Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Co z organami ??? Motocyklista nikogo nie interesuje, co z organami ? Nadają się ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zdarzyło się to na dosłownie kilka samochodów przed nami. Korek utworzył się bardzo szybko, ponieważ motocyklista leżał na środku jezdni. Wyglądało na to że opel skręcał w dróżkę w lewo natomiast motocyklista musiał wyprzedzać całą kolumnę pojazdów przekraczając podwójną ciągłą w tamtym miejscu no i wjechał w bok opla.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
STYX napisał:
Co z organami ??? Motocyklista nikogo nie interesuje, co z organami ? Nadają się ???
CZUBEK JESTEŚ I CHAM !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
STYX napisał:
Co z organami ??? Motocyklista nikogo nie interesuje, co z organami ? Nadają się ???
ten motocyklista to mój kuzyn, człowieku waż słowa kiedy piszesz, bo cię znajdę i zniszczę. Czy ktoś z was widział tą sytuację?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
licz sie ze słowami gnoju !!!!!!! frajer bo ci sam organy wypatrosze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
STYX napisał:
Co z organami ??? Motocyklista nikogo nie interesuje, co z organami ? Nadają się ???
co ty gadasz!!!!!!!!!!!!!! motocyklista sam ci organy wypatroszy!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
STYX napisał:
Co z organami ??? Motocyklista nikogo nie interesuje, co z organami ? Nadają się ???
licz sie ze słowami gnoju !!!!!!! frajer bo ci sam organy wypatrosze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Potrzebna krew dla Marcina lat 23. Marcin w sobotę uległ wypadkowi, jego stan jest ciężki, walczy o życie. Ma przebite płuco, usuniętą śledzionę, operacyjnie poskładane kończyny dolne i górne, uszkodzona wątrobę, jego stan jest bardzo ciężki, konieczne są kolejne operacje. Rodzina i Przyjaciele błagaja o pomoc! Krew należy oddawać w pogotowiu Krwiodawstwa na ul. 1 Armi Wojska Polskiego w Lublinie na nazwisko Marcin Niedźwiadek lat 23, PSK nr 1 ul Staszica. Wszystkim, którzy zechca pomoć uratować naszego Marcina składamy gorące podziękowania. Numery kontaktowe: Wojtek 504056416 oraz 509561162
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Boze, ten "nasz" Marcin, to tez moj kuzyn, nie znam osoby o lepszym i wiekszym sercu niz MArcin... to naprawde kochany czlowiek ! dlatego TEZ PROSZE o POMOC, jesli mozecie oddac krew Kochani (j.w) a do stroza Aniola MArcinka, plizzz stary my Go potrzebuje tutaj na ziemi!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
STYX napisał:
Co z organami ??? Motocyklista nikogo nie interesuje, co z organami ? Nadają się ???
Pryszczu neostradowy... brak mi słów... Jak można byc takim zjebem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chcielibyśmy podziękować WSZYSTKIM, którzy oddali krew dla Marcina ale i Tym, którym się to nie udało z różnych przyczyn ale byli na to gotowi. Na chwilę obecną, jeżeli jeszcze ktoś może i chce pomóc, to BARDZO PROSIMY, każde jednostki krwi są potrzebne. MARCIN, jesteśmy z TOBĄ!!! WALCZ DZIECIAKU, NIE PODDAWAJ SIĘ !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziękuje za oddaną krew dla mojego brata. Bardzo dziękuje Wam wszystkim...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
STYX napisał:
Co z organami ??? Motocyklista nikogo nie interesuje, co z organami ? Nadają się ???
nie znam cie Marcin ale jestem z toba walcz i sie nie poddawaj ,a ty chory deb***u idz sie leczyc,bo twoje organy potrzebuja psychiatry!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Proszę o kontakt osoby które były świadkami tego wypadku w sobotę 18 lipca. Jestem bratem Marcina. Chcemy ustalić w którym momencie dokładnie rozpoczął manewr wyprzedzania (podwójna ciągłą) i czy ten opel sygnalizował skręt w lewo. Kontakt do mnie 505 686 994. Czekam na kontakt dziękuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ty ~STYX~ twoje to sie organy napewno przydadza ale nie wiem czy nawet swinia z twojej obory by je chciala...juz chyba wolala by zostac przerobiona na zwyczajna niz miec cos po to bie ty poje**** człowieku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rodzinko Marcina ! 3 majcie sie wiem co przeżywacie.... dacie rade to samo przeżyłam troche wczesniej !!! będzie dobrze bo musi być ! a Marcin jest silny i też będzie walczył o siebie !!!! Jestem z wami, porozsyłam do znajomych infor. o krwi może ktos akurat odda ! 3 majcie sie !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jakiej dokładnie Marcin krwi potrzebuje?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziękuje wszystkim!!!!!! krew Marcinowi już nie jest potrzebna dziękuje w imieniu Marcina i całej rodziny i przyjaciół.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy jakaś krótka informacja o stanie Marcina jest możliwa ? mam nadzieje że dobrze bo strasznie się martwie ... dziękuje z góry
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Młody czuje sie dobrze :], ma jeszcze pare srubek w nodze ale wszystko idzie w dobrym kierunku :].
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...