Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Spiczyn: Awantura w gminie. Strażacy nie zgodzili się na połączenie z urzędem

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 27 stycznia 2017 r. o 21:55 Powrót do artykułu
problem wyssany z palca, i to takiego brudnego! kto płaci ten wymaga, cała sprawa wygląda mi hucpę  tych dalej niepogodzonych z przegraną poprzedniego wójta, taki spiczyński KOD  koryto im się należy... 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgierski zbulwersowany, bo nie bedzie miejsca w garażu żeby bąbel ciagniki schował, a reszta bedzie musiala chlac na mrozie, ale spokojnie mordy ma byc coraz cieplej :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A tak narzekaliscie na starego wójta ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pewnie lepiej dodać kiliku kolejnych urzędniczek z charlęża
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pisoska zagrywka co innego mówią suwerenowi co innego w zamiarach i czynach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strażacy to nie wychowane gbury udają panów całej okolicy .wracając do domu tusz koło mojego domu na szosie stali bez włączonych kogutów nic nie robili tylko podpierali ściany sąsiada za diabła nie chcieli podjechać 50m bym wjechała do domu kiedy zadzwoniłam na policje to przyszli tylko włączyć koguty ale odjechać nie mogli .specjalnie chodzili po świeżo nasypanej ziemi aby się pobrudzić dla pokazania się w internecie ,policja zadzwoniła z prośbą żebym objechała 5kilometry naokoło bo te chamy niepopuściły
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak by to u tej pani było to by inaczej śpiewała
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...