Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Senior wraca „do szkoły”. Powstają dzienne domy dla osób starszych

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 12 stycznia 2017 r. o 15:18 Powrót do artykułu
Rewelacyjny pomysł. Kiedy podobna inicjatywa w Puławach? Moja Babcia byłaby zachwycona!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
e, to wam juź nie przeszkadzają starsi, chcecie sie nimi opiekowac i ich reanimować, bo wszedzie piszą, że emeryci pobierając emeryturę doprowadzają kraj do upadku, że to ich wina, że pracowali po 30-45 lat, odkładali swoje pieniądze  na emeryturę i po przejściu na emeryturę żyją i chca jeszcze te swoje odłożone pieniądze zamiast umierać. O, kuźwa, już  miałam korzystać z pomocy psychologa bo tak sie załamałam tym, że przez to, że zyję i popieram emeryturę doprowadzam kraj do upadku. Co innego, młodzi, oni nie mają prawa pracowac, oni wystarczy jak sie wysilą i zrobią dziecko i dostają za ten swój wysiłek 500 zł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Potrzebna coraz bardziej taka właśnie forma opieki nad ludźmi starszymi, których będzie przybywać, mam nadzieję, że powstaną takie placówki w każdej gminie, w gminie NIEMCE też
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...