miasto. A łęczna to zwykły azyl dla prostaków i parweniuszy intelektualnych. Choć chyba raczej abnegatów. Ludzie -mieszkańcy łęcznej, ponawiam apel, zostawcie swoje zdezelowane golfy, jak robicie rozróby to przynajmniej miejcie trochę honoru i nie cwaniakujcie w 15 czy 20 ale sam na sam z przeciwnikiem, ale przecież wy jesteście tylko tchórzami i nigdy w pojedynkę nie stajecie bo się po prostu boicie WY CIOTY przebrzydłe. Jeździjcie po swoich tylko podwórkach wiejskich, i nie konfrontujcie się z prawem i tak go nie ROZUMIECIE, nie dla was ono jest uchwalane. Was tylko obejmuje i tylko w tym zakresie was dotyczy. Reszta to mrzonka. Poczytajcie lepiej Fakt albo Super Express, tam właśnie zamieszczane są informacje przez was pożądane i w miarę dla was przejrzyste. Choć pewnie też nie do końca. Pozdrawiam serdecznie -Świdniczanin.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ta fotografia z Lublina sprzed roku nie mająca nic wspólnego ze sprawą to co to ma być .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ty też łamiesz prawo wyzywając kogo kolwiek ... więc co Ty możesz wiedzieć o prawie zarzucając komuś jego przekraczanie a samemu robiąc to samo ...Sam jesteś taki odważny ?? to dlaczego nie podałeś do siebie jakiegos kontaktu albo coś pewnie ktoś by sie zgłosił na twoje 1vs1 ... aaaa chyba że po twojej stronie staneło by "prawo" jak czesto za ludźmi ze Świdnika pozdro ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bartek napisał:
Ty też łamiesz prawo wyzywając kogo kolwiek ... więc co Ty możesz wiedzieć o prawie zarzucając komuś jego przekraczanie a samemu robiąc to samo ...Sam jesteś taki odważny ?? to dlaczego nie podałeś do siebie jakiegos kontaktu albo coś pewnie ktoś by sie zgłosił na twoje 1vs1 ... aaaa chyba że po twojej stronie staneło by "prawo" jak czesto za ludźmi ze Świdnika pozdro ...
Nawet jakbym podał, czego zresztą wypominając mi sam nie robisz (zakładam że tylko się boisz a nie tchórzysz ), to nic ten fakt by nie zmienił. Raz kiedyś podałem i co. Kawaler z łęcznej się stawił, gdyż pofatygowałem się tam, i po paru sekundach sfajdał się w majtki -dosłownie, ze strachu zesrał się . Nawet nie byłem w stanie dać mu kopa w dupę tak mnie to rozbawiło. Ot i chojraki z łęcznej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~woland~ a potem sie obudziłes nastepny andersen takie bajki to nie tu internetowy napinaczu masz kompleks ze Łęczna leje w pizde twój żydowski świdnik.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obaj jestescie udani.... Leczna i Swidnik to takie same wiochy... a najbardziej rozbawil mnie tekst mieszkanca swidnika skierowany do mieszkania Lecznej - "jeździć po ulicach nie umiecie". Ja twardo stoje przy twierdzeniu ze to mieszkancy Swidnika sa najgorsszymi kierowcami w calym wojewodztwie.... no moze ewentualnie jeszcze Krasnik ... pozdrawiam... LUBLIN
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Łęczyńskie psy do domu!!! Krety pod ziemię!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
glbhghprosto napisał:
~woland~ a potem sie obudziłes nastepny andersen takie bajki to nie tu internetowy napinaczu masz kompleks ze Łęczna leje w pizde twój żydowski świdnik.
Słuchaj CIPCIU, nie leje i nie, jak to się raczyłeś wyrazi, w piz..., ale daje łomot właśnie takim cwaniakom, wieśniakom przez internet jak ty, bęcki. Wla ci trzeba w tyłek, pewnie lubisz, a jak masz ochotę żeby ci przetrzebi pozostałe uzębienie to zapraszam w piątek o 19.00 w centrum Świdnika. TY CIOTO. Pozdrawiam Pan ze Świdnika
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam Pana niezniszczalnego ze Świdnika :/. Z tą napinką w stronę Łęcznej koleżko troszkę przesadzasz. Byłem w Łęcznej obejrzeć mecz pomiędzy waszymi drużynami. Jak jesteś taki cwaniak (w dodatku niezniszczalny i zapewne mistrz w formule MMA) to dlaczego było was tak mało w Łęcznej. Czytając Twoje wypowiedzi odnoszę wrażenie, że Wy ze Świdnika jesteście jakimiś półbogami...szkoda tylko, że jak zawsze tylko na forum...Czy Wy ludzie ze Świdnika (czyt. Avii) potraficie się tylko napinać?? Na co was stać pokazaliście w Świdniku podczas meczu z Górnikiem (żenada = wstyd na całą Polskę) oraz u nas na Zygmuntowskich. Tak więc temat waszych nadprzyrodzonych sił i zdolności uważam za zamknięty. A teraz synku idz wypłacz się mamie w rękaw, włącz sobie mecz ligi angielskiej, narzuć koszulkę Barcelony z bazaru i śmigaj na boisko pokop piłkę z rówieśnikami...Pozdrawiam z Lublina
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z wasz wszystkich jeden wielki potęzny smiech jesteście żałosni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Giani MTR_LBN napisał:
Witam Pana niezniszczalnego ze Świdnika :/. Z tą napinką w stronę Łęcznej koleżko troszkę przesadzasz. Byłem w Łęcznej obejrzeć mecz pomiędzy waszymi drużynami. Jak jesteś taki cwaniak (w dodatku niezniszczalny i zapewne mistrz w formule MMA) to dlaczego było was tak mało w Łęcznej. Czytając Twoje wypowiedzi odnoszę wrażenie, że Wy ze Świdnika jesteście jakimiś półbogami...szkoda tylko, że jak zawsze tylko na forum...Czy Wy ludzie ze Świdnika (czyt. Avii) potraficie się tylko napinać?? Na co was stać pokazaliście w Świdniku podczas meczu z Górnikiem (żenada = wstyd na całą Polskę) oraz u nas na Zygmuntowskich. Tak więc temat waszych nadprzyrodzonych sił i zdolności uważam za zamknięty. A teraz synku idz wypłacz się mamie w rękaw, włącz sobie mecz ligi angielskiej, narzuć koszulkę Barcelony z bazaru i śmigaj na boisko pokop piłkę z rówieśnikami...Pozdrawiam z Lublina
Nie wiem o czym Ty niuniek piszesz. Nigdy na żadne mecze nie jeździełem gdyż nie mam w zwyczaju fraternizowa się z plebsem a w dodatku z ciotami takimi jak Ty. nadprzyrodzonych mocy też nie posiadam. Po prostu jak kogoś leję w pysk to leje i tyle. A i nie lubię takich przekomarzań jak z targu dla przkupek. Jesteś trochę znieiwściały niuniek, także wybaczam. Idź wypłacz się mamie a najlepiej babci potem siusiu, paciorek i kimka. pa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
koleżko woland nie wypowiadaj się tutaj na forum, bo Twoje obrażanie innych, napinanie się nic nie wnosi ani do sprawy kibiców Górnika (o czym jest temat artykułu), ani do sprawy "Świdnicko - Łęczyńskiej"... dobrze, że przyznałeś, że nie masz nic wspólnego z kibicami Aviuni, jeszcze lepiej jakbyś dodał, że ze Świdnikiem... do reszty: dobrze wiecie, że w każdym mieście czy to Łęczna, czy Świdnik, czy Lublin jest dużo net-kozaków, więc po co to pisanie... przecież w ten sposób sami się stajecie nethoolsami... Ktoś napisał, że ludzie ze Świdnika uważają się za "półbogów" i że się cały czas napinają... szczerze dla mnie - dziwne... no bo tak: na necie napinają się WSZYSCY (chodzi mi, że "wszystkie" miasta), a w realu (patrz: ostatnie derby w Łęcznej) fani zielono-czarnych ani na moment nie przestali obrażać gości, podczas gdy Ci zachowywali się bardzo kulturalnie, przez cały mecz dopingując swoją drużynę... pokazali transparent CO NAS NIE ZABIJE TO NAS WZMOCNI... jeśli dla kogoś to jest napinanie się to chyba ktoś nie rozumie o czym pisze... kibice Avii w jakiej są sytuacji każdy wie... po kryzysie "piłkarskim" MUSIAŁ przyjść kryzys kibicowski - w takim małym mieście jest to nieuniknione, podobnie jak w Łęcznej po sukcesie piłkarskim przyszedł "sukces" kibicowski (chodzi mi o frekwencję)... i jeszcze jakby ktoś z Łęcznej, albo chociaż z Lublina (ew. Zamościa) mógł w kulturalny sposób napisać czemu kibiców ze Świdnika nazywacie "Żydami" to zapraszam... ale podejrzewam, że słabiutko znacie historię Lubelszczyzny... ja nikogo nie chcę obrażać, ale to w Lublinie było getto, to w Łęcznej (i to pod samiutkim stadionem) jest cmentarz żydowski, a Świdnik to miasto młode, robotnicze... jeśli już to SOCJALISTYCZNE (tu się zgodzę - takie miało być z założenia), a tymczasem to ze Świdnika wypłynęła wspaniała idea strajku, z którego dzięki dalszym strajkom Lubelskiego Lipca i "stoczniowego" Sierpnia powstała Solidarność, a za nią przyszła WOLNA Polska... takie są FAKTY... pozdrAVIAm i zapraszam do polemiki...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
woland, Klapnij już dziobem ty dziadu borowy! walisz takie smuty, że od razu widać że jesteś 15letnim smarkiem który chodzi po sklepach kraść batony i pety zbiera z chodnika. To cały ty. nic dodać nic ująć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Woland wieśniaku, Łęczna prawa miejskie otrzymała w 1467 w tym czasie w miejscu świdnika stała chatka a w niej 2 dziadków. Co do kozaczenia wystarczy w wakacje poobserwować przejeżdzające samochody LSW, wracające z jezior. Otwarte okna buraki siedzą i krzyczą '' jebać Łęczną '' lub Górnik czemu nie zrobicie tego inaczej tj zatrzymacie się i dopiero powiecie co was boli. Po prostu dostali byście taki oklep że nie wiedzieli byście gdzie spier....Zresztą na derbach daliście pokaz. 99% pokazało jakimi dobrymi są biegaczami. Cała Polska się z was śmieje. W kwestii rewanżu potrafiliście przyjechać po cichaczu w nocy i w paru miejsach napisać AVIA, tyle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widze gibon, że na mój post nie starczyło weny, żeby odpisać, hehe Fajnie też, że DWA RAZY WIĘKSZE miasto nazywasz WSIĄ... coś mi się wydaje, że jesteś takim Łęczyńskim wolandem...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
1) Jestem z Łęcznej i absolutnie się tego nie wstydzę. 2)
woland napisał:
... -mieszkańcy łęcznej, ponawiam apel, zostawcie swoje zdezelowane golfy....[/quote] co Ty koleś masz do m. in. MOJEGO Golfa??? 3) [quote name='woland' post='22307' date='7.04.2008, 15:48']Słuchaj CIPCIU, nie leje i nie, jak to się raczyłeś wyrazi, w piz..., ale daje łomot właśnie takim cwaniakom, wieśniakom przez internet jak ty, bęcki. Wla ci trzeba w tyłek, pewnie lubisz, a jak masz ochotę żeby ci przetrzebi pozostałe uzębienie to zapraszam w piątek o 19.00 w centrum Świdnika. TY CIOTO. Pozdrawiam Pan ze Świdnika
taaaa.... Kibol "Przeglądu Sportowego" się znalazł... zna mecze z neta lub tv i cwaniaczy.... Stadion widział z daleka i hojrak wielki się puszy... Idź chłopaczku lekcje odrób lepiej....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lepiej niż w kurierze. Osobiście nie wiem o co rozchodzi się na forum. Pozdrawiam kibiców Zielono -czarnych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Normalnie taka polemika sie nawiązała, że aż strach po co tyle nerwów... to, że ktoś mieszka w Świdniku czy w innej Łęcznej nie oznacza, że jest jakimś wieśniakiem czy żydem, oczywiście w każdym mieście ( czy mieścinie) znajdzie sie jakiś super-hiper gość (niekonieczne w dresie) i będzie pisał że co to nie on, że najebie wszystkich w koło i że jego miasto jest wyjebiste w kosmos i reszta ssie. Takie myślenie i nastawienie jest poprostu śmieszne, nie chodzi mi by wszyscy byli jakimś aniołkami czy społeczniakami, ale ludzie bez przesady wyluzujcie trochę bo pękniecie... pozdrowionka dla ziomków z LUB LSW i z Łeczenej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Avia Świdnik sprinter team Górnik Łęczna roles !!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
AVIA SIKA NA GóRNIKA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...