Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA "SKARBEK"

Utworzony przez salsa, 17 marca 2013 r. o 11:48
Witam. Mieszkańcy Łęcznej, członkowie spółdzielni "Skarbek" powiedzcie co Was boli we wzajemnej współpracy z Spółdzielnią, jak się współpracuje, ile jeszcze trzeba czasu na zmiany? Proszę o szczere wypowiedzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Koniecznie należą się pochwały za super funkcjonujące windy w bloku Staszica 1. Jedna prawie rok nie działa (wyłączona z racji oszczędności),a miała być w czasie awarii załączana, a ostatnio jak nie chodziły pozostałe 2 to pieszo np. z 10 piętra, bo ta co miała być załączana nie chodziła. Ku poprawie fizycznej. A za co płaci się czynsz i opłatę za windy. Ludzie płacą za 3 a nie za 2 chodzące! Klatki schodowe w nocy oświetlone! Po co. Lepiej niech windy 3 chodzą a nie klatki schodowe ewakuacyjne zazwyczaj oświetlone chyba np. dla bezdomnych!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witamy panią Prezes na forum.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Witamy panią Prezes na forum.
Czy prezes! To małyCzajkowski
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A o V-ce prezesie zapomniałeś ? Że czas pożegnania nadchodzi. http://youtube.com/watch?v=359xL74TsyE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
18.03.2013 r. Blok Staszica 1 Duma Spółdzielni "Skarbek" jest po 21. Na parterze żadnej windy. Żadnej z 3 w bloku. Winda jest ale dopiero na 2 pietrze, idę na 2, wciskam 4 jade na 6. Super nowoczesne rozwiązania. Pani Prezes zapamięci Pani wcisnie 5 to dojedzie do siebie na piętro 7, chyba że zrobi sobie Pani wciskając 7 spacer z górzystej 9 na rownine na 7. A jak mam zjechac do piwnicy pewnie wciskajac tajny przycisk nr -3, tylko ze takiego nie ma, a starsza osobe bola nogi schodzac po schodach dodam niepelnosprawną.Pani także kiedyś będzie starszą osobą. A gdzie likwidacja barier architektonicznych? Widocznie dumą Spółdzielni jest ich tworzenie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaka to duma spółdzielni? Okamerowali się, by widzieć kto i z czym idzie i co niesie? Tak można pracować obserwując innych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lolek napisał:
Dlaczego Zarząd Skarbka do tej pory nie zmienił statutu o którym opisuje Pan Kasprzak? Czyż w nowym było coś nie tak? Panie Kasprzak zapraszamy do tego tytułu, na pewno Pańskie spostrzeżenia będą tu pomocne. Zaraz jak Pan opisuje zaczną się zebrania grup członkowskich i nie wskazane by było, aby lokatorzy przespali temat.
Precyzując to Zarząd samodzielnie statutu zmienić nie może, tylko Walne Zgromadzenie Przedstawicieli Członków... Skutecznie natomiast doprowadził, działaniami zakulisowymi, do tego, że Przedstawiciele odrzucili proponowany projekt. Zarząd opracował swoją wersję, który oczywiście utrzymywał obecny stan rzeczy. Faktycznie zbliżają się zebrania grup członkowskich, dlatego pod poniższym linkiem załączam propozycję Nowego Statutu SM Skarbek. Projekt, który przedstawiła Komisja z moim udziałem został już odrzucony, w związku z tym kolejny raz nie może być poddany pod głosowanie. Dlatego wprowadziłem w nim kosmetyczne zmiany i proponuję Państwu, aby uczynić z tego projektu: "Społeczny projekt uchwały w sprawie zmiany Statutu SM Skarbek w Łęcznej". Myślę, że taka formuła jest do przeprocesowania. Jeżeli to forum czyta jakiś prawnik, to proszę o kontakt, bo dobrze byłoby sprawdzić go raz jeszcze, ponieważ tak jak mówię, aby móc zgłosić projekt na zebrania grup członkowskich i walne zgromadzenie, dobrze byłoby mieć 100% pewności, że Zarząd nie będzie próbował szukać wad prawnych. A te najbardziej wszystkich interesujące zmiany dotyczące organów spółdzielni, znajdziecie Państwo od strony 12: http://ikasprzak.w.i...karbek_2013.pdf
Ostatnio edytowany 19 marca 2013 r. o 17:19
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zapraszam na profil do Facebooka http://www.facebook.com/pages/Mieszka%C5%84cy-SM-Skarbek-%C5%81%C4%99czna/117360235119173
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dorzucam Wam ciekawy link, może okaże się pomocny: http://wyborcza.biz/....html#BoxBizTxt Pomijając tytuł artykułu, jest tam mowa również o dostępie do dokumentów.
Ostatnio edytowany 24 marca 2013 r. o 10:15
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Kasprzak, czy coś Panu wiadomo o oświetleniu w Skarbku? Czy to prawda, że ktoś kogoś zmusił? http://youtube.com/watch?v=e8ynBoqlYz0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A Kogo nasz Gospodarz nie obraża? Wszyscy w koło i w Łęcznej i nawet poza są źli, tylko Gospodarz, no i pan radny Góral jest the best.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z tego co zrozumiałem spóldzielnia płaci za oświetlenie do urzędu miasta. Skoro tak to rozumiem, moze i błednie pozostaje spytac gdzie więc ida oszczedności z windy w bloku staszica 1? moze sie myle ale tak zrozumiałem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na kamery poszły - teraz winda zarobi na tym, że stoi i się wyrówna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wracając do pierwszego wpisu rozpoczynającego temat, moją szczerą wypowiedzią jest zadowolenie, że projekt statutu został odrzucony. Statut spółdzielni  powinni opracować mieszkańcy, zgłaszać wnioski, bo oni są jej właścicielami. Zgłaszajcie swoje opinie, niech Was nie rolują, bo to na pewno jeszcze nie jest ich porażką. Dopóki są na stołkach nie odpuszczą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
witam ja z zapytaniem o podwyszke ciepłej wody, a mianowicie przy  rozliczeniu za wode okazuje się że ciepła woda poszła w góre niedostałam żadnego powiadomienia na piśmie iż jest podwyżka ciepłej wody.Ta sytuacja powtaża się od kilku lat .Spółdzielnia poprostu chce naspuścić z torbami .A teraz sprawa z remontem bloku ,byłpan spisywać usterki i co cisza chodzi mi oto że porapety są zile założone podczas opadów deszczu woda odbija się od parapetów i mocno chlapi szyby już wolałam stare parapety bon tak nie chlapało po oknach ,po drugie barjerki balkonowe rdzewieją a dopiero mineło 2 lata od remontu po prostu wielka ,wielka chała jest zrobiona i tyle,ale nasza spółdzilnia umie tylko robić podwyszki tak lak w ostatniej podwyszce podniesiono fundusz remontowy .Mam pytanie co się dzieje z pieniędzmi z funduszu remontowego skoro co miesiąc się płaci a przez lata  no to się nazbiera tych finansów.A to że w bloku są pęknięcia ścian to spółdzielni nie obchodzi.Prosze o odpowieć.Wiesława Derecka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
witam ja z zapytaniem o podwyszke ciepłej wody, a mianowicie przy rozliczeniu za wode okazuje się że ciepła woda poszła w góre niedostałam żadnego powiadomienia na piśmie iż jest podwyżka ciepłej wody.Ta sytuacja powtaża się od kilku lat .Spółdzielnia poprostu chce naspuścić z torbami .A teraz sprawa z remontem bloku ,byłpan spisywać usterki i co cisza chodzi mi oto że porapety są zile założone podczas opadów deszczu woda odbija się od parapetów i mocno chlapi szyby już wolałam stare parapety bon tak nie chlapało po oknach ,po drugie barjerki balkonowe rdzewieją a dopiero mineło 2 lata od remontu po prostu wielka ,wielka chała jest zrobiona i tyle,ale nasza spółdzilnia umie tylko robić podwyszki tak lak w ostatniej podwyszce podniesiono fundusz remontowy .Mam pytanie co się dzieje z pieniędzmi z funduszu remontowego skoro co miesiąc się płaci a przez lata no to się nazbiera tych finansów.A to że w bloku są pęknięcia ścian to spółdzielni nie obchodzi.Prosze o odpowieć.Wiesława Derecka
W mordę...kobieto weź naucz się pisać. Tego nie da się czytać. Wstyd !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a dziś w staszica 1 malowali klatke na parterze na biało. Chyba aby prezesom było jaśniej chodzić :) niech w tym bloku wezmą się za sprzatanie schodów ewakuacyjnych, a nie jeden z mieszkańców sprząta za opłatą od mieszkania 10 zeta miesięcznie.Druga sprawa windy? MIałobyć lepiej nie widze różnicy. ZMIENIĆ PREZESÓW. ZMIENIC
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a dziś w staszica 1 malowali klatke na parterze na biało. Chyba aby prezesom było jaśniej chodzić :) niech w tym bloku wezmą się za sprzatanie schodów ewakuacyjnych, a nie jeden z mieszkańców sprząta za opłatą od mieszkania 10 zeta miesięcznie.Druga sprawa windy? MIałobyć lepiej nie widze różnicy. ZMIENIĆ PREZESÓW. ZMIENIC
  Malowali, bo szefowa z urlopu chyba wraca - musi być schludnie, a i prezes za odważną decyzję dostanie pocieszenie. :wub: A na klatkę schodową na wyższe kondygnacje pieszo  lepiej tam nie wychodzić, bo po co? Cieszmy się tym co jest. :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam. Cały dzień próbowano sie dodzwonić do Pana wiceprezesa SM, a to ma spotkanie, a to wyszedł, a to zajęty. Gdzie szacunek dla mieszkańców? Wcześniej wypytywanie w jakiej sprawie, a kto, a po co to komu skoro i tak nie połączą, a osoby odbierające tel. nie raczą si e przedstawić. Kazano zadzwonić przed 15.   0 14:35 dziś (24.07.2013 r.) otrzymano informację że wyszedł do urzędu załatwić sprawę :) NIE MA CHYBA BARDZIEJ ZAPRACOWANEGO WICE. MIŁYCH WAKACJI CZY ODPOCZYNKU BO PO TAKIEJ PRACY SIĘ NALEŻĄ CZY NALEŻY.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...