Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

"Nie lubię Łęcznej". Po tych słowach doszło do bójki. 6 osób zatrzymanych

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 10 grudnia 2018 r. o 12:52 Powrót do artykułu
Bardzo lubię Łęczną - prawie tak bardzo jak Świdnik, nie tak co prawda jak Chełm czy Zamość ale podobną miłością darzę Lublin i Puławy. Tomaszów, Biłgoraj i Białą Podlaskie kocham za to na równi z Kraśnikiem i Bychawą. A nad Kockiem i Lubartowem to już pierdzę z zachwytu, żeby nie powiedzieć dosadniej. Do Bełżyc mam stosunek umiarkowany. Hrubieszów zaś darzę szacunkiem lecz bez sentymentu - podobnie rzecz ma się Krasnymstawem. Janów Lubelski, Kazimierz to już inna para kaloszy - uczciwie powiem, że kocham je tak samo jak Zwierzyniec i Krasnobród ! Może nie tak jak Janowiec czy Ryki ale na pewno mocniej niż Dęblin ! Także kochajcie Lubelszczyznę w całości - o kto nie kocha ten ryj dostać może ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kocham wszystkie miasta lubelskie a szanuje pozostałe miasta w Polsce bo tu żyje dziękio Bogu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co oni w tej Łyncnej znowu w Miasto się bawią?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie dziwię się... Też nie lubię,a w dodatku tu mieszkam. Same prymitywy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A JA NIE LUBIĘ.... ŁĄCKIEJ (szkodzi mi)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aż żal że nie ma obowiązkowej służby wojskowej, tam by wykorzystano nadmiar mocy drzemiącej u niektórych młodych ludzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czego spodziewać się po dzieciach górników
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sądziłem, że tylko kibice są  takimi prymitywami że  potrafią  zabić  lub dać się zabić  za klub, ale widzę  że  są  jeszcze bardziej prymitywne osobniki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
,, Na dworcu podeszło do nich dwóch nieznanych mężczyzn w wieku 20 i 22 lat,, to w końcu nie wiem bo jak się kogoś nie zna to trudno określić dokładny wiek?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za czasy już nawet pobić się nie wolno
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie dziwię się... Też nie lubię,a w dodatku tu mieszkam. Same prymitywy
 Jesteś potwierdzeniem własnej tezy. Też tu mieszkam od 30 lat i wokół mam sporo fajnych ludzi także z innych dużych miast którzy tu się osiedlili, napisz co cię tu trzyma skoro tego miasteczka aż tak nie lubisz i tak źle oceniasz mieszkańców. Dziwią mnie zawsze wojny polsko-polskie wieś przeciw wsi, dzielnica przeciw dzielnicy, miasto kontra drugie itd tym się właśnie charakteryzują ludzie prymitywni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja nie lubię wiecznie wyprzedzających nachalnie LLE idioci delikatnie pisząc to coś niesamowitego co oni wyrabiają na drodze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
18 letni `` mężczyzna``, co to takiego ? toż to sikut !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja też nie lubię Łęcznej. Bo tam można po ryju dostać w miały dzień, jak widać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak to powiadał kap. Bednarz ,,Jak za dużo energii to sobie sklepać w kabinie nr 6" a nie dymić na kompanii .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co oni w tej Łyncnej znowu w Miasto się bawią?
 Masz jakieś kompleksy czy wielkie EGO i małego wacusia ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taa 4 z Łęcznej a dwóch z powiatu leczynskiego mieszkają 5 km od Łęcznej ale ostro nie lubią Łęcznej. Haha wiesniaki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie lubisz a mieszkasz?? To się wyprowadz jak napisali wyżej chyba, że na garnuszku dzieciaczku jesteś i niestaty nie masz jeszcze w swoim życiu na nic wpływu to masz pecha. Wszystko zależy od tego jakimi ludzmi się człowiek otacza. Od urodzenia mieszkam w tym mieście i bym go nie zamienił na inne, tutaj założyłem swoją rodzinę i tutaj mieszka wielwe wartościowych osób. Śmieszna jest ta zawiść i zazdrość w kierunku Górników. Żal mi was.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie masz pojęcia o tym, co tam się wydarzyło więc się nie wypowiadaj i nie osądzaj.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taa 4 z Łęcznej a dwóch z powiatu leczynskiego mieszkają 5 km od Łęcznej ale ostro nie lubią Łęcznej. Haha wiesniaki
  Nie masz pojęcia o tym, co tam się wydarzyło więc się nie wypowiadaj i nie osądzaj.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...