Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Strach obleciał radnych (preludium do piątkowej sesji)

Utworzony przez Bartol., 12 grudnia 2012 r. o 20:08
A jak to sprawa jest taka ważna według Ciebie? Są inne ważne sprawy w tym temacie owszem. Ale co masz na myśli?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
A jak to sprawa jest taka ważna według Ciebie? Są inne ważne sprawy w tym temacie owszem. Ale co masz na myśli?
A sobie poczytaj inne uchwały z tym zwiazane
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czytałem, nie ma w nich niczego co bardziej elektryzuje społeczność niż stawki za wywóz śmieci. Czy mógłbyś mnie naprowadzić na temat, który zaobserwowałeś?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na dzisiejszej sesji omawiane będą następujące kwestie: a) uchwalenia zmiany miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego Gminy Łęczna w zakresie lokalizacji ropociągu oraz jego strefy bezpieczeństwa, uchwalenia zmiany miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego Miasta Łęczna w zakresie lokalizacji ropociągu oraz jego strefy bezpieczeństwa, c) uchwalenia Regulaminu utrzymania czystości i porządku na terenie Gminy Łęczna, d) wyboru metody ustalenia opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi oraz ustalenia stawki tej opłaty i ustalenia stawki opłaty za pojemnik, e) ustalenia sposobu obliczania opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi na nieruchomościach, które w części stanowią nieruchomości zamieszkałe a w części f) określenia terminu, częstotliwości i trybu uiszczania opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi, g) określenia wzoru deklaracji o wysokości opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi składanej przez właścicieli nieruchomości, h) określenia szczegółowego sposobu i zakresu świadczenia usług w zakresie odbierania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości i zagospodarowania tych odpadów, i) ustalenia regulaminu targowiska miejskiego „Mój Rynek” w Łęcznej. Najgorętrzy punkt to oczywiście stawki za wywóz śmieci. Jestem także ciekawy sprawozdania burmistrza z pracy między sesjami. Jak sądzicie czy znajdzie się tam coś więcej niż tylko odwiedziny w szkołach, bibliotekach i wręczanie nagród? P.S. Relacja wkrótce
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
*najgorętszy oczywiście
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ŁS pojawisz się osobiście na sesji z mikrofonem i kamerą czy twoi kompani radni-sprawozdawcy doniosą ci odpowiedni materiał albo może dla ciebie napiszą tekst na forum? Skoro jest niemal pewne kim jesteś z imienia i nazwiska bartol to czemu nie masz odwagi się osobiście przyzna do tego i przyjść na którąś sesję? Wrednym tchórzem jesteś, któremu brak cywillnej odwagi, i niczym i nikim więcej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kuczyński, masz swój muszkieterowy wątek, tam pisz do woli. Nikt chyba nie ma tu wątpliwości że potrafisz się bawić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Donosić z sesji?? Człowieku ty naprawdę żyjesz w komunie. Ale cóż, wiadomo jaka opcja teraz rzadzi w Łecznej. Sesje są jawne, nawet jeśli tobie i twoim kompanom się to nie podoba bo ludzie wreszcie wiedzą jak pracuje twój "grajdołek" ;-0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak widać urządmieski24.pl stracił właśnie najbardziej zagorzałego fana. Bernardo, zapraszamy na DW. Dzień bez Twoich postów jest dniem straconym http://zapodaj.net/images/5ca9f51c69e98.jpg
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O tym, że sesje są jawne wiem i bez twoich dziecinnych uwag gylo. Nie musisz mnie pouczać. Zanim coś powiesz to dwa razy się zastanów. Ale bartol, Łukasz, przecież taka jest prawda, chyba nie zaprzeczysz. Tak to chyba działa, że dostajesz od kolegów radnych - sprawozdawców najświeższe i gorące informacje z pierwszej ręki co się działo i co kto powiedział na komisji czy sesji. A później robisz z tego "newsa" rodem z plotka. Te wpisy mają tak niski poziom jak ty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sim napisał:
O tym, że sesje są jawne wiem i
i jak widać bardzo Cię to boli. Przyzwyczaj się, dobrze radzę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wersalu w sali posiedzeń rady już nigdy nie będzie. Te czasy odeszły bezpowrotnie tak jak odejdą z rady niedługo ludzie którzy to kółko wzajemnej adoracji tworzyli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No właśnie nawet nie wiesz jak bardzo się mylisz gościu. Masz za ciasny umysł i zbyt wąskie horyzonty żeby uświadomić sobie, że z tobą tak jest. Wcale mnie to nie boli. To bardzo dobrze, że sesje są jawne. Radni i burmistrz biorą ciężkie publiczne pieniądze za zajmowane funkcje. Każdy ma prawo wiedzieć co się dzieje. Ja jestem ostrym przeciwnikiem chamstwa, obłudy, zbydlęcenia i bezkarnego i anonimowego obrażania innych jakie odbywa się na tym forum za sprawą bartola. Kto dał wam prawo do poniżania innych ludzi? Dobrze się z tym czujecie? Taki niski i obrzydliwy poziom reprezentujecie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Kuczyński/Wirtualny jak mogłeś to zrobić, jak mogłeś zablokować na miesiąc tak przychylnego człowieka jak "Bernardo"! Czy to znaczy, że urządmiejski24 oddala się od magistratu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sim napisał:
Kto dał wam prawo do poniżania innych ludzi?
Wydaje mi się, że właśnie ci "inni ludzie" swoją pracą poniżyli dostatecznie samych siebie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze piszesz bo tylko ci się tak wydaje. Znasz tych ludzi osobiście żeby się tak o nich wypowiadać? Od razu ich przekreślasz. A to tylko dlatego, że naczytałaś się bajek bartola i jego kolegów. Oczywiście kolegami oni bedą do czasu bo przy pierwszej lepszej okazji się będą wzajemnie topić w łyżce wody. Tak jest z ludźmi zdolnymi sprzedać własną matkę. A w ogóle oni są zdolni do wszystkiego. 3 kolegów mści się na Kuczyńskim za blokowanie forum na Leczna24. I tylko za to. Jak mówi stare przysłowie: wśród przyjaciół i psy zająca zjadły. Tyle, że na tym forum Dw sensacyjne wpisyi sensacyjne doniesienia z komisji i sesji Rady Miejskiej zamieszcza kilka osób i podkręca atmosferę, a cała reszta piszących i czytających nie zna tej historii i łyka bezkrytycznie wpisy bartola.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zawsze możesz przedstawiać tą historię po swojemu tylko uważaj, żeby ci nie zarzucono kłamstwa. Jakoś do tej pory nikt Bartola po sądach nie ciąga, czyli wychodzi na to, że mówi prawde i opisuje rzeczywiste wydarzenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sim napisał:
Ja jestem ostrym przeciwnikiem chamstwa, obłudy, zbydlęcenia i bezkarnego i anonimowego obrażania innych jakie odbywa się na tym forum za sprawą bartola. Kto dał wam prawo do poniżania innych ludzi? Dobrze się z tym czujecie? Taki niski i obrzydliwy poziom reprezentujecie.
Drogi(a) Panie/Pani jakie obrażanie, poniżanie? Proszę o konkretne wskazanie miejsca, gdzie w moich wypowiedziach to stwierdziłeś(aś). Przypomnę tylko że słowo "urzędas" według słownika języka polskiego, to pogardliwe okreslenie osoby pracującej w urzędzie. Synonimem tego słowa są: urzędniczyna, urzędniczek, gryzipiórek czy biurwa. Również możemy ich używać. Napisane przez Ciebie sim słowa do złudzenia przypominają mi płaczliwe oświadczenie radnej Olech, które było prezentowane swojego czasu na sesji rady. Sim, jak dobrze zauważyłeś mamy demokrację, wszystkie publicznie wykonywane czynności czy stanowiska powinny być transparentne, jawne. Wydarzenia o których pisze to niestety nie fikcja, to się dzieje w naszej łęczyńskiej rzeczywistości. PS Sesja rozpoczyna się dziś o 14tej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sim napisał:
Tak jest z ludźmi zdolnymi sprzedać własną matkę.
Dodam jeszcze, że ojca też No to ładnie się Pan przedstawił, przed milionami polaków. Panie K.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bartol. napisał:
Drogi(a) Panie/Pani jakie obrażanie, poniżanie? Proszę o konkretne wskazanie miejsca, gdzie w moich wypowiedziach to stwierdziłeś(aś). Przypomnę tylko że słowo "urzędas" według słownika języka polskiego, to pogardliwe okreslenie osoby pracującej w urzędzie. Synonimem tego słowa są: urzędniczyna, urzędniczek, gryzipiórek czy biurwa. Również możemy ich używać. Napisane przez Ciebie sim słowa do złudzenia przypominają mi płaczliwe oświadczenie radnej Olech, które było prezentowane swojego czasu na sesji rady. Sim, jak dobrze zauważyłeś mamy demokrację, wszystkie publicznie wykonywane czynności czy stanowiska powinny być transparentne, jawne. Wydarzenia o których pisze to niestety nie fikcja, to się dzieje w naszej łęczyńskiej rzeczywistości. PS Sesja rozpoczyna się dziś o 14tej.
Ładnie napisane, wyraźnie czuć rękę dziennikarza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...