Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

SPICZYN: Który z pięciu kandydatów powinien zostać Wójtem Gminy?

Utworzony przez antauta9, 1 września 2018 r. o 16:21
Witam, Mieszkam w tej gminie od prawie 4 lat i powiem Państwu że to co tutaj sie dzieje to jakiś cyrk. Nikt tutaj nic nie robi nikt nic nie wie i nikt na niczym sie nie zna. Na etapie budowy żeby dowiedzieć sie co kolwiek to nie dowiedziałem sie w gminie nic. Podziwiam odśnieżanie z pługiem do góry w zimie i naprawianie dziur z worka. Brak jest jakiej kolwiek inwestycji nic sie nie dzieje drogi z roku na rok coraz gorsze, szkoła przepełniona, przedszkole też. Jedyna rzecz która jest nowa to Remiza - dla niektórych może być to argument dla mnie nie była ta co była mieszkańcom w moim mniemaniu to nie potrzebne. Jeśli chodzi o kandydatów - Obecna Pani Wójt siedzi i cały dzień sie modli żeby ktoś nie przyszedł i sie o coś nie zapytał bo co ona powie jak nie wie, Pani Joanna która startuje - obecnie jest przewodnicząca rady gminy -  Pani nie przyjmuje mieszkańców nie robi spotkań nie ma godzin przyjęc i z tego co sie dowiedziałem nie podoba jej sie pokoj który jej proponują więc od 4 lat nie da sie z nią spotkać jako mieszkaniec nie mam takiej możliwości nikt nie ma. Jest jeszcze kilku kandydatów z tego co sie dowiedziałem jeden startuje 1 raz i na tego pewnie zagłosuje żeby był ktoś nowy. O tym który był wcześniej jak jeszcze tu nie mieszkałem o wszystkich innych też, z obecną miałem do czynienia, Pani Przewodnicząca będzie tak pracować jak obecnie więc dziękuje.
Mnie przewodnicząca na korytarzu przyjmowała no obecna nie chciała udostępnić stosownego pokoju, jak zapewne wiesz że strażakom też chce kilka pomieszczeń zabrać bo niby w gminie mało ale jak nic nie robiące "Fiony" muszą mieć arystokratyczne gabinety... Jakoś przed to sekretariacik był malutenki i wszystko funkcjonowało teraz obsługa klienta a obsługi brak tylko zapach kawy z gabinetów po urzędzie się rozchodzi ...
Tak to prawada zlikwidowała biuro rady, bo naprzyjmowała swoich z Charlęża do pracy. Nikt inny nie pozyska środków unijnych jak Pani Przewodnicząca, bo utworyła w przeszłości placówki powiatowe i do dziś ludzie pracują, sa i tacy, którzy od niej prace dostali a dzisiaj na tą drugą głosują, życie. Zrobisz jak zechcesz, ale ta kobieta wszystkie drzwi otwiera.
Jakoś  nic nie słychać by "Pani Przewodnicząca" pracując na rzecz Gminy coś konkretnego zrobiła.  Chętnie  poczytam o osiągnięciach  na rzecz lokalnej społeczności jakich w przeszłości poczniły   te  "otwierane drzwi" Jestem  mieszkańcem Gminy od niedawna i  obietnice co kto zrobi są mało wiarygodne, wolałbym by na czele Gminy była taka osoba która coś w przeszłości  "dobrego" zrobiła  dla  społeczeństwa co by dawało nadzieję że  marazm  panujący w naszej Gminie  pozostanie  zastąpiony konkretnym działaniem.
Nie słychać? Bo nie tyle co nawet powiatu ... Zakład Aktywności Zawodowej kojarzysz? Wiesz kto go tworzył i w jakim celu? Działa do dziś i to bardzo dobrze. Warto najpierw zapoznać się z rolami jakie mają pełniący dane funkcje. Są też protokoły z sesji i tam jest napisane kto co wnioskowal i jak głosował ... Bo by recenzowac trzeba się wpierw zapoznać z tematem a nie powtarzać co Goździkowa mowila...
 żeby brać dotacje????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czy na tym forum są wyborcy ?  Nie. Sa tu jedynie aktywiści poszczególnych komitetów. Sa tu osoby które szukają programu kandydatów? Nie  Ponieważ program nie ma znaczenia. Przypominacie sobie program podczas poprzednich wyborów? WOW ileż zostało zrobione!! Gowno prawda :) za 4 lata też tak może być...  Czy są na tym forum osoby które zmienia zdanie podczas konwersacji na tym forum ?  Nie.  Moje pisanie tutaj jest z sentymentu dla tej gminy a w zasadzie z sentymentu dla kilku osób...  Chcecie zmian to zmieniajcie ale na tych którzy mogą najwiecej zmienić a nie na tych którzy mają najwiecej plakatów albo najliczniejszą rodzinę albo widujecie to w kościele... 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pytanie do komitetu który bawi się w Spiczynie co ma zamiar zrobić niby manager ze strzelnicą? Skoro tam ma zaplecze w postaci szwagra?  ? To jest ptoblem.. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czy na tym forum są wyborcy ? Nie. Sa tu jedynie aktywiści poszczególnych komitetów. Sa tu osoby które szukają programu kandydatów? Nie Ponieważ program nie ma znaczenia. Przypominacie sobie program podczas poprzednich wyborów? WOW ileż zostało zrobione!! Gowno prawda :) za 4 lata też tak może być... Czy są na tym forum osoby które zmienia zdanie podczas konwersacji na tym forum ? Nie. Moje pisanie tutaj jest z sentymentu dla tej gminy a w zasadzie z sentymentu dla kilku osób... Chcecie zmian to zmieniajcie ale na tych którzy mogą najwiecej zmienić a nie na tych którzy mają najwiecej plakatów albo najliczniejszą rodzinę albo widujecie to w kościele...
 Wiec jestesmy tacy sami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czy na tym forum są wyborcy ? Nie. Sa tu jedynie aktywiści poszczególnych komitetów. Sa tu osoby które szukają programu kandydatów? Nie Ponieważ program nie ma znaczenia. Przypominacie sobie program podczas poprzednich wyborów? WOW ileż zostało zrobione!! Gowno prawda :) za 4 lata też tak może być... Czy są na tym forum osoby które zmienia zdanie podczas konwersacji na tym forum ? Nie. Moje pisanie tutaj jest z sentymentu dla tej gminy a w zasadzie z sentymentu dla kilku osób... Chcecie zmian to zmieniajcie ale na tych którzy mogą najwiecej zmienić a nie na tych którzy mają najwiecej plakatów albo najliczniejszą rodzinę albo widujecie to w kościele...
Wiec jestesmy tacy sami
 No nie do końca bo Ty jesteś dziewczyną  :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czy na tym forum są wyborcy ? Nie. Sa tu jedynie aktywiści poszczególnych komitetów. Sa tu osoby które szukają programu kandydatów? Nie Ponieważ program nie ma znaczenia. Przypominacie sobie program podczas poprzednich wyborów? WOW ileż zostało zrobione!! Gowno prawda :) za 4 lata też tak może być... Czy są na tym forum osoby które zmienia zdanie podczas konwersacji na tym forum ? Nie. Moje pisanie tutaj jest z sentymentu dla tej gminy a w zasadzie z sentymentu dla kilku osób... Chcecie zmian to zmieniajcie ale na tych którzy mogą najwiecej zmienić a nie na tych którzy mają najwiecej plakatów albo najliczniejszą rodzinę albo widujecie to w kościele...
Wiec jestesmy tacy sami
No nie do końca bo Ty jesteś dziewczyną  :)
 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Młody Tomasz w programie ma dużo a konkretnie to zbyt ogólnie bogate słownictwo które do ludzi z horyzontem na łuszczow piknie brzmi... Gustaw jak to GGustaw zrobi nawet to co już jest :D te programy mają wszystko tylko gwiazdki z nieba brak  ale ją obecna obieca nawet taxi na księżyc i Jeszce powie "przeciez spadła mogliście sobie wziąć ..." :D o zaprzepaszczonych solarach nie wspomnę ponad 6 m-cy super słońca poszło ... Więc niech i ona idzie... 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To była przenośnia ot żeby mnie nikt nie posadził o dziwne treści. :) ...Ale fakt... wyborca którego horyzont kończy się na Łuszczowie a do Turki to już by o paszport występował może tego nie zrozumieć :)
 Puszczają ci nerwy ? Większość dorosłych i dzieci jeździ przez Turkę i przez Niemce i paszportu im nie trzeba, tylko wieśniak co dotarł dalej niż do Lublina może pluć jadem na resztę "pospólstwa", choć dla wielu załatwianie reklamacji w sklepie to nie jest szczyt kariery i obycia. Jak widać chłop może wyjść ze wsi ale wieś z chłopa nigdy, dlatego ja z tym nie walczyłem i na wsi pozostałem i nie uważam że obcy lepiej widzi czego mi potrzeba i czy zamiast zacierki mam się zachwycać sushi. Mojego horyzontu nie zasłaniają ściany śmietnika na zapleczu i oddam głos na kandydata który mną NIE GARDZI, bo kqażdy głupi ma swój rozum. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To była przenośnia ot żeby mnie nikt nie posadził o dziwne treści. :) ...Ale fakt... wyborca którego horyzont kończy się na Łuszczowie a do Turki to już by o paszport występował może tego nie zrozumieć :)
Puszczają ci nerwy ? Większość dorosłych i dzieci jeździ przez Turkę i przez Niemce i paszportu im nie trzeba, tylko wieśniak co dotarł dalej niż do Lublina może pluć jadem na resztę "pospólstwa", choć dla wielu załatwianie reklamacji w sklepie to nie jest szczyt kariery i obycia. Jak widać chłop może wyjść ze wsi ale wieś z chłopa nigdy, dlatego ja z tym nie walczyłem i na wsi pozostałem i nie uważam że obcy lepiej widzi czego mi potrzeba i czy zamiast zacierki mam się zachwycać sushi. Mojego horyzontu nie zasłaniają ściany śmietnika na zapleczu i oddam głos na kandydata który mną NIE GARDZI, bo kqażdy głupi ma swój rozum.
 Święte słowa tylko co my będziemy mieli z tych lokalnych kandydatów? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To była przenośnia ot żeby mnie nikt nie posadził o dziwne treści. :) ...Ale fakt... wyborca którego horyzont kończy się na Łuszczowie a do Turki to już by o paszport występował może tego nie zrozumieć :)
Puszczają ci nerwy ? Większość dorosłych i dzieci jeździ przez Turkę i przez Niemce i paszportu im nie trzeba, tylko wieśniak co dotarł dalej niż do Lublina może pluć jadem na resztę "pospólstwa", choć dla wielu załatwianie reklamacji w sklepie to nie jest szczyt kariery i obycia. Jak widać chłop może wyjść ze wsi ale wieś z chłopa nigdy, dlatego ja z tym nie walczyłem i na wsi pozostałem i nie uważam że obcy lepiej widzi czego mi potrzeba i czy zamiast zacierki mam się zachwycać sushi. Mojego horyzontu nie zasłaniają ściany śmietnika na zapleczu i oddam głos na kandydata który mną NIE GARDZI, bo kqażdy głupi ma swój rozum.
 Zatem na kogo zaglosujesz?  Ja nie wspomniałem tu o żadnym kandydacie a jednak zostałem przyszyty do komitetu ;) A może jesteś kandydatem. Nie walczylesz z tym to z czym będziesz walczył jako wójt?  Będziesz wspomniana słomę czesał w przedzialek na polu deptal bo słowo budżet to magia ? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To była przenośnia ot żeby mnie nikt nie posadził o dziwne treści. :) ...Ale fakt... wyborca którego horyzont kończy się na Łuszczowie a do Turki to już by o paszport występował może tego nie zrozumieć :)
Puszczają ci nerwy ? Większość dorosłych i dzieci jeździ przez Turkę i przez Niemce i paszportu im nie trzeba, tylko wieśniak co dotarł dalej niż do Lublina może pluć jadem na resztę "pospólstwa", choć dla wielu załatwianie reklamacji w sklepie to nie jest szczyt kariery i obycia. Jak widać chłop może wyjść ze wsi ale wieś z chłopa nigdy, dlatego ja z tym nie walczyłem i na wsi pozostałem i nie uważam że obcy lepiej widzi czego mi potrzeba i czy zamiast zacierki mam się zachwycać sushi. Mojego horyzontu nie zasłaniają ściany śmietnika na zapleczu i oddam głos na kandydata który mną NIE GARDZI, bo kqażdy głupi ma swój rozum.
Zatem na kogo zaglosujesz? Ja nie wspomniałem tu o żadnym kandydacie a jednak zostałem przyszyty do komitetu ;) A może jesteś kandydatem. Nie walczylesz z tym to z czym będziesz walczył jako wójt? Będziesz wspomniana słomę czesał w przedzialek na polu deptal bo słowo budżet to magia ?
 Od czesania słomy to mam maszyny, a magiczną moc widzę w słowie "przepraszam". Dalej pluj jadem to sobie zjednasz większy poklask. Deptać nie lubię niczego i nikogo, a słoma to nie ode mnie wyłazi. Jestem zwykłym wyborcą, od urodzenia mieszkańcem tej gminy, a o budżecie możemy pogadać po wyborach po ciszy wyborczej. Bo budżet jednostki samorządu terytorialnego rządzi się trocę innymi prawami niż budżet prywatnej firmy. Żegnam ozięble.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobrze napisane. KaKaDuKa.... I cale jego otoczenie ma o Nas takie mniemanie ze az niedowiary. Typowa wielkomiejska pogarda. A sloma w bucie jak mowisz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobrze napisane. KaKaDuKa.... I cale jego otoczenie ma o Nas takie mniemanie ze az niedowiary. Typowa wielkomiejska pogarda. A sloma w bucie jak mowisz
 Wielkomiejskie ?  Turka to nie Turcja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobrze napisane. KaKaDuKa.... I cale jego otoczenie ma o Nas takie mniemanie ze az niedowiary. Typowa wielkomiejska pogarda. A sloma w bucie jak mowisz
Wielkomiejskie ?  Turka to nie Turcja
 Tym bardziej dziwi ta pogarda dla mieszkańców sąsiedniej gminy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piękna noc.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piękna noc.
 Zaiste. :) Przedsmak piękniejszego dnia  :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak sytuacja ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Joanna Wójtem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy sa juz gdzieś wyniki, bo w Charlęzu jeszcze nie ma
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znajac wyniki mam nadzieje ze nagle nie uslysze ze moj kandydat wolny od ukladow poprze jednego z dwojki za stanowisko vice. Bo jednak ten argument mi imponowal
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 24 z 67

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...